Competició | TEMPORADA 2020-2021

preferent cadet | grup 3

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 11-10-2020
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 12 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
SABADELL F.C., C.E. A 41 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
RUBI, U.E. A 02 IGUALADA, C.F. A
NATACIO TERRASSA, C A 22 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF A
JUNIOR,C.F. A 21 RAPITENCA, U.E. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 01 MERCANTIL, C.E A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 12 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
SEGRE, AT. A 40 BERGA, C.E. A
Jornada 2 04-04-2021
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 04 SEGRE, AT. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 15 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
IGUALADA, C.F. A 13 SABADELL F.C., C.E. A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF A 42 RUBI, U.E. A
RAPITENCA, U.E. B 21 NATACIO TERRASSA, C A
MERCANTIL, C.E A 30 JUNIOR,C.F. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 23 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
BERGA, C.E. A 00 GIMNASTIC MANRESA, C. B
Jornada 3 30-05-2021
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 20 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 10 IGUALADA, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. A 50 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF A
RUBI, U.E. A 04 RAPITENCA, U.E. B
NATACIO TERRASSA, C A 03 MERCANTIL, C.E A
JUNIOR,C.F. A 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 23 BERGA, C.E. A
SEGRE, AT. A 10 GIMNASTIC MANRESA, C. B
Jornada 4 06-06-2021
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 12 SEGRE, AT. A
IGUALADA, C.F. A 50 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF A 30 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
RAPITENCA, U.E. B 13 SABADELL F.C., C.E. A
MERCANTIL, C.E A 100 RUBI, U.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 32 NATACIO TERRASSA, C A
BERGA, C.E. A 01 JUNIOR,C.F. A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
Jornada 5 13-06-2021
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 23 IGUALADA, C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 10 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 21 RAPITENCA, U.E. B
SABADELL F.C., C.E. A 21 MERCANTIL, C.E A
RUBI, U.E. A 25 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
NATACIO TERRASSA, C A 40 BERGA, C.E. A
JUNIOR,C.F. A 04 GIMNASTIC MANRESA, C. B
SEGRE, AT. A 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
Jornada 6 20-06-2021
IGUALADA, C.F. A 32 SEGRE, AT. A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF A 30 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
RAPITENCA, U.E. B 42 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
MERCANTIL, C.E A 70 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 12 SABADELL F.C., C.E. A
BERGA, C.E. A 41 RUBI, U.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 11 NATACIO TERRASSA, C A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 12 JUNIOR,C.F. A
Jornada 7 27-06-2021
IGUALADA, C.F. A 23 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 20 RAPITENCA, U.E. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 05 MERCANTIL, C.E A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 11 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
SABADELL F.C., C.E. A 92 BERGA, C.E. A
RUBI, U.E. A 12 GIMNASTIC MANRESA, C. B
NATACIO TERRASSA, C A 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
SEGRE, AT. A 20 JUNIOR,C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 8 21-03-2021
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF A 30 SEGRE, AT. A
RAPITENCA, U.E. B 02 IGUALADA, C.F. A
MERCANTIL, C.E A 91 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 01 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
BERGA, C.E. A 31 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 03 SABADELL F.C., C.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 30 RUBI, U.E. A
JUNIOR,C.F. A 21 NATACIO TERRASSA, C A
Jornada 9 28-03-2021
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF A 41 RAPITENCA, U.E. B
IGUALADA, C.F. A 02 MERCANTIL, C.E A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 20 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 33 BERGA, C.E. A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 21 GIMNASTIC MANRESA, C. B
SABADELL F.C., C.E. A 31 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
RUBI, U.E. A 12 JUNIOR,C.F. A
SEGRE, AT. A 51 NATACIO TERRASSA, C A
Jornada 10 11-04-2021
RAPITENCA, U.E. B 05 SEGRE, AT. A
MERCANTIL, C.E A 30 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 12 IGUALADA, C.F. A
BERGA, C.E. A 20 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 51 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 20 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
JUNIOR,C.F. A 02 SABADELL F.C., C.E. A
NATACIO TERRASSA, C A 40 RUBI, U.E. A
Jornada 11 18-04-2021
RAPITENCA, U.E. B 02 MERCANTIL, C.E A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF A 11 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
IGUALADA, C.F. A 51 BERGA, C.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 03 GIMNASTIC MANRESA, C. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 02 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 11 JUNIOR,C.F. A
SABADELL F.C., C.E. A 61 NATACIO TERRASSA, C A
SEGRE, AT. A 40 RUBI, U.E. A
Jornada 12 25-04-2021
MERCANTIL, C.E A 11 SEGRE, AT. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 00 RAPITENCA, U.E. B
BERGA, C.E. A 32 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 21 IGUALADA, C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 10 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
JUNIOR,C.F. A 33 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
NATACIO TERRASSA, C A 01 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
RUBI, U.E. A 04 SABADELL F.C., C.E. A
Jornada 13 02-05-2021
MERCANTIL, C.E A 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
RAPITENCA, U.E. B 55 BERGA, C.E. A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF A 01 GIMNASTIC MANRESA, C. B
IGUALADA, C.F. A 00 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 03 JUNIOR,C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 33 NATACIO TERRASSA, C A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 61 RUBI, U.E. A
SEGRE, AT. A 31 SABADELL F.C., C.E. A
Jornada 14 09-05-2021
SEGRE, AT. A 31 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
BERGA, C.E. A 00 MERCANTIL, C.E A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 42 RAPITENCA, U.E. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 32 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF A
JUNIOR,C.F. A 21 IGUALADA, C.F. A
NATACIO TERRASSA, C A 20 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
RUBI, U.E. A 15 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
SABADELL F.C., C.E. A 41 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
Jornada 15 16-05-2021
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 32 BERGA, C.E. A
MERCANTIL, C.E A 42 GIMNASTIC MANRESA, C. B
RAPITENCA, U.E. B 14 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF A 00 JUNIOR,C.F. A
IGUALADA, C.F. A 61 NATACIO TERRASSA, C A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 12 RUBI, U.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 04 SABADELL F.C., C.E. A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 02 SEGRE, AT. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.