Competició | TEMPORADA 2020-2021

juvenil segona divisio | grup 4

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 18-10-2020
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A - CASSA, U.D.,B
GEiEG,A - ARO, C.E.,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - SANT GREGORI, A.E.,B
FORNELLS, UE.,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - BELL LLOC, C.P.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - BANYOLES, C.E.,C
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
Jornada 2 25-10-2020
CASSA, U.D.,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
ARO, C.E.,B - BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
SANT GREGORI, A.E.,B - GEiEG,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
BELL LLOC, C.P.,B - FORNELLS, UE.,B
BANYOLES, C.E.,C - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
Jornada 3 01-11-2020
CASSA, U.D.,B - ARO, C.E.,B
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A - SANT GREGORI, A.E.,B
GEiEG,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - BELL LLOC, C.P.,B
FORNELLS, UE.,B - BANYOLES, C.E.,C
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
Jornada 4 08-11-2020
ARO, C.E.,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
SANT GREGORI, A.E.,B - CASSA, U.D.,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
BELL LLOC, C.P.,B - GEiEG,A
BANYOLES, C.E.,C - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - FORNELLS, UE.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
Jornada 5 15-11-2020
ARO, C.E.,B - SANT GREGORI, A.E.,B
CASSA, U.D.,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A - BELL LLOC, C.P.,B
GEiEG,A - BANYOLES, C.E.,C
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
FORNELLS, UE.,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
Jornada 6 22-11-2020
SANT GREGORI, A.E.,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - ARO, C.E.,B
BELL LLOC, C.P.,B - CASSA, U.D.,B
BANYOLES, C.E.,C - BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - GEiEG,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - FORNELLS, UE.,B
Jornada 7 29-11-2020
SANT GREGORI, A.E.,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
ARO, C.E.,B - BELL LLOC, C.P.,B
CASSA, U.D.,B - BANYOLES, C.E.,C
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
GEiEG,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - FORNELLS, UE.,B
Jornada 8 06-12-2020
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
BELL LLOC, C.P.,B - SANT GREGORI, A.E.,B
BANYOLES, C.E.,C - ARO, C.E.,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - CASSA, U.D.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - GEiEG,A
FORNELLS, UE.,B - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
Jornada 9 13-12-2020
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - BELL LLOC, C.P.,B
SANT GREGORI, A.E.,B - BANYOLES, C.E.,C
ARO, C.E.,B - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
CASSA, U.D.,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
GEiEG,A - FORNELLS, UE.,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
Jornada 10 20-12-2020
BELL LLOC, C.P.,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
BANYOLES, C.E.,C - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - SANT GREGORI, A.E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - ARO, C.E.,B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - CASSA, U.D.,B
FORNELLS, UE.,B - BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - GEiEG,A
Jornada 11 10-01-2021
BELL LLOC, C.P.,B - BANYOLES, C.E.,C
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
ARO, C.E.,B - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
CASSA, U.D.,B - FORNELLS, UE.,B
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - GEiEG,A
Jornada 12 17-01-2021
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - BANYOLES, C.E.,C
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - BELL LLOC, C.P.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - SANT GREGORI, A.E.,B
FORNELLS, UE.,B - ARO, C.E.,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - CASSA, U.D.,B
GEiEG,A - BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
Jornada 13 24-01-2021
BANYOLES, C.E.,C - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
BELL LLOC, C.P.,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
SANT GREGORI, A.E.,B - FORNELLS, UE.,B
ARO, C.E.,B - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
CASSA, U.D.,B - GEiEG,A
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 31-01-2021
CASSA, U.D.,B - BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
ARO, C.E.,B - GEiEG,A
SANT GREGORI, A.E.,B - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - FORNELLS, UE.,B
BELL LLOC, C.P.,B - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
BANYOLES, C.E.,C - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
Jornada 15 07-02-2021
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - CASSA, U.D.,B
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A - ARO, C.E.,B
GEiEG,A - SANT GREGORI, A.E.,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
FORNELLS, UE.,B - BELL LLOC, C.P.,B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - BANYOLES, C.E.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
Jornada 16 14-02-2021
ARO, C.E.,B - CASSA, U.D.,B
SANT GREGORI, A.E.,B - BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - GEiEG,A
BELL LLOC, C.P.,B - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
BANYOLES, C.E.,C - FORNELLS, UE.,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
Jornada 17 21-02-2021
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - ARO, C.E.,B
CASSA, U.D.,B - SANT GREGORI, A.E.,B
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
GEiEG,A - BELL LLOC, C.P.,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - BANYOLES, C.E.,C
FORNELLS, UE.,B - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
Jornada 18 28-02-2021
SANT GREGORI, A.E.,B - ARO, C.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - CASSA, U.D.,B
BELL LLOC, C.P.,B - BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
BANYOLES, C.E.,C - GEiEG,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - FORNELLS, UE.,B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
Jornada 19 07-03-2021
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - SANT GREGORI, A.E.,B
ARO, C.E.,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
CASSA, U.D.,B - BELL LLOC, C.P.,B
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A - BANYOLES, C.E.,C
GEiEG,A - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
FORNELLS, UE.,B - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
Jornada 20 14-03-2021
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - SANT GREGORI, A.E.,B
BELL LLOC, C.P.,B - ARO, C.E.,B
BANYOLES, C.E.,C - CASSA, U.D.,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - GEiEG,A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
FORNELLS, UE.,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
Jornada 21 21-03-2021
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
SANT GREGORI, A.E.,B - BELL LLOC, C.P.,B
ARO, C.E.,B - BANYOLES, C.E.,C
CASSA, U.D.,B - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
GEiEG,A - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - FORNELLS, UE.,B
Jornada 22 28-03-2021
BELL LLOC, C.P.,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
BANYOLES, C.E.,C - SANT GREGORI, A.E.,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - ARO, C.E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - CASSA, U.D.,B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
FORNELLS, UE.,B - GEiEG,A
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
Jornada 23 11-04-2021
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - BELL LLOC, C.P.,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - BANYOLES, C.E.,C
SANT GREGORI, A.E.,B - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
ARO, C.E.,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
CASSA, U.D.,B - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A - FORNELLS, UE.,B
GEiEG,A - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
Jornada 24 18-04-2021
BANYOLES, C.E.,C - BELL LLOC, C.P.,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - SANT GREGORI, A.E.,B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - ARO, C.E.,B
FORNELLS, UE.,B - CASSA, U.D.,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
GEiEG,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
Jornada 25 25-04-2021
BANYOLES, C.E.,C - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
BELL LLOC, C.P.,B - CALDES MALAVELLA, U.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
SANT GREGORI, A.E.,B - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
ARO, C.E.,B - FORNELLS, UE.,B
CASSA, U.D.,B - BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A
BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A - GEiEG,A
Jornada 26 02-05-2021
CALDES MALAVELLA, U.E.,A - BANYOLES, C.E.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - BELL LLOC, C.P.,B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B
FORNELLS, UE.,B - SANT GREGORI, A.E.,B
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A - ARO, C.E.,B
GEiEG,A - CASSA, U.D.,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.