Competició | TEMPORADA 2020-2021

juvenil segona divisio | grup 37

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
CAN VIDALET, C.F. C 13 BEGUES, C.F. A
VILADECANS U.D. C 71 ESPLUGUENC, C.F.A. B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C 01 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
MARIANAO POBLET UD C 43 SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
ESCOLA F. GAVA, C. C 12 SANTBOIA, F.C. B
Descansa
R
VINYETS MOLI-VELL, C.F. B
CASTELLDEFELS, U.E. F 31 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. D 02 SANT ILDEFONS, U.E. C
Jornada 2 06-06-2021
BEGUES, C.F. A 61 TERLENKA BARCELONISTA C. F. D
ESPLUGUENC, C.F.A. B 01 CAN VIDALET, C.F. C
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 04 VILADECANS U.D. C
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 34 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C
SANTBOIA, F.C. B 33 MARIANAO POBLET UD C
VINYETS MOLI-VELL, C.F. B 03 ESCOLA F. GAVA, C. C
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
R
Descansa
SANT ILDEFONS, U.E. C 02 CASTELLDEFELS, U.E. F
Jornada 3 13-06-2021
BEGUES, C.F. A 60 ESPLUGUENC, C.F.A. B
CAN VIDALET, C.F. C 41 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
VILADECANS U.D. C 31 SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C 35 SANTBOIA, F.C. B
MARIANAO POBLET UD C 30 VINYETS MOLI-VELL, C.F. B
ESCOLA F. GAVA, C. C 30 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
Descansa
R
SANT ILDEFONS, U.E. C
TERLENKA BARCELONISTA C. F. D 13 CASTELLDEFELS, U.E. F
Jornada 4 20-06-2021
ESPLUGUENC, C.F.A. B 40 TERLENKA BARCELONISTA C. F. D
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 23 BEGUES, C.F. A
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 15 CAN VIDALET, C.F. C
SANTBOIA, F.C. B 10 VILADECANS U.D. C
VINYETS MOLI-VELL, C.F. B 32 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A 10 MARIANAO POBLET UD C
SANT ILDEFONS, U.E. C 12 ESCOLA F. GAVA, C. C
CASTELLDEFELS, U.E. F
R
Descansa
Jornada 5 27-06-2021
ESPLUGUENC, C.F.A. B 84 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
BEGUES, C.F. A 30 SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
CAN VIDALET, C.F. C 13 SANTBOIA, F.C. B
VILADECANS U.D. C 71 VINYETS MOLI-VELL, C.F. B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C 21 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
MARIANAO POBLET UD C 42 SANT ILDEFONS, U.E. C
ESCOLA F. GAVA, C. C 24 CASTELLDEFELS, U.E. F
TERLENKA BARCELONISTA C. F. D
R
Descansa
Jornada 6 21-03-2021
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 25 TERLENKA BARCELONISTA C. F. D
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 21 ESPLUGUENC, C.F.A. B
SANTBOIA, F.C. B 30 BEGUES, C.F. A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. B 22 CAN VIDALET, C.F. C
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A 10 VILADECANS U.D. C
SANT ILDEFONS, U.E. C 11 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C
CASTELLDEFELS, U.E. F 60 MARIANAO POBLET UD C
Descansa
R
ESCOLA F. GAVA, C. C
Jornada 7 28-03-2021
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 32 SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
ESPLUGUENC, C.F.A. B 25 SANTBOIA, F.C. B
BEGUES, C.F. A 54 VINYETS MOLI-VELL, C.F. B
CAN VIDALET, C.F. C 12 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
VILADECANS U.D. C 41 SANT ILDEFONS, U.E. C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C 14 CASTELLDEFELS, U.E. F
MARIANAO POBLET UD C
R
Descansa
TERLENKA BARCELONISTA C. F. D 16 ESCOLA F. GAVA, C. C

SEGONA VOLTA

Jornada 8 11-04-2021
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 21 TERLENKA BARCELONISTA C. F. D
SANTBOIA, F.C. B 50 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
VINYETS MOLI-VELL, C.F. B 31 ESPLUGUENC, C.F.A. B
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A 13 BEGUES, C.F. A
SANT ILDEFONS, U.E. C 01 CAN VIDALET, C.F. C
CASTELLDEFELS, U.E. F 32 VILADECANS U.D. C
Descansa
R
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C
ESCOLA F. GAVA, C. C 30 MARIANAO POBLET UD C
Jornada 9 18-04-2021
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 12 SANTBOIA, F.C. B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 31 VINYETS MOLI-VELL, C.F. B
ESPLUGUENC, C.F.A. B 32 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
BEGUES, C.F. A 03 SANT ILDEFONS, U.E. C
CAN VIDALET, C.F. C 13 CASTELLDEFELS, U.E. F
VILADECANS U.D. C
R
Descansa
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C 12 ESCOLA F. GAVA, C. C
TERLENKA BARCELONISTA C. F. D 011 MARIANAO POBLET UD C
Jornada 10 25-04-2021
SANTBOIA, F.C. B 51 TERLENKA BARCELONISTA C. F. D
VINYETS MOLI-VELL, C.F. B 41 SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A 32 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
SANT ILDEFONS, U.E. C 70 ESPLUGUENC, C.F.A. B
CASTELLDEFELS, U.E. F 40 BEGUES, C.F. A
Descansa
R
CAN VIDALET, C.F. C
ESCOLA F. GAVA, C. C 23 VILADECANS U.D. C
MARIANAO POBLET UD C 54 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C
Jornada 11 02-05-2021
SANTBOIA, F.C. B 02 VINYETS MOLI-VELL, C.F. B
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 32 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 05 SANT ILDEFONS, U.E. C
ESPLUGUENC, C.F.A. B 111 CASTELLDEFELS, U.E. F
BEGUES, C.F. A
R
Descansa
CAN VIDALET, C.F. C 16 ESCOLA F. GAVA, C. C
VILADECANS U.D. C 42 MARIANAO POBLET UD C
TERLENKA BARCELONISTA C. F. D 14 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C
Jornada 12 09-05-2021
VINYETS MOLI-VELL, C.F. B 41 TERLENKA BARCELONISTA C. F. D
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A 21 SANTBOIA, F.C. B
SANT ILDEFONS, U.E. C 20 SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
CASTELLDEFELS, U.E. F 90 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
Descansa
R
ESPLUGUENC, C.F.A. B
ESCOLA F. GAVA, C. C 51 BEGUES, C.F. A
MARIANAO POBLET UD C 31 CAN VIDALET, C.F. C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C 12 VILADECANS U.D. C
Jornada 13 16-05-2021
VINYETS MOLI-VELL, C.F. B 23 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
SANTBOIA, F.C. B 22 SANT ILDEFONS, U.E. C
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 35 CASTELLDEFELS, U.E. F
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
R
Descansa
ESPLUGUENC, C.F.A. B 35 ESCOLA F. GAVA, C. C
BEGUES, C.F. A 20 MARIANAO POBLET UD C
CAN VIDALET, C.F. C 21 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C
TERLENKA BARCELONISTA C. F. D 16 VILADECANS U.D. C
Jornada 14 23-05-2021
TERLENKA BARCELONISTA C. F. D 01 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
SANT ILDEFONS, U.E. C 30 VINYETS MOLI-VELL, C.F. B
CASTELLDEFELS, U.E. F 31 SANTBOIA, F.C. B
Descansa
R
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
ESCOLA F. GAVA, C. C 92 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
MARIANAO POBLET UD C 41 ESPLUGUENC, C.F.A. B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C 11 BEGUES, C.F. A
VILADECANS U.D. C 02 CAN VIDALET, C.F. C
Jornada 15 30-05-2021
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A 11 SANT ILDEFONS, U.E. C
VINYETS MOLI-VELL, C.F. B 04 CASTELLDEFELS, U.E. F
SANTBOIA, F.C. B
R
Descansa
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 13 ESCOLA F. GAVA, C. C
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 12 MARIANAO POBLET UD C
ESPLUGUENC, C.F.A. B 15 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C
BEGUES, C.F. A 54 VILADECANS U.D. C
CAN VIDALET, C.F. C 52 TERLENKA BARCELONISTA C. F. D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.