Competició | TEMPORADA 2020-2021

juvenil segona divisio | grup 35

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
MOLINS DE REI, C.F. A 32 CORBERA , C.F. B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 84 ESPARREGUERA, C.E. B
Pª BLAUGRANA CERVELLO A 23 IGUALADA, C.F. C
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS B 31 ABRERA, A.E. A
CASTELLDEFELS, U.E. G 52 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
SANTFELIUENC, F.C. B 22 MARTORELL C.F. C
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 15 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 62 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
Jornada 2 06-06-2021
CORBERA , C.F. B 58 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
ESPARREGUERA, C.E. B 210 MOLINS DE REI, C.F. A
IGUALADA, C.F. C 12 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
ABRERA, A.E. A 31 Pª BLAUGRANA CERVELLO A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 03 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS B
MARTORELL C.F. C 34 CASTELLDEFELS, U.E. G
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 41 SANTFELIUENC, F.C. B
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B 41 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
Jornada 3 13-06-2021
CORBERA , C.F. B 62 ESPARREGUERA, C.E. B
MOLINS DE REI, C.F. A 30 IGUALADA, C.F. C
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 22 ABRERA, A.E. A
Pª BLAUGRANA CERVELLO A 14 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS B 30 MARTORELL C.F. C
CASTELLDEFELS, U.E. G 30 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
SANTFELIUENC, F.C. B 31 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 40 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
Jornada 4 20-06-2021
ESPARREGUERA, C.E. B - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
IGUALADA, C.F. C - CORBERA , C.F. B
ABRERA, A.E. A - MOLINS DE REI, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
MARTORELL C.F. C - Pª BLAUGRANA CERVELLO A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A - Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS B
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B - CASTELLDEFELS, U.E. G
LA PALMA CERVELLO, U.E. A - SANTFELIUENC, F.C. B
Jornada 5 27-06-2021
ESPARREGUERA, C.E. B - IGUALADA, C.F. C
CORBERA , C.F. B - ABRERA, A.E. A
MOLINS DE REI, C.F. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A - MARTORELL C.F. C
Pª BLAUGRANA CERVELLO A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS B - SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
CASTELLDEFELS, U.E. G - LA PALMA CERVELLO, U.E. A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A - SANTFELIUENC, F.C. B
Jornada 6 21-03-2021
IGUALADA, C.F. C - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
ABRERA, A.E. A 70 ESPARREGUERA, C.E. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 31 CORBERA , C.F. B
MARTORELL C.F. C 05 MOLINS DE REI, C.F. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 42 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B 12 Pª BLAUGRANA CERVELLO A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 15 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS B
SANTFELIUENC, F.C. B 14 CASTELLDEFELS, U.E. G
Jornada 7 28-03-2021
IGUALADA, C.F. C 12 ABRERA, A.E. A
ESPARREGUERA, C.E. B 46 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
CORBERA , C.F. B 24 MARTORELL C.F. C
MOLINS DE REI, C.F. A 60 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 91 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
Pª BLAUGRANA CERVELLO A 11 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS B 45 SANTFELIUENC, F.C. B
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 24 CASTELLDEFELS, U.E. G

SEGONA VOLTA

Jornada 8 11-04-2021
ABRERA, A.E. A 11 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 42 IGUALADA, C.F. C
MARTORELL C.F. C 82 ESPARREGUERA, C.E. B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 50 CORBERA , C.F. B
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B 28 MOLINS DE REI, C.F. A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 04 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
SANTFELIUENC, F.C. B 42 Pª BLAUGRANA CERVELLO A
CASTELLDEFELS, U.E. G 40 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS B
Jornada 9 18-04-2021
ABRERA, A.E. A 10 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
IGUALADA, C.F. C 23 MARTORELL C.F. C
ESPARREGUERA, C.E. B 15 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
CORBERA , C.F. B 31 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
MOLINS DE REI, C.F. A 110 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 31 SANTFELIUENC, F.C. B
Pª BLAUGRANA CERVELLO A 12 CASTELLDEFELS, U.E. G
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 13 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS B
Jornada 10 25-04-2021
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 35 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
MARTORELL C.F. C 33 ABRERA, A.E. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 21 IGUALADA, C.F. C
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B 24 ESPARREGUERA, C.E. B
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 31 CORBERA , C.F. B
SANTFELIUENC, F.C. B 16 MOLINS DE REI, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. G 11 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS B 42 Pª BLAUGRANA CERVELLO A
Jornada 11 02-05-2021
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 35 MARTORELL C.F. C
ABRERA, A.E. A 11 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
IGUALADA, C.F. C 42 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
ESPARREGUERA, C.E. B 21 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
CORBERA , C.F. B SANTFELIUENC, F.C. B
MOLINS DE REI, C.F. A 33 CASTELLDEFELS, U.E. G
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 13 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS B
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 83 Pª BLAUGRANA CERVELLO A
Jornada 12 09-05-2021
MARTORELL C.F. C 14 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 21 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B 04 ABRERA, A.E. A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 04 IGUALADA, C.F. C
SANTFELIUENC, F.C. B 41 ESPARREGUERA, C.E. B
CASTELLDEFELS, U.E. G 21 CORBERA , C.F. B
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS B 53 MOLINS DE REI, C.F. A
Pª BLAUGRANA CERVELLO A 45 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
Jornada 13 16-05-2021
MARTORELL C.F. C 07 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 42 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
ABRERA, A.E. A 80 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
IGUALADA, C.F. C 33 SANTFELIUENC, F.C. B
ESPARREGUERA, C.E. B 19 CASTELLDEFELS, U.E. G
CORBERA , C.F. B 24 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS B
MOLINS DE REI, C.F. A 130 Pª BLAUGRANA CERVELLO A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 52 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
Jornada 14 23-05-2021
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 23 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B 13 MARTORELL C.F. C
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 15 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
SANTFELIUENC, F.C. B 23 ABRERA, A.E. A
CASTELLDEFELS, U.E. G 43 IGUALADA, C.F. C
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS B 81 ESPARREGUERA, C.E. B
Pª BLAUGRANA CERVELLO A 14 CORBERA , C.F. B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 44 MOLINS DE REI, C.F. A
Jornada 15 30-05-2021
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 31 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
MARTORELL C.F. C 131 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 32 SANTFELIUENC, F.C. B
ABRERA, A.E. A 51 CASTELLDEFELS, U.E. G
IGUALADA, C.F. C 18 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS B
ESPARREGUERA, C.E. B 13 Pª BLAUGRANA CERVELLO A
CORBERA , C.F. B 33 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
MOLINS DE REI, C.F. A 61 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.