Competició | TEMPORADA 2020-2021

juvenil segona divisio | grup 20

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B 014 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA B
SANTS, U.E. E 24 LA BONANOVA CLUB FUTBOL A
RACING VALLBONA, C.F. A 51 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Pª BARC. ANGUERA B 120 POBLE NOU ,AT. B
SARRIÀ, C.P. C 41 DON BOSCO, C.F. B
Descansa
R
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 81 ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A
Jornada 2 23-05-2021
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA B 60 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
LA BONANOVA CLUB FUTBOL A 50 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 41 SANTS, U.E. E
POBLE NOU ,AT. B 30 RACING VALLBONA, C.F. A
DON BOSCO, C.F. B 111 Pª BARC. ANGUERA B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A 21 SARRIÀ, C.P. C
ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A
R
Descansa
Jornada 3 30-05-2021
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA B 31 LA BONANOVA CLUB FUTBOL A
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B 111 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
SANTS, U.E. E 41 POBLE NOU ,AT. B
RACING VALLBONA, C.F. A 08 DON BOSCO, C.F. B
Pª BARC. ANGUERA B 21 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
SARRIÀ, C.P. C 02 ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
R
Descansa
Jornada 4 06-06-2021
LA BONANOVA CLUB FUTBOL A 51 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 02 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA B
POBLE NOU ,AT. B 100 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B
DON BOSCO, C.F. B 03 SANTS, U.E. E
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A 30 RACING VALLBONA, C.F. A
ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A 19 Pª BARC. ANGUERA B
Descansa
R
SARRIÀ, C.P. C
Jornada 5 13-06-2021
LA BONANOVA CLUB FUTBOL A 12 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA B 61 POBLE NOU ,AT. B
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B 08 DON BOSCO, C.F. B
SANTS, U.E. E 14 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
RACING VALLBONA, C.F. A 11 ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A
Pª BARC. ANGUERA B
R
Descansa
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 32 SARRIÀ, C.P. C
Jornada 6 21-03-2021
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 15 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
POBLE NOU ,AT. B 03 LA BONANOVA CLUB FUTBOL A
DON BOSCO, C.F. B 57 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A 30 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B
ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A 20 SANTS, U.E. E
Descansa
R
RACING VALLBONA, C.F. A
SARRIÀ, C.P. C 11 Pª BARC. ANGUERA B

SEGONA VOLTA

Jornada 7 28-03-2021
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 13 POBLE NOU ,AT. B
LA BONANOVA CLUB FUTBOL A 51 DON BOSCO, C.F. B
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA B 43 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B 111 ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A
SANTS, U.E. E
R
Descansa
RACING VALLBONA, C.F. A 11 SARRIÀ, C.P. C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 04 Pª BARC. ANGUERA B
Jornada 8 11-04-2021
POBLE NOU ,AT. B 13 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
DON BOSCO, C.F. B 41 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A 11 LA BONANOVA CLUB FUTBOL A
ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A 16 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA B
Descansa
R
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B
SARRIÀ, C.P. C 20 SANTS, U.E. E
Pª BARC. ANGUERA B 50 RACING VALLBONA, C.F. A
Jornada 9 18-04-2021
POBLE NOU ,AT. B 16 DON BOSCO, C.F. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 04 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
LA BONANOVA CLUB FUTBOL A 21 ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA B
R
Descansa
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B 08 SARRIÀ, C.P. C
SANTS, U.E. E 06 Pª BARC. ANGUERA B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 44 RACING VALLBONA, C.F. A
Jornada 10 25-04-2021
DON BOSCO, C.F. B 25 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A 41 POBLE NOU ,AT. B
ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A 22 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Descansa
R
LA BONANOVA CLUB FUTBOL A
SARRIÀ, C.P. C 04 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA B
Pª BARC. ANGUERA B 191 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B
RACING VALLBONA, C.F. A 25 SANTS, U.E. E
Jornada 11 02-05-2021
DON BOSCO, C.F. B 46 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
POBLE NOU ,AT. B 31 ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
R
Descansa
LA BONANOVA CLUB FUTBOL A 21 SARRIÀ, C.P. C
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA B 31 Pª BARC. ANGUERA B
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B 17 RACING VALLBONA, C.F. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 31 SANTS, U.E. E
Jornada 12 09-05-2021
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 06 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A 13 DON BOSCO, C.F. B
Descansa
R
POBLE NOU ,AT. B
SARRIÀ, C.P. C 21 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Pª BARC. ANGUERA B 10 LA BONANOVA CLUB FUTBOL A
RACING VALLBONA, C.F. A 07 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA B
SANTS, U.E. E 90 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B
Jornada 13 16-05-2021
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A 60 ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A
DON BOSCO, C.F. B
R
Descansa
POBLE NOU ,AT. B 04 SARRIÀ, C.P. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 04 Pª BARC. ANGUERA B
LA BONANOVA CLUB FUTBOL A 40 RACING VALLBONA, C.F. A
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA B 20 SANTS, U.E. E
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B 010 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.