Competició | TEMPORADA 2020-2021

juvenil segona divisio | grup 18

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
VALLDOREIX F.C. B 34 CANYELLES,C.E. A
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA B 61 BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FÚTBOL A
EUROPA, C.E. D 42 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT A
DIAGONAL CLUB ESP. A 15 CATALÒNIA, U.B. C
DAUMAR CLUB A 52 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B
MONTAÑESA, C.F. D 24 APA POBLE SEC, CE. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 05 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
Jornada 2 23-05-2021
CANYELLES,C.E. A 10 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FÚTBOL A 018 VALLDOREIX F.C. B
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT A 111 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA B
CATALÒNIA, U.B. C 05 EUROPA, C.E. D
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B 06 DIAGONAL CLUB ESP. A
APA POBLE SEC, CE. C 13 DAUMAR CLUB A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 101 MONTAÑESA, C.F. D
Jornada 3 30-05-2021
CANYELLES,C.E. A 150 BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FÚTBOL A
VALLDOREIX F.C. B 41 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT A
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA B 18 CATALÒNIA, U.B. C
EUROPA, C.E. D 41 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B
DIAGONAL CLUB ESP. A 31 APA POBLE SEC, CE. C
DAUMAR CLUB A 30 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 61 MONTAÑESA, C.F. D
Jornada 4 06-06-2021
BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FÚTBOL A 015 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT A 32 CANYELLES,C.E. A
CATALÒNIA, U.B. C 52 VALLDOREIX F.C. B
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B 81 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA B
APA POBLE SEC, CE. C 19 EUROPA, C.E. D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 40 DIAGONAL CLUB ESP. A
MONTAÑESA, C.F. D 17 DAUMAR CLUB A
Jornada 5 13-06-2021
BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FÚTBOL A 023 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT A
CANYELLES,C.E. A 61 CATALÒNIA, U.B. C
VALLDOREIX F.C. B 62 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA B 013 APA POBLE SEC, CE. C
EUROPA, C.E. D 60 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
DIAGONAL CLUB ESP. A 61 MONTAÑESA, C.F. D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 010 DAUMAR CLUB A
Jornada 6 21-03-2021
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT A 31 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
CATALÒNIA, U.B. C 80 BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FÚTBOL A
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B 02 CANYELLES,C.E. A
APA POBLE SEC, CE. C 13 VALLDOREIX F.C. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 61 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA B
MONTAÑESA, C.F. D 17 EUROPA, C.E. D
DAUMAR CLUB A 42 DIAGONAL CLUB ESP. A

SEGONA VOLTA

Jornada 7 28-03-2021
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT A 41 CATALÒNIA, U.B. C
BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FÚTBOL A 110 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B
CANYELLES,C.E. A 30 APA POBLE SEC, CE. C
VALLDOREIX F.C. B 14 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA B 42 MONTAÑESA, C.F. D
EUROPA, C.E. D 32 DAUMAR CLUB A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 35 DIAGONAL CLUB ESP. A
Jornada 8 11-04-2021
CATALÒNIA, U.B. C 41 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B 24 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT A
APA POBLE SEC, CE. C 80 BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FÚTBOL A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 02 CANYELLES,C.E. A
MONTAÑESA, C.F. D 15 VALLDOREIX F.C. B
DAUMAR CLUB A 140 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA B
DIAGONAL CLUB ESP. A 11 EUROPA, C.E. D
Jornada 9 18-04-2021
CATALÒNIA, U.B. C 10 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT A 70 APA POBLE SEC, CE. C
BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FÚTBOL A 06 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
CANYELLES,C.E. A 30 MONTAÑESA, C.F. D
VALLDOREIX F.C. B 13 DAUMAR CLUB A
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA B 03 DIAGONAL CLUB ESP. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 26 EUROPA, C.E. D
Jornada 10 25-04-2021
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B 54 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
APA POBLE SEC, CE. C 22 CATALÒNIA, U.B. C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 12 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT A
MONTAÑESA, C.F. D 21 BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FÚTBOL A
DAUMAR CLUB A 52 CANYELLES,C.E. A
DIAGONAL CLUB ESP. A 01 VALLDOREIX F.C. B
EUROPA, C.E. D 50 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA B
Jornada 11 02-05-2021
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B 22 APA POBLE SEC, CE. C
CATALÒNIA, U.B. C 11 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT A 71 MONTAÑESA, C.F. D
BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FÚTBOL A 012 DAUMAR CLUB A
CANYELLES,C.E. A 10 DIAGONAL CLUB ESP. A
VALLDOREIX F.C. B 00 EUROPA, C.E. D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 30 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA B
Jornada 12 09-05-2021
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 43 APA POBLE SEC, CE. C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 20 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B
MONTAÑESA, C.F. D 31 CATALÒNIA, U.B. C
DAUMAR CLUB A 14 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT A
DIAGONAL CLUB ESP. A 100 BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FÚTBOL A
EUROPA, C.E. D 20 CANYELLES,C.E. A
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA B 212 VALLDOREIX F.C. B
Jornada 13 16-05-2021
APA POBLE SEC, CE. C 14 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B 50 MONTAÑESA, C.F. D
CATALÒNIA, U.B. C 04 DAUMAR CLUB A
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT A 42 DIAGONAL CLUB ESP. A
BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FÚTBOL A 011 EUROPA, C.E. D
CANYELLES,C.E. A 90 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA B
VALLDOREIX F.C. B 22 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.