Competició | TEMPORADA 2020-2021

juvenil primera divisio | grup 8

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
LES FRANQUESES, C.F. A 11 CARDEDEU, F.C. A
GRANOLLERS, E.C. C 43 CALDES MONTBUI, C.F. A
Descansa
R
LLERONA, C.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 02 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A 15 PARETS, C.F. B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 20 TORELLO, C.F. A
CANOVELLES, U.E. A 23 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
VOLTREGA,C.F. A 34 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
Jornada 2 30-05-2021
CARDEDEU, F.C. A 21 VOLTREGA,C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 03 LES FRANQUESES, C.F. A
LLERONA, C.E. A 03 GRANOLLERS, E.C. C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
R
Descansa
PARETS, C.F. B 24 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
TORELLO, C.F. A 34 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 33 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 32 CANOVELLES, U.E. A
Jornada 3 06-06-2021
CARDEDEU, F.C. A 43 CALDES MONTBUI, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. A 110 LLERONA, C.E. A
GRANOLLERS, E.C. C 20 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Descansa
R
PARETS, C.F. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 10 TORELLO, C.F. A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A 23 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 11 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
VOLTREGA,C.F. A 41 CANOVELLES, U.E. A
Jornada 4 13-06-2021
CALDES MONTBUI, C.F. A 52 VOLTREGA,C.F. A
LLERONA, C.E. A 13 CARDEDEU, F.C. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 04 LES FRANQUESES, C.F. A
PARETS, C.F. B 10 GRANOLLERS, E.C. C
TORELLO, C.F. A
R
Descansa
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 20 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 12 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
CANOVELLES, U.E. A 32 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
Jornada 5 20-06-2021
CALDES MONTBUI, C.F. A 70 LLERONA, C.E. A
CARDEDEU, F.C. A 43 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
LES FRANQUESES, C.F. A 20 PARETS, C.F. B
GRANOLLERS, E.C. C 61 TORELLO, C.F. A
Descansa
R
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 21 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A 24 CANOVELLES, U.E. A
VOLTREGA,C.F. A 41 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
Jornada 6 27-06-2021
LLERONA, C.E. A 15 VOLTREGA,C.F. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 34 CALDES MONTBUI, C.F. A
PARETS, C.F. B 04 CARDEDEU, F.C. A
TORELLO, C.F. A 12 LES FRANQUESES, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 27 GRANOLLERS, E.C. C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
R
Descansa
CANOVELLES, U.E. A 10 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 30 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
Jornada 7 21-03-2021
LLERONA, C.E. A 14 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 15 PARETS, C.F. B
CARDEDEU, F.C. A 24 TORELLO, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. A 31 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
GRANOLLERS, E.C. C 31 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
Descansa
R
CANOVELLES, U.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 40 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
VOLTREGA,C.F. A 40 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 8 28-03-2021
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 11 VOLTREGA,C.F. A
PARETS, C.F. B 70 LLERONA, C.E. A
TORELLO, C.F. A 61 CALDES MONTBUI, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 02 CARDEDEU, F.C. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 04 LES FRANQUESES, C.F. A
CANOVELLES, U.E. A 03 GRANOLLERS, E.C. C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
R
Descansa
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A 08 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
Jornada 9 11-04-2021
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 34 PARETS, C.F. B
LLERONA, C.E. A 07 TORELLO, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 20 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
CARDEDEU, F.C. A 61 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
LES FRANQUESES, C.F. A 21 CANOVELLES, U.E. A
GRANOLLERS, E.C. C 21 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
Descansa
R
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
VOLTREGA,C.F. A 32 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
Jornada 10 18-04-2021
PARETS, C.F. B 23 VOLTREGA,C.F. A
TORELLO, C.F. A 42 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 41 LLERONA, C.E. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 04 CALDES MONTBUI, C.F. A
CANOVELLES, U.E. A 11 CARDEDEU, F.C. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 35 LES FRANQUESES, C.F. A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A 03 GRANOLLERS, E.C. C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
R
Descansa
Jornada 11 25-04-2021
PARETS, C.F. B 70 TORELLO, C.F. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 15 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
LLERONA, C.E. A 03 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
CALDES MONTBUI, C.F. A 51 CANOVELLES, U.E. A
CARDEDEU, F.C. A 11 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
LES FRANQUESES, C.F. A 21 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
GRANOLLERS, E.C. C 31 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
VOLTREGA,C.F. A
R
Descansa
Jornada 12 02-05-2021
TORELLO, C.F. A 21 VOLTREGA,C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 32 PARETS, C.F. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 62 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
CANOVELLES, U.E. A 51 LLERONA, C.E. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 14 CALDES MONTBUI, C.F. A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A 01 CARDEDEU, F.C. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 03 LES FRANQUESES, C.F. A
Descansa
R
GRANOLLERS, E.C. C
Jornada 13 09-05-2021
TORELLO, C.F. A 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
PARETS, C.F. B 31 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 32 CANOVELLES, U.E. A
LLERONA, C.E. A 01 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
CALDES MONTBUI, C.F. A 32 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
CARDEDEU, F.C. A 31 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. A
R
Descansa
VOLTREGA,C.F. A 11 GRANOLLERS, E.C. C
Jornada 14 16-05-2021
VOLTREGA,C.F. A 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 51 TORELLO, C.F. A
CANOVELLES, U.E. A 32 PARETS, C.F. B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 31 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A 22 LLERONA, C.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 22 CALDES MONTBUI, C.F. A
Descansa
R
CARDEDEU, F.C. A
GRANOLLERS, E.C. C 43 LES FRANQUESES, C.F. A
Jornada 15 23-05-2021
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 02 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
TORELLO, C.F. A 01 CANOVELLES, U.E. A
PARETS, C.F. B 61 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 21 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
LLERONA, C.E. A 12 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. A
R
Descansa
CARDEDEU, F.C. A 01 GRANOLLERS, E.C. C
LES FRANQUESES, C.F. A 60 VOLTREGA,C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.