Competició | TEMPORADA 2020-2021

juvenil primera divisio | grup 4

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
DON BOSCO, C.F. A 20 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
SANTS, U.E. B 02 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SANTA EULALIA, C.F. C 23 MARTINENC, F.C. B
Pª BARC. BARCINO, CE A 33 MONTAÑESA, C.F. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 30 RACING SARRIA C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 11 HORTA, U.AT. B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 24 SARRIA, C.P. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 21 APA POBLE SEC, CE. A
Jornada 2 30-05-2021
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 24 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 41 DON BOSCO, C.F. A
MARTINENC, F.C. B 30 SANTS, U.E. B
MONTAÑESA, C.F. A 43 SANTA EULALIA, C.F. C
RACING SARRIA C.F. A 43 Pª BARC. BARCINO, CE A
HORTA, U.AT. B 06 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
SARRIA, C.P. A 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
APA POBLE SEC, CE. A 53 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Jornada 3 06-06-2021
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 22 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
DON BOSCO, C.F. A 20 MARTINENC, F.C. B
SANTS, U.E. B 42 MONTAÑESA, C.F. A
SANTA EULALIA, C.F. C 04 RACING SARRIA C.F. A
Pª BARC. BARCINO, CE A 62 HORTA, U.AT. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 22 SARRIA, C.P. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 12 APA POBLE SEC, CE. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 23 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Jornada 4 13-06-2021
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 20 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
MARTINENC, F.C. B 41 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
MONTAÑESA, C.F. A 23 DON BOSCO, C.F. A
RACING SARRIA C.F. A 11 SANTS, U.E. B
HORTA, U.AT. B 45 SANTA EULALIA, C.F. C
SARRIA, C.P. A 21 Pª BARC. BARCINO, CE A
APA POBLE SEC, CE. A 52 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
Jornada 5 20-06-2021
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - MARTINENC, F.C. B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A - MONTAÑESA, C.F. A
DON BOSCO, C.F. A - RACING SARRIA C.F. A
SANTS, U.E. B - HORTA, U.AT. B
SANTA EULALIA, C.F. C - SARRIA, C.P. A
Pª BARC. BARCINO, CE A - APA POBLE SEC, CE. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
Jornada 6 27-06-2021
MARTINENC, F.C. B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
MONTAÑESA, C.F. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
RACING SARRIA C.F. A - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
HORTA, U.AT. B - DON BOSCO, C.F. A
SARRIA, C.P. A - SANTS, U.E. B
APA POBLE SEC, CE. A - SANTA EULALIA, C.F. C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - Pª BARC. BARCINO, CE A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Jornada 7 21-03-2021
MARTINENC, F.C. B 24 MONTAÑESA, C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 50 RACING SARRIA C.F. A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 41 HORTA, U.AT. B
DON BOSCO, C.F. A 03 SARRIA, C.P. A
SANTS, U.E. B 22 APA POBLE SEC, CE. A
SANTA EULALIA, C.F. C 12 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Pª BARC. BARCINO, CE A 34 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 24 FUNDACIO P. CE. JUPITER A

SEGONA VOLTA

Jornada 8 28-03-2021
MONTAÑESA, C.F. A 43 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
RACING SARRIA C.F. A 31 MARTINENC, F.C. B
HORTA, U.AT. B 15 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SARRIA, C.P. A 11 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
APA POBLE SEC, CE. A 50 DON BOSCO, C.F. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 14 SANTS, U.E. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 20 SANTA EULALIA, C.F. C
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 32 Pª BARC. BARCINO, CE A
Jornada 9 11-04-2021
MONTAÑESA, C.F. A 31 RACING SARRIA C.F. A
MARTINENC, F.C. B 52 HORTA, U.AT. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 21 SARRIA, C.P. A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 34 APA POBLE SEC, CE. A
DON BOSCO, C.F. A 11 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
SANTS, U.E. B 05 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
SANTA EULALIA, C.F. C 13 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 11 Pª BARC. BARCINO, CE A
Jornada 10 18-04-2021
RACING SARRIA C.F. A 31 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
HORTA, U.AT. B 13 MONTAÑESA, C.F. A
SARRIA, C.P. A 21 MARTINENC, F.C. B
APA POBLE SEC, CE. A 33 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 10 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 20 DON BOSCO, C.F. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 30 SANTS, U.E. B
Pª BARC. BARCINO, CE A 03 SANTA EULALIA, C.F. C
Jornada 11 25-04-2021
RACING SARRIA C.F. A 30 HORTA, U.AT. B
MONTAÑESA, C.F. A 13 SARRIA, C.P. A
MARTINENC, F.C. B 25 APA POBLE SEC, CE. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 41 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 23 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
DON BOSCO, C.F. A 13 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
SANTS, U.E. B 21 Pª BARC. BARCINO, CE A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 41 SANTA EULALIA, C.F. C
Jornada 12 02-05-2021
HORTA, U.AT. B 25 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
SARRIA, C.P. A 31 RACING SARRIA C.F. A
APA POBLE SEC, CE. A 52 MONTAÑESA, C.F. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 64 MARTINENC, F.C. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 42 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 30 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
Pª BARC. BARCINO, CE A 61 DON BOSCO, C.F. A
SANTA EULALIA, C.F. C 21 SANTS, U.E. B
Jornada 13 09-05-2021
HORTA, U.AT. B 23 SARRIA, C.P. A
RACING SARRIA C.F. A 15 APA POBLE SEC, CE. A
MONTAÑESA, C.F. A 25 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
MARTINENC, F.C. B 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 12 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 22 Pª BARC. BARCINO, CE A
DON BOSCO, C.F. A 33 SANTA EULALIA, C.F. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 00 SANTS, U.E. B
Jornada 14 16-05-2021
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 22 SARRIA, C.P. A
APA POBLE SEC, CE. A 63 HORTA, U.AT. B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 34 RACING SARRIA C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 31 MONTAÑESA, C.F. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 11 MARTINENC, F.C. B
Pª BARC. BARCINO, CE A 01 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SANTA EULALIA, C.F. C 32 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
SANTS, U.E. B 21 DON BOSCO, C.F. A
Jornada 15 23-05-2021
SARRIA, C.P. A 17 APA POBLE SEC, CE. A
HORTA, U.AT. B 12 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
RACING SARRIA C.F. A 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
MONTAÑESA, C.F. A 11 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
MARTINENC, F.C. B 03 Pª BARC. BARCINO, CE A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 21 SANTA EULALIA, C.F. C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 32 SANTS, U.E. B
DON BOSCO, C.F. A 10 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.