Competició | TEMPORADA 2020-2021

juvenil primera divisio | grup 14

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
CASSA, U.D. A 32 SANT GREGORI, A.E. A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A 10 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU A 33 CAL AGUIDO, A.D. A
FARNERS, C.E. A 02 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
ARO, C.E. A 21 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A
BLANES, C.D. A 21 TORDERA, C.F. A
LLORET, C.F. A 21 BREDA, U.E. A
BESCANO, C.D. A 22 QUART, U.E. B
Jornada 2 30-05-2021
SANT GREGORI, A.E. A 02 BESCANO, C.D. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 40 CASSA, U.D. A
CAL AGUIDO, A.D. A 62 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 29 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A 32 FARNERS, C.E. A
TORDERA, C.F. A 24 ARO, C.E. A
BREDA, U.E. A 16 BLANES, C.D. A
QUART, U.E. B 12 LLORET, C.F. A
Jornada 3 06-06-2021
SANT GREGORI, A.E. A 20 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
CASSA, U.D. A 20 CAL AGUIDO, A.D. A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A 21 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU A 31 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A
FARNERS, C.E. A 31 TORDERA, C.F. A
ARO, C.E. A 100 BREDA, U.E. A
BLANES, C.D. A 71 QUART, U.E. B
BESCANO, C.D. A 25 LLORET, C.F. A
Jornada 4 13-06-2021
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 24 BESCANO, C.D. A
CAL AGUIDO, A.D. A 54 SANT GREGORI, A.E. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 30 CASSA, U.D. A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A 21 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
TORDERA, C.F. A 14 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU A
BREDA, U.E. A 17 FARNERS, C.E. A
QUART, U.E. B 31 ARO, C.E. A
LLORET, C.F. A 12 BLANES, C.D. A
Jornada 5 20-06-2021
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 75 CAL AGUIDO, A.D. A
SANT GREGORI, A.E. A 52 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
CASSA, U.D. A 22 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A 30 TORDERA, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU A 30 BREDA, U.E. A
FARNERS, C.E. A 04 QUART, U.E. B
ARO, C.E. A 32 LLORET, C.F. A
BESCANO, C.D. A 26 BLANES, C.D. A
Jornada 6 27-06-2021
CAL AGUIDO, A.D. A 31 BESCANO, C.D. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 05 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A 41 SANT GREGORI, A.E. A
TORDERA, C.F. A 37 CASSA, U.D. A
BREDA, U.E. A 01 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
QUART, U.E. B 23 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU A
LLORET, C.F. A 54 FARNERS, C.E. A
BLANES, C.D. A 22 ARO, C.E. A
Jornada 7 21-03-2021
CAL AGUIDO, A.D. A 51 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 14 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A
SANT GREGORI, A.E. A 12 TORDERA, C.F. A
CASSA, U.D. A 42 BREDA, U.E. A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A 02 QUART, U.E. B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU A 32 LLORET, C.F. A
FARNERS, C.E. A 12 BLANES, C.D. A
BESCANO, C.D. A 33 ARO, C.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 8 28-03-2021
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 17 BESCANO, C.D. A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A 31 CAL AGUIDO, A.D. A
TORDERA, C.F. A 30 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
BREDA, U.E. A 45 SANT GREGORI, A.E. A
QUART, U.E. B 31 CASSA, U.D. A
LLORET, C.F. A 70 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
BLANES, C.D. A 11 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU A
ARO, C.E. A 41 FARNERS, C.E. A
Jornada 9 11-04-2021
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 32 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A
CAL AGUIDO, A.D. A 30 TORDERA, C.F. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 21 BREDA, U.E. A
SANT GREGORI, A.E. A 52 QUART, U.E. B
CASSA, U.D. A 35 LLORET, C.F. A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A 17 BLANES, C.D. A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU A 25 ARO, C.E. A
BESCANO, C.D. A 43 FARNERS, C.E. A
Jornada 10 18-04-2021
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A 31 BESCANO, C.D. A
TORDERA, C.F. A 13 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
BREDA, U.E. A 26 CAL AGUIDO, A.D. A
QUART, U.E. B 00 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
LLORET, C.F. A 31 SANT GREGORI, A.E. A
BLANES, C.D. A 41 CASSA, U.D. A
ARO, C.E. A 32 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
FARNERS, C.E. A 24 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU A
Jornada 11 25-04-2021
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A 10 TORDERA, C.F. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 13 BREDA, U.E. A
CAL AGUIDO, A.D. A 31 QUART, U.E. B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 30 LLORET, C.F. A
SANT GREGORI, A.E. A 15 BLANES, C.D. A
CASSA, U.D. A 23 ARO, C.E. A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A 12 FARNERS, C.E. A
BESCANO, C.D. A 04 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU A
Jornada 12 02-05-2021
TORDERA, C.F. A 43 BESCANO, C.D. A
BREDA, U.E. A 01 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A
QUART, U.E. B 32 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
LLORET, C.F. A 22 CAL AGUIDO, A.D. A
BLANES, C.D. A 40 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
ARO, C.E. A 51 SANT GREGORI, A.E. A
FARNERS, C.E. A 14 CASSA, U.D. A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU A 32 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
Jornada 13 09-05-2021
TORDERA, C.F. A 91 BREDA, U.E. A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A 21 QUART, U.E. B
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 15 LLORET, C.F. A
CAL AGUIDO, A.D. A 23 BLANES, C.D. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 63 ARO, C.E. A
SANT GREGORI, A.E. A 26 FARNERS, C.E. A
CASSA, U.D. A 41 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU A
BESCANO, C.D. A 11 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
Jornada 14 16-05-2021
BESCANO, C.D. A 11 BREDA, U.E. A
QUART, U.E. B 21 TORDERA, C.F. A
LLORET, C.F. A 11 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A
BLANES, C.D. A 50 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
ARO, C.E. A 22 CAL AGUIDO, A.D. A
FARNERS, C.E. A 10 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU A 44 SANT GREGORI, A.E. A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A 44 CASSA, U.D. A
Jornada 15 23-05-2021
BREDA, U.E. A 18 QUART, U.E. B
TORDERA, C.F. A 15 LLORET, C.F. A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A 03 BLANES, C.D. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 26 ARO, C.E. A
CAL AGUIDO, A.D. A 33 FARNERS, C.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 02 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU A
SANT GREGORI, A.E. A 21 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
CASSA, U.D. A 31 BESCANO, C.D. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.