Competició | TEMPORADA 2020-2021

juvenil primera divisio | grup 13

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
FEC VALL DEL TER A 00 ROSES, A.E. A
L'ESCALA, F.C. A 20 BANYOLES CLUB AT. A
PORQUERES, U.E. A 15 PERALADA, C.F. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 43 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
R
Descansa
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 12 CELRA, U.C.E. A
LES PRESES, C.F. A 13 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
BISBALENC, AT. A 23 FIGUERES, U.E. C
Jornada 2 30-05-2021
ROSES, A.E. A 22 BISBALENC, AT. A
BANYOLES CLUB AT. A 33 FEC VALL DEL TER A
PERALADA, C.F. A 22 L'ESCALA, F.C. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 52 PORQUERES, U.E. A
Descansa
R
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
CELRA, U.C.E. A 07 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 33 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
FIGUERES, U.E. C 15 LES PRESES, C.F. A
Jornada 3 06-06-2021
ROSES, A.E. A 62 BANYOLES CLUB AT. A
FEC VALL DEL TER A 21 PERALADA, C.F. A
L'ESCALA, F.C. A 22 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
PORQUERES, U.E. A
R
Descansa
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 41 CELRA, U.C.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 122 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 22 FIGUERES, U.E. C
BISBALENC, AT. A 32 LES PRESES, C.F. A
Jornada 4 13-06-2021
BANYOLES CLUB AT. A 13 BISBALENC, AT. A
PERALADA, C.F. A 21 ROSES, A.E. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 24 FEC VALL DEL TER A
Descansa
R
L'ESCALA, F.C. A
CELRA, U.C.E. A 12 PORQUERES, U.E. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 03 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
FIGUERES, U.E. C 24 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
LES PRESES, C.F. A 12 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
Jornada 5 20-06-2021
BANYOLES CLUB AT. A - PERALADA, C.F. A
ROSES, A.E. A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
FEC VALL DEL TER A
R
Descansa
L'ESCALA, F.C. A 11 CELRA, U.C.E. A
PORQUERES, U.E. A 42 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - FIGUERES, U.E. C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - LES PRESES, C.F. A
BISBALENC, AT. A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
Jornada 6 27-06-2021
PERALADA, C.F. A - BISBALENC, AT. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A - BANYOLES CLUB AT. A
Descansa
R
ROSES, A.E. A
CELRA, U.C.E. A - FEC VALL DEL TER A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - L'ESCALA, F.C. A
FIGUERES, U.E. C - PORQUERES, U.E. A
LES PRESES, C.F. A 11 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
Jornada 7 21-03-2021
PERALADA, C.F. A 24 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
BANYOLES CLUB AT. A
R
Descansa
ROSES, A.E. A 30 CELRA, U.C.E. A
FEC VALL DEL TER A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
L'ESCALA, F.C. A 10 FIGUERES, U.E. C
PORQUERES, U.E. A 03 LES PRESES, C.F. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 30 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
BISBALENC, AT. A 23 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A

SEGONA VOLTA

Jornada 8 28-03-2021
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 00 BISBALENC, AT. A
Descansa
R
PERALADA, C.F. A
CELRA, U.C.E. A 21 BANYOLES CLUB AT. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 12 ROSES, A.E. A
FIGUERES, U.E. C 11 FEC VALL DEL TER A
LES PRESES, C.F. A 12 L'ESCALA, F.C. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 32 PORQUERES, U.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 31 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
Jornada 9 11-04-2021
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
R
Descansa
PERALADA, C.F. A 81 CELRA, U.C.E. A
BANYOLES CLUB AT. A 31 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
ROSES, A.E. A 02 FIGUERES, U.E. C
FEC VALL DEL TER A 00 LES PRESES, C.F. A
L'ESCALA, F.C. A 60 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
PORQUERES, U.E. A 23 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
BISBALENC, AT. A 13 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
Jornada 10 18-04-2021
Descansa
R
BISBALENC, AT. A
CELRA, U.C.E. A 23 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 12 PERALADA, C.F. A
FIGUERES, U.E. C 30 BANYOLES CLUB AT. A
LES PRESES, C.F. A 04 ROSES, A.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 14 FEC VALL DEL TER A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 21 L'ESCALA, F.C. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 21 PORQUERES, U.E. A
Jornada 11 25-04-2021
Descansa
R
CELRA, U.C.E. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 40 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
PERALADA, C.F. A 31 FIGUERES, U.E. C
BANYOLES CLUB AT. A 40 LES PRESES, C.F. A
ROSES, A.E. A 22 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
FEC VALL DEL TER A 14 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
L'ESCALA, F.C. A 11 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
BISBALENC, AT. A 51 PORQUERES, U.E. A
Jornada 12 02-05-2021
CELRA, U.C.E. A 45 BISBALENC, AT. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
R
Descansa
FIGUERES, U.E. C 04 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
LES PRESES, C.F. A 03 PERALADA, C.F. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 22 BANYOLES CLUB AT. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 22 ROSES, A.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 33 FEC VALL DEL TER A
PORQUERES, U.E. A - L'ESCALA, F.C. A
Jornada 13 09-05-2021
CELRA, U.C.E. A 24 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
Descansa
R
FIGUERES, U.E. C
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 21 LES PRESES, C.F. A
PERALADA, C.F. A 72 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
BANYOLES CLUB AT. A 05 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
ROSES, A.E. A 32 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
FEC VALL DEL TER A 41 PORQUERES, U.E. A
BISBALENC, AT. A 42 L'ESCALA, F.C. A
Jornada 14 16-05-2021
BISBALENC, AT. A 53 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
FIGUERES, U.E. C 31 CELRA, U.C.E. A
LES PRESES, C.F. A
R
Descansa
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 23 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 40 PERALADA, C.F. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 30 BANYOLES CLUB AT. A
PORQUERES, U.E. A 10 ROSES, A.E. A
L'ESCALA, F.C. A 21 FEC VALL DEL TER A
Jornada 15 23-05-2021
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 03 FIGUERES, U.E. C
CELRA, U.C.E. A 11 LES PRESES, C.F. A
Descansa
R
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 13 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
PERALADA, C.F. A 13 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
BANYOLES CLUB AT. A 32 PORQUERES, U.E. A
ROSES, A.E. A 02 L'ESCALA, F.C. A
FEC VALL DEL TER A 22 BISBALENC, AT. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.