Competició | TEMPORADA 2020-2021

juvenil primera divisio | grup 1

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
ANOIA , C.E. A 13 CORBERA , C.F. A
SANTBOIA, F.C. A 31 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 32 ESCOLA F. GAVA, C. B
SAN MAURO, U.D. A 10 BASE MARC BARTRA CF A
IGUALADA, C.F. A 32 SITGES, U.E. A
Descansa
R
RIBES, C.D. A
CUBELLES, C.F. A 15 MARTORELL C.F. B
VILANOVA GELTRU C.F. A 11 BLANCA SUBUR, C.F. A
Jornada 2 30-05-2021
CORBERA , C.F. A 21 VILANOVA GELTRU C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 42 ANOIA , C.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. B 12 SANTBOIA, F.C. A
BASE MARC BARTRA CF A 43 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
SITGES, U.E. A 52 SAN MAURO, U.D. A
RIBES, C.D. A 33 IGUALADA, C.F. A
MARTORELL C.F. B
R
Descansa
BLANCA SUBUR, C.F. A 40 CUBELLES, C.F. A
Jornada 3 06-06-2021
CORBERA , C.F. A 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
ANOIA , C.E. A 13 ESCOLA F. GAVA, C. B
SANTBOIA, F.C. A 31 BASE MARC BARTRA CF A
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 50 SITGES, U.E. A
SAN MAURO, U.D. A 31 RIBES, C.D. A
IGUALADA, C.F. A 61 MARTORELL C.F. B
Descansa
R
BLANCA SUBUR, C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. A 20 CUBELLES, C.F. A
Jornada 4 13-06-2021
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 11 VILANOVA GELTRU C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. B 24 CORBERA , C.F. A
BASE MARC BARTRA CF A 41 ANOIA , C.E. A
SITGES, U.E. A 13 SANTBOIA, F.C. A
RIBES, C.D. A 30 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
MARTORELL C.F. B 23 SAN MAURO, U.D. A
BLANCA SUBUR, C.F. A 10 IGUALADA, C.F. A
CUBELLES, C.F. A
R
Descansa
Jornada 5 20-06-2021
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 03 ESCOLA F. GAVA, C. B
CORBERA , C.F. A 41 BASE MARC BARTRA CF A
ANOIA , C.E. A 41 SITGES, U.E. A
SANTBOIA, F.C. A 31 RIBES, C.D. A
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 32 MARTORELL C.F. B
SAN MAURO, U.D. A 23 BLANCA SUBUR, C.F. A
IGUALADA, C.F. A 73 CUBELLES, C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. A
R
Descansa
Jornada 6 27-06-2021
ESCOLA F. GAVA, C. B 20 VILANOVA GELTRU C.F. A
BASE MARC BARTRA CF A 41 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
SITGES, U.E. A 03 CORBERA , C.F. A
RIBES, C.D. A 01 ANOIA , C.E. A
MARTORELL C.F. B 04 SANTBOIA, F.C. A
BLANCA SUBUR, C.F. A 61 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
CUBELLES, C.F. A 46 SAN MAURO, U.D. A
Descansa
R
IGUALADA, C.F. A
Jornada 7 21-03-2021
ESCOLA F. GAVA, C. B 31 BASE MARC BARTRA CF A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 15 SITGES, U.E. A
CORBERA , C.F. A 25 RIBES, C.D. A
ANOIA , C.E. A 24 MARTORELL C.F. B
SANTBOIA, F.C. A 18 BLANCA SUBUR, C.F. A
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 21 CUBELLES, C.F. A
SAN MAURO, U.D. A
R
Descansa
VILANOVA GELTRU C.F. A 23 IGUALADA, C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 8 28-03-2021
BASE MARC BARTRA CF A 31 VILANOVA GELTRU C.F. A
SITGES, U.E. A 31 ESCOLA F. GAVA, C. B
RIBES, C.D. A 40 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
MARTORELL C.F. B 23 CORBERA , C.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. A 70 ANOIA , C.E. A
CUBELLES, C.F. A 12 SANTBOIA, F.C. A
Descansa
R
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
IGUALADA, C.F. A 21 SAN MAURO, U.D. A
Jornada 9 11-04-2021
BASE MARC BARTRA CF A 13 SITGES, U.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. B 31 RIBES, C.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 22 MARTORELL C.F. B
CORBERA , C.F. A 12 BLANCA SUBUR, C.F. A
ANOIA , C.E. A 42 CUBELLES, C.F. A
SANTBOIA, F.C. A
R
Descansa
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 25 IGUALADA, C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. A 01 SAN MAURO, U.D. A
Jornada 10 18-04-2021
SITGES, U.E. A 41 VILANOVA GELTRU C.F. A
RIBES, C.D. A 23 BASE MARC BARTRA CF A
MARTORELL C.F. B 22 ESCOLA F. GAVA, C. B
BLANCA SUBUR, C.F. A 30 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
CUBELLES, C.F. A 12 CORBERA , C.F. A
Descansa
R
ANOIA , C.E. A
IGUALADA, C.F. A 50 SANTBOIA, F.C. A
SAN MAURO, U.D. A 12 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
Jornada 11 25-04-2021
SITGES, U.E. A 31 RIBES, C.D. A
BASE MARC BARTRA CF A 20 MARTORELL C.F. B
ESCOLA F. GAVA, C. B 12 BLANCA SUBUR, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 12 CUBELLES, C.F. A
CORBERA , C.F. A
R
Descansa
ANOIA , C.E. A 04 IGUALADA, C.F. A
SANTBOIA, F.C. A 31 SAN MAURO, U.D. A
VILANOVA GELTRU C.F. A 75 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
Jornada 12 02-05-2021
RIBES, C.D. A 21 VILANOVA GELTRU C.F. A
MARTORELL C.F. B 10 SITGES, U.E. A
BLANCA SUBUR, C.F. A 21 BASE MARC BARTRA CF A
CUBELLES, C.F. A 01 ESCOLA F. GAVA, C. B
Descansa
R
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
IGUALADA, C.F. A 20 CORBERA , C.F. A
SAN MAURO, U.D. A 51 ANOIA , C.E. A
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 34 SANTBOIA, F.C. A
Jornada 13 09-05-2021
RIBES, C.D. A 41 MARTORELL C.F. B
SITGES, U.E. A 12 BLANCA SUBUR, C.F. A
BASE MARC BARTRA CF A 41 CUBELLES, C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. B
R
Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 08 IGUALADA, C.F. A
CORBERA , C.F. A 13 SAN MAURO, U.D. A
ANOIA , C.E. A 34 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
VILANOVA GELTRU C.F. A 08 SANTBOIA, F.C. A
Jornada 14 16-05-2021
VILANOVA GELTRU C.F. A 15 MARTORELL C.F. B
BLANCA SUBUR, C.F. A 01 RIBES, C.D. A
CUBELLES, C.F. A 13 SITGES, U.E. A
Descansa
R
BASE MARC BARTRA CF A
IGUALADA, C.F. A 50 ESCOLA F. GAVA, C. B
SAN MAURO, U.D. A 62 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 12 CORBERA , C.F. A
SANTBOIA, F.C. A 50 ANOIA , C.E. A
Jornada 15 23-05-2021
MARTORELL C.F. B 13 BLANCA SUBUR, C.F. A
RIBES, C.D. A 52 CUBELLES, C.F. A
SITGES, U.E. A
R
Descansa
BASE MARC BARTRA CF A 04 IGUALADA, C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. B 44 SAN MAURO, U.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 32 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
CORBERA , C.F. A 13 SANTBOIA, F.C. A
ANOIA , C.E. A 14 VILANOVA GELTRU C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.