Competició | TEMPORADA 2020-2021

infantil segona divisio | grup 57

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
RUBI, U.E. B
R
Descansa
MERCANTIL, C.E G 40 EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 27 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F
MATADEPERA, F.C. B 02 SAN CRISTOBAL, C.P. C
MAURINA EGARA, C.F. A 18 LA FARGA XXI, CE A
JUNIOR,C.F. C 12 SAN LORENZO, U.D. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 06 NATACIO TERRASSA, C D
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E 70 CAN PARELLADA, C.D. B
Jornada 2 06-06-2021
Descansa
R
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A 45 RUBI, U.E. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F 01 MERCANTIL, C.E G
SAN CRISTOBAL, C.P. C 71 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
LA FARGA XXI, CE A 42 MATADEPERA, F.C. B
SAN LORENZO, U.D. A 70 MAURINA EGARA, C.F. A
NATACIO TERRASSA, C D 72 JUNIOR,C.F. C
CAN PARELLADA, C.D. B - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
Jornada 3 13-06-2021
Descansa
R
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
RUBI, U.E. B 21 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F
MERCANTIL, C.E G 21 SAN CRISTOBAL, C.P. C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 15 LA FARGA XXI, CE A
MATADEPERA, F.C. B 11 SAN LORENZO, U.D. A
MAURINA EGARA, C.F. A 110 NATACIO TERRASSA, C D
JUNIOR,C.F. C 50 CAN PARELLADA, C.D. B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
Jornada 4 20-06-2021
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F
R
Descansa
SAN CRISTOBAL, C.P. C - RUBI, U.E. B
LA FARGA XXI, CE A - MERCANTIL, C.E G
SAN LORENZO, U.D. A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
NATACIO TERRASSA, C D - MATADEPERA, F.C. B
CAN PARELLADA, C.D. B - MAURINA EGARA, C.F. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A - JUNIOR,C.F. C
Jornada 5 27-06-2021
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F
Descansa
R
SAN CRISTOBAL, C.P. C
RUBI, U.E. B - LA FARGA XXI, CE A
MERCANTIL, C.E G - SAN LORENZO, U.D. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C - NATACIO TERRASSA, C D
MATADEPERA, F.C. B - CAN PARELLADA, C.D. B
MAURINA EGARA, C.F. A - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E - JUNIOR,C.F. C
Jornada 6 21-03-2021
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F 12 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E
SAN CRISTOBAL, C.P. C 50 EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
LA FARGA XXI, CE A
R
Descansa
SAN LORENZO, U.D. A 14 RUBI, U.E. B
NATACIO TERRASSA, C D 61 MERCANTIL, C.E G
CAN PARELLADA, C.D. B 31 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 11 MATADEPERA, F.C. B
JUNIOR,C.F. C 80 MAURINA EGARA, C.F. A
Jornada 7 28-03-2021
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F 24 SAN CRISTOBAL, C.P. C
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A 25 LA FARGA XXI, CE A
Descansa
R
SAN LORENZO, U.D. A
RUBI, U.E. B 52 NATACIO TERRASSA, C D
MERCANTIL, C.E G 20 CAN PARELLADA, C.D. B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 11 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
MATADEPERA, F.C. B 33 JUNIOR,C.F. C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E 101 MAURINA EGARA, C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 8 11-04-2021
SAN CRISTOBAL, C.P. C 00 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E
LA FARGA XXI, CE A 22 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F
SAN LORENZO, U.D. A 31 EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
NATACIO TERRASSA, C D
R
Descansa
CAN PARELLADA, C.D. B 19 RUBI, U.E. B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 01 MERCANTIL, C.E G
JUNIOR,C.F. C 11 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
MAURINA EGARA, C.F. A 30 MATADEPERA, F.C. B
Jornada 9 18-04-2021
SAN CRISTOBAL, C.P. C 04 LA FARGA XXI, CE A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F 03 SAN LORENZO, U.D. A
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A 44 NATACIO TERRASSA, C D
Descansa
R
CAN PARELLADA, C.D. B
RUBI, U.E. B 81 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
MERCANTIL, C.E G 32 JUNIOR,C.F. C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 42 MAURINA EGARA, C.F. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E 21 MATADEPERA, F.C. B
Jornada 10 25-04-2021
LA FARGA XXI, CE A 32 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E
SAN LORENZO, U.D. A 11 SAN CRISTOBAL, C.P. C
NATACIO TERRASSA, C D 31 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F
CAN PARELLADA, C.D. B 06 EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
R
Descansa
JUNIOR,C.F. C 32 RUBI, U.E. B
MAURINA EGARA, C.F. A 09 MERCANTIL, C.E G
MATADEPERA, F.C. B 71 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
Jornada 11 02-05-2021
LA FARGA XXI, CE A 12 SAN LORENZO, U.D. A
SAN CRISTOBAL, C.P. C 12 NATACIO TERRASSA, C D
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F 50 CAN PARELLADA, C.D. B
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A 82 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
Descansa
R
JUNIOR,C.F. C
RUBI, U.E. B 60 MAURINA EGARA, C.F. A
MERCANTIL, C.E G 51 MATADEPERA, F.C. B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E 11 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
Jornada 12 09-05-2021
SAN LORENZO, U.D. A 21 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E
NATACIO TERRASSA, C D 11 LA FARGA XXI, CE A
CAN PARELLADA, C.D. B 010 SAN CRISTOBAL, C.P. C
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 02 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F
JUNIOR,C.F. C 63 EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
MAURINA EGARA, C.F. A
R
Descansa
MATADEPERA, F.C. B 13 RUBI, U.E. B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 06 MERCANTIL, C.E G
Jornada 13 16-05-2021
SAN LORENZO, U.D. A 42 NATACIO TERRASSA, C D
LA FARGA XXI, CE A 81 CAN PARELLADA, C.D. B
SAN CRISTOBAL, C.P. C 30 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F 20 JUNIOR,C.F. C
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A 104 MAURINA EGARA, C.F. A
Descansa
R
MATADEPERA, F.C. B
RUBI, U.E. B 61 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E 00 MERCANTIL, C.E G
Jornada 14 23-05-2021
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E 16 NATACIO TERRASSA, C D
CAN PARELLADA, C.D. B 02 SAN LORENZO, U.D. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 23 LA FARGA XXI, CE A
JUNIOR,C.F. C 23 SAN CRISTOBAL, C.P. C
MAURINA EGARA, C.F. A 15 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F
MATADEPERA, F.C. B 35 EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
R
Descansa
MERCANTIL, C.E G 20 RUBI, U.E. B
Jornada 15 30-05-2021
NATACIO TERRASSA, C D 133 CAN PARELLADA, C.D. B
SAN LORENZO, U.D. A 42 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
LA FARGA XXI, CE A 81 JUNIOR,C.F. C
SAN CRISTOBAL, C.P. C 112 MAURINA EGARA, C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F 50 MATADEPERA, F.C. B
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A 41 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
Descansa
R
MERCANTIL, C.E G
RUBI, U.E. B 52 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.