Competició | TEMPORADA 2020-2021

infantil segona divisio | grup 53

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D 18 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 20 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
Descansa
R
ESCOLA F. SABADELL C
SABADELL F.C., C.E. E 64 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D 09 CERCLE SABADELLES 1856 B
RIPOLLET, C.F. B 73 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 26 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
SABADELL NORD,CF. B 18 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
Jornada 2 06-06-2021
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 40 SABADELL NORD,CF. B
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 70 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
ESCOLA F. SABADELL C 25 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
R
Descansa
CERCLE SABADELLES 1856 B 20 SABADELL F.C., C.E. E
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 04 SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 81 RIPOLLET, C.F. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 50 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
Jornada 3 13-06-2021
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 33 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D 32 ESCOLA F. SABADELL C
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 54 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
Descansa
R
CERCLE SABADELLES 1856 B
SABADELL F.C., C.E. E 113 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D 013 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
RIPOLLET, C.F. B 18 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
SABADELL NORD,CF. B 33 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
Jornada 4 20-06-2021
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 72 SABADELL NORD,CF. B
ESCOLA F. SABADELL C 29 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 52 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
CERCLE SABADELLES 1856 B 33 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
R
Descansa
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 42 SABADELL F.C., C.E. E
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 100 SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 41 RIPOLLET, C.F. B
Jornada 5 27-06-2021
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 23 ESCOLA F. SABADELL C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D 010 CERCLE SABADELLES 1856 B
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 35 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
Descansa
R
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
SABADELL F.C., C.E. E 14 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D 26 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
SABADELL NORD,CF. B 11 RIPOLLET, C.F. B
Jornada 6 21-03-2021
ESCOLA F. SABADELL C 21 SABADELL NORD,CF. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 35 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
CERCLE SABADELLES 1856 B 31 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 15 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 20 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
R
Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 43 SABADELL F.C., C.E. E
RIPOLLET, C.F. B 32 SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
Jornada 7 28-03-2021
ESCOLA F. SABADELL C 33 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 13 CERCLE SABADELLES 1856 B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 101 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D 26 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 27 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
Descansa
R
CERDANYOLA VALLES, F.C. F
SABADELL F.C., C.E. E 61 RIPOLLET, C.F. B
SABADELL NORD,CF. B 31 SANT QUIRZE VALLES, F.C. D

SEGONA VOLTA

Jornada 8 11-04-2021
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 11 SABADELL NORD,CF. B
CERCLE SABADELLES 1856 B 21 ESCOLA F. SABADELL C
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 26 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 34 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 112 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 46 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
RIPOLLET, C.F. B
R
Descansa
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D 14 SABADELL F.C., C.E. E
Jornada 9 18-04-2021
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 26 CERCLE SABADELLES 1856 B
ESCOLA F. SABADELL C 31 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 32 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 14 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D 23 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 41 RIPOLLET, C.F. B
Descansa
R
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
SABADELL NORD,CF. B 12 SABADELL F.C., C.E. E
Jornada 10 25-04-2021
CERCLE SABADELLES 1856 B 30 SABADELL NORD,CF. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 013 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 30 ESCOLA F. SABADELL C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 31 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 17 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
RIPOLLET, C.F. B 43 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D 27 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
SABADELL F.C., C.E. E
R
Descansa
Jornada 11 02-05-2021
CERCLE SABADELLES 1856 B 110 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 04 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
ESCOLA F. SABADELL C 25 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 73 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 52 RIPOLLET, C.F. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D 10 SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 31 SABADELL F.C., C.E. E
SABADELL NORD,CF. B
R
Descansa
Jornada 12 09-05-2021
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 12 SABADELL NORD,CF. B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 02 CERCLE SABADELLES 1856 B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 50 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 22 ESCOLA F. SABADELL C
RIPOLLET, C.F. B 29 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D 09 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
SABADELL F.C., C.E. E 131 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
Descansa
R
OAR GRÀCIA SBD E.F. A
Jornada 13 16-05-2021
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 111 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
CERCLE SABADELLES 1856 B 06 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 33 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
ESCOLA F. SABADELL C 23 RIPOLLET, C.F. B
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 61 SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 11 SABADELL F.C., C.E. E
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
R
Descansa
SABADELL NORD,CF. B 15 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
Jornada 14 23-05-2021
SABADELL NORD,CF. B 01 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 180 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 24 CERCLE SABADELLES 1856 B
RIPOLLET, C.F. B 43 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D 23 ESCOLA F. SABADELL C
SABADELL F.C., C.E. E 21 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
Descansa
R
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 150 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
Jornada 15 30-05-2021
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 17 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
CERCLE SABADELLES 1856 B 70 RIPOLLET, C.F. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 62 SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
ESCOLA F. SABADELL C 13 SABADELL F.C., C.E. E
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
R
Descansa
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 31 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D 21 SABADELL NORD,CF. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.