Competició | TEMPORADA 2020-2021

infantil segona divisio | grup 52

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D 20 BADIA DEL VALLES, C.D. B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 22 ESCOLA F. SABADELL B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C 110 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E 44 SABADELL F.C., C.E. F
POLINYA, AT. B 26 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL E 33 OAR GRÀCIA SBD E.F. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. E
R
Descansa
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C 160 SABADELLENCA, UE. B
Jornada 2 06-06-2021
BADIA DEL VALLES, C.D. B 011 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
ESCOLA F. SABADELL B 23 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 35 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
SABADELL F.C., C.E. F 05 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 11 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E
OAR GRÀCIA SBD E.F. B 31 POLINYA, AT. B
Descansa
R
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL E
SABADELLENCA, UE. B 013 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
Jornada 3 13-06-2021
BADIA DEL VALLES, C.D. B 15 ESCOLA F. SABADELL B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D 11 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 10 SABADELL F.C., C.E. F
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C 80 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E 23 OAR GRÀCIA SBD E.F. B
POLINYA, AT. B
R
Descansa
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL E 73 SABADELLENCA, UE. B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C 41 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
Jornada 4 20-06-2021
ESCOLA F. SABADELL B 25 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 12 BADIA DEL VALLES, C.D. B
SABADELL F.C., C.E. F 30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 13 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
OAR GRÀCIA SBD E.F. B 115 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
Descansa
R
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E
SABADELLENCA, UE. B 12 POLINYA, AT. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 100 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL E
Jornada 5 27-06-2021
ESCOLA F. SABADELL B 36 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
BADIA DEL VALLES, C.D. B 35 SABADELL F.C., C.E. F
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D 21 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 41 OAR GRÀCIA SBD E.F. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
R
Descansa
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E 31 SABADELLENCA, UE. B
POLINYA, AT. B 017 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C 72 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL E
Jornada 6 21-03-2021
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 04 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
SABADELL F.C., C.E. F 70 ESCOLA F. SABADELL B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 51 BADIA DEL VALLES, C.D. B
OAR GRÀCIA SBD E.F. B 24 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D
Descansa
R
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
SABADELLENCA, UE. B 016 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 31 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL E 43 POLINYA, AT. B
Jornada 7 28-03-2021
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 02 SABADELL F.C., C.E. F
ESCOLA F. SABADELL B 25 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
BADIA DEL VALLES, C.D. B 32 OAR GRÀCIA SBD E.F. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D
R
Descansa
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 70 SABADELLENCA, UE. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C 52 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E 12 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL E
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C 120 POLINYA, AT. B

SEGONA VOLTA

Jornada 8 11-04-2021
SABADELL F.C., C.E. F 11 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 11 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
OAR GRÀCIA SBD E.F. B 05 ESCOLA F. SABADELL B
Descansa
R
BADIA DEL VALLES, C.D. B
SABADELLENCA, UE. B 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 22 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL E 019 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
POLINYA, AT. B 03 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E
Jornada 9 18-04-2021
SABADELL F.C., C.E. F 40 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 80 OAR GRÀCIA SBD E.F. B
ESCOLA F. SABADELL B
R
Descansa
BADIA DEL VALLES, C.D. B 62 SABADELLENCA, UE. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D 04 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 100 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL E
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C 170 POLINYA, AT. B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C 40 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E
Jornada 10 25-04-2021
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 01 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
OAR GRÀCIA SBD E.F. B 04 SABADELL F.C., C.E. F
Descansa
R
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
SABADELLENCA, UE. B 13 ESCOLA F. SABADELL B
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 110 BADIA DEL VALLES, C.D. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL E 14 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D
POLINYA, AT. B 19 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E 16 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
Jornada 11 02-05-2021
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 81 OAR GRÀCIA SBD E.F. B
SABADELL F.C., C.E. F
R
Descansa
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 42 SABADELLENCA, UE. B
ESCOLA F. SABADELL B 05 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
BADIA DEL VALLES, C.D. B 23 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL E
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D 11 POLINYA, AT. B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 21 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C 02 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
Jornada 12 09-05-2021
OAR GRÀCIA SBD E.F. B 17 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
Descansa
R
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
SABADELLENCA, UE. B 014 SABADELL F.C., C.E. F
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 50 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL E 24 ESCOLA F. SABADELL B
POLINYA, AT. B 23 BADIA DEL VALLES, C.D. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E 42 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C 90 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
Jornada 13 16-05-2021
OAR GRÀCIA SBD E.F. B
R
Descansa
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 71 SABADELLENCA, UE. B
SABADELL F.C., C.E. F 13 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 71 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL E
ESCOLA F. SABADELL B 42 POLINYA, AT. B
BADIA DEL VALLES, C.D. B 03 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D 010 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C 22 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
Jornada 14 23-05-2021
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
R
Descansa
SABADELLENCA, UE. B 32 OAR GRÀCIA SBD E.F. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 62 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL E 39 SABADELL F.C., C.E. F
POLINYA, AT. B 09 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E 30 ESCOLA F. SABADELL B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C 120 BADIA DEL VALLES, C.D. B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D
Jornada 15 30-05-2021
Descansa
R
SABADELLENCA, UE. B
OAR GRÀCIA SBD E.F. B 18 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 20 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL E
SABADELL F.C., C.E. F 71 POLINYA, AT. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 41 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E
ESCOLA F. SABADELL B 08 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
BADIA DEL VALLES, C.D. B 23 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D 31 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.