Competició | TEMPORADA 2020-2021

infantil segona divisio | grup 42

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
AMETLLA VALLES, C.F. A - FINSOBE, C.F. A
VALLES, C.AT. C 60 LA TORRETA, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. C 04 MONTORNES, C.F. A
CANOVELLES, U.E. B 36 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
LLERONA, C.E. A 42 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
GRANOLLERS, E.C. E 08 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
BELLAVISTA MILAN, C. A 102 CARDEDEU, F.C. B
Jornada 2 23-05-2021
FINSOBE, C.F. A 16 BELLAVISTA MILAN, C. A
LA TORRETA, C.F. A 11 AMETLLA VALLES, C.F. A
MONTORNES, C.F. A 15 VALLES, C.AT. C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 21 LES FRANQUESES, C.F. C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 80 CANOVELLES, U.E. B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A 31 LLERONA, C.E. A
CARDEDEU, F.C. B 41 GRANOLLERS, E.C. E
Jornada 3 30-05-2021
FINSOBE, C.F. A 21 LA TORRETA, C.F. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 10 MONTORNES, C.F. A
VALLES, C.AT. C 42 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
LES FRANQUESES, C.F. C 01 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
CANOVELLES, U.E. B 010 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
LLERONA, C.E. A 53 CARDEDEU, F.C. B
BELLAVISTA MILAN, C. A 60 GRANOLLERS, E.C. E
Jornada 4 06-06-2021
LA TORRETA, C.F. A 16 BELLAVISTA MILAN, C. A
MONTORNES, C.F. A 30 FINSOBE, C.F. A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 05 AMETLLA VALLES, C.F. A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 33 VALLES, C.AT. C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A 90 LES FRANQUESES, C.F. C
CARDEDEU, F.C. B 61 CANOVELLES, U.E. B
GRANOLLERS, E.C. E 17 LLERONA, C.E. A
Jornada 5 13-06-2021
LA TORRETA, C.F. A 13 MONTORNES, C.F. A
FINSOBE, C.F. A 01 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
AMETLLA VALLES, C.F. A 52 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
VALLES, C.AT. C 17 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
LES FRANQUESES, C.F. C 43 CARDEDEU, F.C. B
CANOVELLES, U.E. B 05 GRANOLLERS, E.C. E
BELLAVISTA MILAN, C. A 22 LLERONA, C.E. A
Jornada 6 21-03-2021
MONTORNES, C.F. A 07 BELLAVISTA MILAN, C. A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 40 LA TORRETA, C.F. A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 40 FINSOBE, C.F. A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A 11 AMETLLA VALLES, C.F. A
CARDEDEU, F.C. B 11 VALLES, C.AT. C
GRANOLLERS, E.C. E 00 LES FRANQUESES, C.F. C
LLERONA, C.E. A 150 CANOVELLES, U.E. B

SEGONA VOLTA

Jornada 7 28-03-2021
MONTORNES, C.F. A 44 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
LA TORRETA, C.F. A 02 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
FINSOBE, C.F. A 07 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
AMETLLA VALLES, C.F. A 72 CARDEDEU, F.C. B
VALLES, C.AT. C 30 GRANOLLERS, E.C. E
LES FRANQUESES, C.F. C 08 LLERONA, C.E. A
BELLAVISTA MILAN, C. A 130 CANOVELLES, U.E. B
Jornada 8 11-04-2021
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 312 BELLAVISTA MILAN, C. A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 13 MONTORNES, C.F. A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A 100 LA TORRETA, C.F. A
CARDEDEU, F.C. B 101 FINSOBE, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. E 25 AMETLLA VALLES, C.F. A
LLERONA, C.E. A 10 VALLES, C.AT. C
CANOVELLES, U.E. B 10 LES FRANQUESES, C.F. C
Jornada 9 18-04-2021
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 13 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
MONTORNES, C.F. A 07 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
LA TORRETA, C.F. A 15 CARDEDEU, F.C. B
FINSOBE, C.F. A 12 GRANOLLERS, E.C. E
AMETLLA VALLES, C.F. A 35 LLERONA, C.E. A
VALLES, C.AT. C 111 CANOVELLES, U.E. B
BELLAVISTA MILAN, C. A 70 LES FRANQUESES, C.F. C
Jornada 10 25-04-2021
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 05 BELLAVISTA MILAN, C. A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A 120 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
CARDEDEU, F.C. B 42 MONTORNES, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. E 10 LA TORRETA, C.F. A
LLERONA, C.E. A 40 FINSOBE, C.F. A
CANOVELLES, U.E. B 08 AMETLLA VALLES, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. C 03 VALLES, C.AT. C
Jornada 11 02-05-2021
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 25 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 33 CARDEDEU, F.C. B
MONTORNES, C.F. A 23 GRANOLLERS, E.C. E
LA TORRETA, C.F. A 04 LLERONA, C.E. A
FINSOBE, C.F. A 30 CANOVELLES, U.E. B
AMETLLA VALLES, C.F. A 20 LES FRANQUESES, C.F. C
BELLAVISTA MILAN, C. A 40 VALLES, C.AT. C
Jornada 12 09-05-2021
BELLAVISTA MILAN, C. A 11 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
CARDEDEU, F.C. B 27 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
GRANOLLERS, E.C. E 22 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
LLERONA, C.E. A 41 MONTORNES, C.F. A
CANOVELLES, U.E. B 12 LA TORRETA, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. C 22 FINSOBE, C.F. A
VALLES, C.AT. C 15 AMETLLA VALLES, C.F. A
Jornada 13 16-05-2021
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A 90 CARDEDEU, F.C. B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 50 GRANOLLERS, E.C. E
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 17 LLERONA, C.E. A
MONTORNES, C.F. A 61 CANOVELLES, U.E. B
LA TORRETA, C.F. A 11 LES FRANQUESES, C.F. C
FINSOBE, C.F. A 32 VALLES, C.AT. C
AMETLLA VALLES, C.F. A 15 BELLAVISTA MILAN, C. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.