Competició | TEMPORADA 2020-2021

infantil segona divisio | grup 36

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
SANT SADURNI, U.E. B 12 GELIDA, C.F. A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE. B 32 ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 33 RIBES, C.D. B
Descansa - SITGES, U.E. B
LA GRANADA, C.F. A 06 VILANOVA GELTRU C.F. D
QUINTINENC, C.F. A - MARC BARTRA 2020, C.F. B
IGUALADA, C.F. E 20 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
CUBELLES, C.F. B 11 RIUDEBITLLES, C.D. A
Jornada 2 06-06-2021
GELIDA, C.F. A - CUBELLES, C.F. B
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B - SANT SADURNI, U.E. B
RIBES, C.D. B - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE. B
SITGES, U.E. B - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
VILANOVA GELTRU C.F. D - Descansa
MARC BARTRA 2020, C.F. B - LA GRANADA, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - QUINTINENC, C.F. A
RIUDEBITLLES, C.D. A - IGUALADA, C.F. E
Jornada 3 13-06-2021
GELIDA, C.F. A - ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
SANT SADURNI, U.E. B - RIBES, C.D. B
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE. B - SITGES, U.E. B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A - VILANOVA GELTRU C.F. D
Descansa - MARC BARTRA 2020, C.F. B
LA GRANADA, C.F. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
QUINTINENC, C.F. A - RIUDEBITLLES, C.D. A
CUBELLES, C.F. B - IGUALADA, C.F. E
Jornada 4 20-06-2021
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B - CUBELLES, C.F. B
RIBES, C.D. B - GELIDA, C.F. A
SITGES, U.E. B - SANT SADURNI, U.E. B
VILANOVA GELTRU C.F. D - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE. B
MARC BARTRA 2020, C.F. B - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - Descansa
RIUDEBITLLES, C.D. A - LA GRANADA, C.F. A
IGUALADA, C.F. E - QUINTINENC, C.F. A
Jornada 5 27-06-2021
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B - RIBES, C.D. B
GELIDA, C.F. A - SITGES, U.E. B
SANT SADURNI, U.E. B - VILANOVA GELTRU C.F. D
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE. B - MARC BARTRA 2020, C.F. B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
Descansa - RIUDEBITLLES, C.D. A
LA GRANADA, C.F. A - IGUALADA, C.F. E
CUBELLES, C.F. B - QUINTINENC, C.F. A
Jornada 6 21-03-2021
RIBES, C.D. B - CUBELLES, C.F. B
SITGES, U.E. B - ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
VILANOVA GELTRU C.F. D 12 GELIDA, C.F. A
MARC BARTRA 2020, C.F. B 21 SANT SADURNI, U.E. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE. B
RIUDEBITLLES, C.D. A 80 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
IGUALADA, C.F. E - Descansa
QUINTINENC, C.F. A - LA GRANADA, C.F. A
Jornada 7 28-03-2021
RIBES, C.D. B 90 SITGES, U.E. B
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B 09 VILANOVA GELTRU C.F. D
GELIDA, C.F. A 41 MARC BARTRA 2020, C.F. B
SANT SADURNI, U.E. B 60 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE. B 04 RIUDEBITLLES, C.D. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 43 IGUALADA, C.F. E
Descansa - QUINTINENC, C.F. A
CUBELLES, C.F. B 60 LA GRANADA, C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 8 11-04-2021
SITGES, U.E. B 011 CUBELLES, C.F. B
VILANOVA GELTRU C.F. D 40 RIBES, C.D. B
MARC BARTRA 2020, C.F. B 12 ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 40 GELIDA, C.F. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 51 SANT SADURNI, U.E. B
IGUALADA, C.F. E 60 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE. B
QUINTINENC, C.F. A 02 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
LA GRANADA, C.F. A - Descansa
Jornada 9 18-04-2021
SITGES, U.E. B - VILANOVA GELTRU C.F. D
RIBES, C.D. B - MARC BARTRA 2020, C.F. B
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
GELIDA, C.F. A - RIUDEBITLLES, C.D. A
SANT SADURNI, U.E. B - IGUALADA, C.F. E
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE. B - QUINTINENC, C.F. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A - LA GRANADA, C.F. A
CUBELLES, C.F. B - Descansa
Jornada 10 25-04-2021
VILANOVA GELTRU C.F. D - CUBELLES, C.F. B
MARC BARTRA 2020, C.F. B - SITGES, U.E. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - RIBES, C.D. B
RIUDEBITLLES, C.D. A - ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
IGUALADA, C.F. E - GELIDA, C.F. A
QUINTINENC, C.F. A - SANT SADURNI, U.E. B
LA GRANADA, C.F. A - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE. B
Descansa - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
Jornada 11 02-05-2021
VILANOVA GELTRU C.F. D - MARC BARTRA 2020, C.F. B
SITGES, U.E. B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
RIBES, C.D. B - RIUDEBITLLES, C.D. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B - IGUALADA, C.F. E
GELIDA, C.F. A - QUINTINENC, C.F. A
SANT SADURNI, U.E. B - LA GRANADA, C.F. A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE. B - Descansa
CUBELLES, C.F. B - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
Jornada 12 09-05-2021
MARC BARTRA 2020, C.F. B - CUBELLES, C.F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - VILANOVA GELTRU C.F. D
RIUDEBITLLES, C.D. A - SITGES, U.E. B
IGUALADA, C.F. E - RIBES, C.D. B
QUINTINENC, C.F. A - ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
LA GRANADA, C.F. A - GELIDA, C.F. A
Descansa - SANT SADURNI, U.E. B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE. B
Jornada 13 16-05-2021
MARC BARTRA 2020, C.F. B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
VILANOVA GELTRU C.F. D - RIUDEBITLLES, C.D. A
SITGES, U.E. B - IGUALADA, C.F. E
RIBES, C.D. B - QUINTINENC, C.F. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B - LA GRANADA, C.F. A
GELIDA, C.F. A - Descansa
SANT SADURNI, U.E. B - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
CUBELLES, C.F. B - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE. B
Jornada 14 23-05-2021
CUBELLES, C.F. B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
RIUDEBITLLES, C.D. A - MARC BARTRA 2020, C.F. B
IGUALADA, C.F. E - VILANOVA GELTRU C.F. D
QUINTINENC, C.F. A - SITGES, U.E. B
LA GRANADA, C.F. A - RIBES, C.D. B
Descansa - ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A - GELIDA, C.F. A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE. B - SANT SADURNI, U.E. B
Jornada 15 30-05-2021
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - RIUDEBITLLES, C.D. A
MARC BARTRA 2020, C.F. B - IGUALADA, C.F. E
VILANOVA GELTRU C.F. D - QUINTINENC, C.F. A
SITGES, U.E. B - LA GRANADA, C.F. A
RIBES, C.D. B - Descansa
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
GELIDA, C.F. A - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE. B
SANT SADURNI, U.E. B - CUBELLES, C.F. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.