Competició | TEMPORADA 2020-2021

infantil segona divisio | grup 35

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
ODENA, C.E. B 014 IGUALADA, C.F. D
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 22 CAPELLADES, C.F. A
FATIMA, F.C. A 01 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE. A
Descansa
R
SAN MAURO, U.D. B
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 40 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 42 BLANCA SUBUR, C.F. B
Descansa - ANOIA , C.E. A
Jornada 2 23-05-2021
IGUALADA, C.F. D - Descansa
CAPELLADES, C.F. A 42 ODENA, C.E. B
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE. A 120 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
SAN MAURO, U.D. B 21 FATIMA, F.C. A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A
R
Descansa
BLANCA SUBUR, C.F. B 62 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
ANOIA , C.E. A 34 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
Jornada 3 30-05-2021
IGUALADA, C.F. D 02 CAPELLADES, C.F. A
ODENA, C.E. B 013 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 22 SAN MAURO, U.D. B
FATIMA, F.C. A 32 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A
Descansa
R
BLANCA SUBUR, C.F. B
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 18 ANOIA , C.E. A
Descansa - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
Jornada 4 06-06-2021
CAPELLADES, C.F. A - Descansa
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE. A 21 IGUALADA, C.F. D
SAN MAURO, U.D. B 11 ODENA, C.E. B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A 21 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. B 30 FATIMA, F.C. A
ANOIA , C.E. A
R
Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 62 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
Jornada 5 13-06-2021
CAPELLADES, C.F. A 11 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE. A
IGUALADA, C.F. D 41 SAN MAURO, U.D. B
ODENA, C.E. B 25 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 34 BLANCA SUBUR, C.F. B
FATIMA, F.C. A 25 ANOIA , C.E. A
Descansa
R
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
Descansa - ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
Jornada 6 21-03-2021
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE. A - Descansa
SAN MAURO, U.D. B 013 CAPELLADES, C.F. A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A 15 IGUALADA, C.F. D
BLANCA SUBUR, C.F. B 31 ODENA, C.E. B
ANOIA , C.E. A 50 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 130 FATIMA, F.C. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
R
Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 7 28-03-2021
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE. A 41 SAN MAURO, U.D. B
CAPELLADES, C.F. A 50 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A
IGUALADA, C.F. D 32 BLANCA SUBUR, C.F. B
ODENA, C.E. B 014 ANOIA , C.E. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 18 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
FATIMA, F.C. A 18 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
Descansa
R
Descansa
Jornada 8 11-04-2021
SAN MAURO, U.D. B - Descansa
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A 07 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE. A
BLANCA SUBUR, C.F. B 03 CAPELLADES, C.F. A
ANOIA , C.E. A 50 IGUALADA, C.F. D
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 90 ODENA, C.E. B
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 23 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
Descansa
R
FATIMA, F.C. A
Jornada 9 18-04-2021
SAN MAURO, U.D. B 01 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE. A 30 BLANCA SUBUR, C.F. B
CAPELLADES, C.F. A 02 ANOIA , C.E. A
IGUALADA, C.F. D 24 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
ODENA, C.E. B 35 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
R
Descansa
Descansa - FATIMA, F.C. A
Jornada 10 25-04-2021
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A - Descansa
BLANCA SUBUR, C.F. B 90 SAN MAURO, U.D. B
ANOIA , C.E. A 32 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 11 CAPELLADES, C.F. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 42 IGUALADA, C.F. D
Descansa
R
ODENA, C.E. B
FATIMA, F.C. A 01 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
Jornada 11 02-05-2021
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A 17 BLANCA SUBUR, C.F. B
SAN MAURO, U.D. B 07 ANOIA , C.E. A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE. A 28 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
CAPELLADES, C.F. A 51 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
IGUALADA, C.F. D
R
Descansa
ODENA, C.E. B 51 FATIMA, F.C. A
Descansa - LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
Jornada 12 09-05-2021
Descansa - BLANCA SUBUR, C.F. B
ANOIA , C.E. A 71 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 140 SAN MAURO, U.D. B
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 18 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE. A
Descansa
R
CAPELLADES, C.F. A
FATIMA, F.C. A 05 IGUALADA, C.F. D
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 33 ODENA, C.E. B
Jornada 13 16-05-2021
BLANCA SUBUR, C.F. B 13 ANOIA , C.E. A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A 05 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
SAN MAURO, U.D. B 08 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE. A
R
Descansa
CAPELLADES, C.F. A 31 FATIMA, F.C. A
IGUALADA, C.F. D 41 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
ODENA, C.E. B - Descansa
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.