Competició | TEMPORADA 2020-2021

infantil segona divisio | grup 27

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 010 Pª BARC. CINC COPES C
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 41 HOSPITALENSE, AT.C. B
SANT ANDREU, U.E F 41 Pª BARC. BARCINO, CE D
STOITCHKOV BARCELONA C.F. A 03 TECNOFUTBOL C.F B
SANT GABRIEL, C.D. G 23 MONTAÑESA, C.F. B
PUJADAS, C.D. A 15 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
EUROPA, C.E. D 40 FUNDACIO P. CE. JUPITER E
CATALONIA, U.B. D 31 SANT IGNASI C.E. C
Jornada 2 06-06-2021
Pª BARC. CINC COPES C 121 CATALONIA, U.B. D
HOSPITALENSE, AT.C. B 14 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
Pª BARC. BARCINO, CE D 38 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
TECNOFUTBOL C.F B 60 SANT ANDREU, U.E F
MONTAÑESA, C.F. B 14 STOITCHKOV BARCELONA C.F. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 71 SANT GABRIEL, C.D. G
FUNDACIO P. CE. JUPITER E 16 PUJADAS, C.D. A
SANT IGNASI C.E. C 01 EUROPA, C.E. D
Jornada 3 13-06-2021
Pª BARC. CINC COPES C 70 HOSPITALENSE, AT.C. B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 122 Pª BARC. BARCINO, CE D
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 08 TECNOFUTBOL C.F B
SANT ANDREU, U.E F 06 MONTAÑESA, C.F. B
STOITCHKOV BARCELONA C.F. A 26 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
SANT GABRIEL, C.D. G 62 FUNDACIO P. CE. JUPITER E
PUJADAS, C.D. A 31 SANT IGNASI C.E. C
CATALONIA, U.B. D 16 EUROPA, C.E. D
Jornada 4 20-06-2021
HOSPITALENSE, AT.C. B 13 CATALONIA, U.B. D
Pª BARC. BARCINO, CE D 014 Pª BARC. CINC COPES C
TECNOFUTBOL C.F B 53 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
MONTAÑESA, C.F. B 31 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 150 SANT ANDREU, U.E F
FUNDACIO P. CE. JUPITER E 04 STOITCHKOV BARCELONA C.F. A
SANT IGNASI C.E. C 21 SANT GABRIEL, C.D. G
EUROPA, C.E. D 31 PUJADAS, C.D. A
Jornada 5 27-06-2021
HOSPITALENSE, AT.C. B 13 Pª BARC. BARCINO, CE D
Pª BARC. CINC COPES C 50 TECNOFUTBOL C.F B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 12 MONTAÑESA, C.F. B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 023 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
SANT ANDREU, U.E F 72 FUNDACIO P. CE. JUPITER E
STOITCHKOV BARCELONA C.F. A 03 SANT IGNASI C.E. C
SANT GABRIEL, C.D. G 43 EUROPA, C.E. D
CATALONIA, U.B. D 24 PUJADAS, C.D. A
Jornada 6 21-03-2021
Pª BARC. BARCINO, CE D 13 CATALONIA, U.B. D
TECNOFUTBOL C.F B 70 HOSPITALENSE, AT.C. B
MONTAÑESA, C.F. B 05 Pª BARC. CINC COPES C
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 64 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
FUNDACIO P. CE. JUPITER E 81 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
SANT IGNASI C.E. C 21 SANT ANDREU, U.E F
EUROPA, C.E. D 21 STOITCHKOV BARCELONA C.F. A
PUJADAS, C.D. A 22 SANT GABRIEL, C.D. G
Jornada 7 28-03-2021
Pª BARC. BARCINO, CE D 011 TECNOFUTBOL C.F B
HOSPITALENSE, AT.C. B 17 MONTAÑESA, C.F. B
Pª BARC. CINC COPES C 57 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 63 FUNDACIO P. CE. JUPITER E
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 45 SANT IGNASI C.E. C
SANT ANDREU, U.E F 010 EUROPA, C.E. D
STOITCHKOV BARCELONA C.F. A 43 PUJADAS, C.D. A
CATALONIA, U.B. D 16 SANT GABRIEL, C.D. G

SEGONA VOLTA

Jornada 8 11-04-2021
TECNOFUTBOL C.F B 30 CATALONIA, U.B. D
MONTAÑESA, C.F. B 80 Pª BARC. BARCINO, CE D
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 90 HOSPITALENSE, AT.C. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER E 17 Pª BARC. CINC COPES C
SANT IGNASI C.E. C 16 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
EUROPA, C.E. D 20 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
PUJADAS, C.D. A 70 SANT ANDREU, U.E F
SANT GABRIEL, C.D. G 84 STOITCHKOV BARCELONA C.F. A
Jornada 9 18-04-2021
TECNOFUTBOL C.F B 23 MONTAÑESA, C.F. B
Pª BARC. BARCINO, CE D 110 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
HOSPITALENSE, AT.C. B 01 FUNDACIO P. CE. JUPITER E
Pª BARC. CINC COPES C 60 SANT IGNASI C.E. C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 12 EUROPA, C.E. D
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 26 PUJADAS, C.D. A
SANT ANDREU, U.E F 08 SANT GABRIEL, C.D. G
CATALONIA, U.B. D 46 STOITCHKOV BARCELONA C.F. A
Jornada 10 25-04-2021
MONTAÑESA, C.F. B 50 CATALONIA, U.B. D
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 01 TECNOFUTBOL C.F B
FUNDACIO P. CE. JUPITER E 60 Pª BARC. BARCINO, CE D
SANT IGNASI C.E. C 41 HOSPITALENSE, AT.C. B
EUROPA, C.E. D 02 Pª BARC. CINC COPES C
PUJADAS, C.D. A 31 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
SANT GABRIEL, C.D. G 104 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
STOITCHKOV BARCELONA C.F. A 120 SANT ANDREU, U.E F
Jornada 11 02-05-2021
MONTAÑESA, C.F. B 03 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
TECNOFUTBOL C.F B 111 FUNDACIO P. CE. JUPITER E
Pª BARC. BARCINO, CE D 17 SANT IGNASI C.E. C
HOSPITALENSE, AT.C. B 15 EUROPA, C.E. D
Pª BARC. CINC COPES C 40 PUJADAS, C.D. A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 44 SANT GABRIEL, C.D. G
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 29 STOITCHKOV BARCELONA C.F. A
CATALONIA, U.B. D 110 SANT ANDREU, U.E F
Jornada 12 09-05-2021
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 81 CATALONIA, U.B. D
FUNDACIO P. CE. JUPITER E 07 MONTAÑESA, C.F. B
SANT IGNASI C.E. C 05 TECNOFUTBOL C.F B
EUROPA, C.E. D 70 Pª BARC. BARCINO, CE D
PUJADAS, C.D. A 20 HOSPITALENSE, AT.C. B
SANT GABRIEL, C.D. G 06 Pª BARC. CINC COPES C
STOITCHKOV BARCELONA C.F. A 54 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
SANT ANDREU, U.E F 35 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
Jornada 13 16-05-2021
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 71 FUNDACIO P. CE. JUPITER E
MONTAÑESA, C.F. B 60 SANT IGNASI C.E. C
TECNOFUTBOL C.F B 03 EUROPA, C.E. D
Pª BARC. BARCINO, CE D 011 PUJADAS, C.D. A
HOSPITALENSE, AT.C. B 16 SANT GABRIEL, C.D. G
Pª BARC. CINC COPES C 71 STOITCHKOV BARCELONA C.F. A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 91 SANT ANDREU, U.E F
CATALONIA, U.B. D 30 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
Jornada 14 23-05-2021
CATALONIA, U.B. D 52 FUNDACIO P. CE. JUPITER E
SANT IGNASI C.E. C 06 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
EUROPA, C.E. D 00 MONTAÑESA, C.F. B
PUJADAS, C.D. A 05 TECNOFUTBOL C.F B
SANT GABRIEL, C.D. G 82 Pª BARC. BARCINO, CE D
STOITCHKOV BARCELONA C.F. A 112 HOSPITALENSE, AT.C. B
SANT ANDREU, U.E F 015 Pª BARC. CINC COPES C
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 06 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
Jornada 15 30-05-2021
FUNDACIO P. CE. JUPITER E 13 SANT IGNASI C.E. C
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 33 EUROPA, C.E. D
MONTAÑESA, C.F. B 33 PUJADAS, C.D. A
TECNOFUTBOL C.F B 51 SANT GABRIEL, C.D. G
Pª BARC. BARCINO, CE D 016 STOITCHKOV BARCELONA C.F. A
HOSPITALENSE, AT.C. B 40 SANT ANDREU, U.E F
Pª BARC. CINC COPES C 120 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 03 CATALONIA, U.B. D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.