Competició | TEMPORADA 2020-2021

infantil segona divisio | grup 26

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 08 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
SISTRELLS C.F. C 17 RACING SARRIA C.F. B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 04 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 23 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 100 Pª BARC. CINC COPES E
SANT ANDREU, U.E E - Descansa
LA FLORIDA C.F. A 015 BUFALÀ, C.F. C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 22 ALZAMORA, C.F. B
Jornada 2 06-06-2021
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 30 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
RACING SARRIA C.F. B 33 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 151 SISTRELLS C.F. C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 110 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
Pª BARC. CINC COPES E 14 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
Descansa - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
BUFALÀ, C.F. C 71 SANT ANDREU, U.E E
ALZAMORA, C.F. B 82 LA FLORIDA C.F. A
Jornada 3 13-06-2021
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 170 RACING SARRIA C.F. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 010 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
SISTRELLS C.F. C 214 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 50 Pª BARC. CINC COPES E
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B - Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 06 BUFALÀ, C.F. C
SANT ANDREU, U.E E 27 ALZAMORA, C.F. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 150 LA FLORIDA C.F. A
Jornada 4 20-06-2021
RACING SARRIA C.F. B 013 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 15 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 51 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
Pª BARC. CINC COPES E 12 SISTRELLS C.F. C
Descansa - FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
BUFALÀ, C.F. C 131 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
ALZAMORA, C.F. B 36 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
LA FLORIDA C.F. A 212 SANT ANDREU, U.E E
Jornada 5 27-06-2021
RACING SARRIA C.F. B 21 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 21 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 30 Pª BARC. CINC COPES E
SISTRELLS C.F. C - Descansa
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 25 BUFALÀ, C.F. C
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 14 ALZAMORA, C.F. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 122 LA FLORIDA C.F. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 70 SANT ANDREU, U.E E
Jornada 6 21-03-2021
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 94 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 81 RACING SARRIA C.F. B
Pª BARC. CINC COPES E 04 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Descansa - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
BUFALÀ, C.F. C 72 SISTRELLS C.F. C
ALZAMORA, C.F. B 41 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
LA FLORIDA C.F. A 45 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
SANT ANDREU, U.E E 07 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
Jornada 7 28-03-2021
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 31 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
RACING SARRIA C.F. B 90 Pª BARC. CINC COPES E
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - Descansa
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 03 BUFALÀ, C.F. C
SISTRELLS C.F. C 19 ALZAMORA, C.F. B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 170 LA FLORIDA C.F. A
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 23 SANT ANDREU, U.E E
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 92 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C

SEGONA VOLTA

Jornada 8 11-04-2021
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 01 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
Pª BARC. CINC COPES E 07 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
Descansa - RACING SARRIA C.F. B
BUFALÀ, C.F. C 14 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
ALZAMORA, C.F. B 42 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
LA FLORIDA C.F. A 68 SISTRELLS C.F. C
SANT ANDREU, U.E E 41 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 121 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
Jornada 9 18-04-2021
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 50 Pª BARC. CINC COPES E
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A - Descansa
RACING SARRIA C.F. B 17 BUFALÀ, C.F. C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 61 ALZAMORA, C.F. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 112 LA FLORIDA C.F. A
SISTRELLS C.F. C 14 SANT ANDREU, U.E E
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 14 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 100 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
Jornada 10 25-04-2021
Pª BARC. CINC COPES E 08 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
Descansa - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
BUFALÀ, C.F. C 33 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
ALZAMORA, C.F. B 63 RACING SARRIA C.F. B
LA FLORIDA C.F. A 021 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
SANT ANDREU, U.E E 23 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 83 SISTRELLS C.F. C
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 36 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
Jornada 11 02-05-2021
Pª BARC. CINC COPES E - Descansa
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 00 BUFALÀ, C.F. C
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 41 ALZAMORA, C.F. B
RACING SARRIA C.F. B 62 LA FLORIDA C.F. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 131 SANT ANDREU, U.E E
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 23 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
SISTRELLS C.F. C 78 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 52 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
Jornada 12 09-05-2021
Descansa - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
BUFALÀ, C.F. C 100 Pª BARC. CINC COPES E
ALZAMORA, C.F. B 34 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
LA FLORIDA C.F. A 018 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
SANT ANDREU, U.E E 70 RACING SARRIA C.F. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 05 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 29 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 53 SISTRELLS C.F. C
Jornada 13 16-05-2021
Descansa - BUFALÀ, C.F. C
Pª BARC. CINC COPES E 06 ALZAMORA, C.F. B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 140 LA FLORIDA C.F. A
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 80 SANT ANDREU, U.E E
RACING SARRIA C.F. B 06 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 110 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 12 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 110 SISTRELLS C.F. C
Jornada 14 23-05-2021
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 31 BUFALÀ, C.F. C
ALZAMORA, C.F. B - Descansa
LA FLORIDA C.F. A 22 Pª BARC. CINC COPES E
SANT ANDREU, U.E E 05 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 13 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 25 RACING SARRIA C.F. B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 08 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
SISTRELLS C.F. C 18 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
Jornada 15 30-05-2021
BUFALÀ, C.F. C 51 ALZAMORA, C.F. B
Descansa - LA FLORIDA C.F. A
Pª BARC. CINC COPES E 04 SANT ANDREU, U.E E
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 42 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 80 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
RACING SARRIA C.F. B 05 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 200 SISTRELLS C.F. C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 18 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.