Competició | TEMPORADA 2020-2021

infantil segona divisio | grup 21

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
SINGUERLIN, C.F. A 11 BARCELONA, F.C. C
CAN BUXERES, F.C. C 62 VIARÓ, C.E. A
MARTINENC, F.C. D 12 SANTS, U.E. C
APA POBLE SEC, CE. B 71 ZONA FRANCA, F.C. A
SANTA EULALIA, C.F. C 013 SANT ANDREU, U.E D
LLOREDA, C.F. A - Descansa
CANYELLES,C.E. A 15 Pª BARC. CINC COPES B
PARC, U.D. A 13 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E
Jornada 2 06-06-2021
BARCELONA, F.C. C 91 PARC, U.D. A
VIARÓ, C.E. A 25 SINGUERLIN, C.F. A
SANTS, U.E. C 21 CAN BUXERES, F.C. C
ZONA FRANCA, F.C. A 019 MARTINENC, F.C. D
SANT ANDREU, U.E D 130 APA POBLE SEC, CE. B
Descansa - SANTA EULALIA, C.F. C
Pª BARC. CINC COPES B 33 LLOREDA, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E 03 CANYELLES,C.E. A
Jornada 3 13-06-2021
BARCELONA, F.C. C 170 VIARÓ, C.E. A
SINGUERLIN, C.F. A 10 SANTS, U.E. C
CAN BUXERES, F.C. C 111 ZONA FRANCA, F.C. A
MARTINENC, F.C. D 45 SANT ANDREU, U.E D
APA POBLE SEC, CE. B - Descansa
SANTA EULALIA, C.F. C 05 Pª BARC. CINC COPES B
LLOREDA, C.F. A 31 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E
PARC, U.D. A 112 CANYELLES,C.E. A
Jornada 4 20-06-2021
VIARÓ, C.E. A 43 PARC, U.D. A
SANTS, U.E. C 02 BARCELONA, F.C. C
ZONA FRANCA, F.C. A 010 SINGUERLIN, C.F. A
SANT ANDREU, U.E D 71 CAN BUXERES, F.C. C
Descansa - MARTINENC, F.C. D
Pª BARC. CINC COPES B 100 APA POBLE SEC, CE. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E 52 SANTA EULALIA, C.F. C
CANYELLES,C.E. A 32 LLOREDA, C.F. A
Jornada 5 27-06-2021
VIARÓ, C.E. A 03 SANTS, U.E. C
BARCELONA, F.C. C 210 ZONA FRANCA, F.C. A
SINGUERLIN, C.F. A 30 SANT ANDREU, U.E D
CAN BUXERES, F.C. C - Descansa
MARTINENC, F.C. D 33 Pª BARC. CINC COPES B
APA POBLE SEC, CE. B 110 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E
SANTA EULALIA, C.F. C 05 CANYELLES,C.E. A
PARC, U.D. A 09 LLOREDA, C.F. A
Jornada 6 21-03-2021
SANTS, U.E. C 31 PARC, U.D. A
ZONA FRANCA, F.C. A 10 VIARÓ, C.E. A
SANT ANDREU, U.E D 10 BARCELONA, F.C. C
Descansa - SINGUERLIN, C.F. A
Pª BARC. CINC COPES B 40 CAN BUXERES, F.C. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E 14 MARTINENC, F.C. D
CANYELLES,C.E. A 103 APA POBLE SEC, CE. B
LLOREDA, C.F. A 52 SANTA EULALIA, C.F. C
Jornada 7 28-03-2021
SANTS, U.E. C 50 ZONA FRANCA, F.C. A
VIARÓ, C.E. A 04 SANT ANDREU, U.E D
BARCELONA, F.C. C - Descansa
SINGUERLIN, C.F. A 21 Pª BARC. CINC COPES B
CAN BUXERES, F.C. C 12 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E
MARTINENC, F.C. D 50 CANYELLES,C.E. A
APA POBLE SEC, CE. B 018 LLOREDA, C.F. A
PARC, U.D. A 41 SANTA EULALIA, C.F. C

SEGONA VOLTA

Jornada 8 11-04-2021
ZONA FRANCA, F.C. A 11 PARC, U.D. A
SANT ANDREU, U.E D 40 SANTS, U.E. C
Descansa - VIARÓ, C.E. A
Pª BARC. CINC COPES B 30 BARCELONA, F.C. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E 03 SINGUERLIN, C.F. A
CANYELLES,C.E. A 33 CAN BUXERES, F.C. C
LLOREDA, C.F. A 21 MARTINENC, F.C. D
SANTA EULALIA, C.F. C 30 APA POBLE SEC, CE. B
Jornada 9 18-04-2021
ZONA FRANCA, F.C. A 013 SANT ANDREU, U.E D
SANTS, U.E. C - Descansa
VIARÓ, C.E. A 23 Pª BARC. CINC COPES B
BARCELONA, F.C. C 21 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E
SINGUERLIN, C.F. A 21 CANYELLES,C.E. A
CAN BUXERES, F.C. C 16 LLOREDA, C.F. A
MARTINENC, F.C. D 60 SANTA EULALIA, C.F. C
PARC, U.D. A 45 APA POBLE SEC, CE. B
Jornada 10 25-04-2021
SANT ANDREU, U.E D 50 PARC, U.D. A
Descansa - ZONA FRANCA, F.C. A
Pª BARC. CINC COPES B 50 SANTS, U.E. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E 34 VIARÓ, C.E. A
CANYELLES,C.E. A 07 BARCELONA, F.C. C
LLOREDA, C.F. A 12 SINGUERLIN, C.F. A
SANTA EULALIA, C.F. C 13 CAN BUXERES, F.C. C
APA POBLE SEC, CE. B 210 MARTINENC, F.C. D
Jornada 11 02-05-2021
SANT ANDREU, U.E D - Descansa
ZONA FRANCA, F.C. A 09 Pª BARC. CINC COPES B
SANTS, U.E. C 02 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E
VIARÓ, C.E. A 46 CANYELLES,C.E. A
BARCELONA, F.C. C 31 LLOREDA, C.F. A
SINGUERLIN, C.F. A 41 SANTA EULALIA, C.F. C
CAN BUXERES, F.C. C 80 APA POBLE SEC, CE. B
PARC, U.D. A 22 MARTINENC, F.C. D
Jornada 12 09-05-2021
Descansa - PARC, U.D. A
Pª BARC. CINC COPES B 23 SANT ANDREU, U.E D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E 61 ZONA FRANCA, F.C. A
CANYELLES,C.E. A 51 SANTS, U.E. C
LLOREDA, C.F. A 41 VIARÓ, C.E. A
SANTA EULALIA, C.F. C 17 BARCELONA, F.C. C
APA POBLE SEC, CE. B 17 SINGUERLIN, C.F. A
MARTINENC, F.C. D 31 CAN BUXERES, F.C. C
Jornada 13 16-05-2021
Descansa - Pª BARC. CINC COPES B
SANT ANDREU, U.E D 60 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E
ZONA FRANCA, F.C. A 09 CANYELLES,C.E. A
SANTS, U.E. C 32 LLOREDA, C.F. A
VIARÓ, C.E. A 22 SANTA EULALIA, C.F. C
BARCELONA, F.C. C 90 APA POBLE SEC, CE. B
SINGUERLIN, C.F. A 21 MARTINENC, F.C. D
PARC, U.D. A 23 CAN BUXERES, F.C. C
Jornada 14 23-05-2021
PARC, U.D. A 09 Pª BARC. CINC COPES B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E - Descansa
CANYELLES,C.E. A 24 SANT ANDREU, U.E D
LLOREDA, C.F. A 140 ZONA FRANCA, F.C. A
SANTA EULALIA, C.F. C 34 SANTS, U.E. C
APA POBLE SEC, CE. B 06 VIARÓ, C.E. A
MARTINENC, F.C. D 07 BARCELONA, F.C. C
CAN BUXERES, F.C. C 16 SINGUERLIN, C.F. A
Jornada 15 30-05-2021
Pª BARC. CINC COPES B 83 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA E
Descansa - CANYELLES,C.E. A
SANT ANDREU, U.E D 16 LLOREDA, C.F. A
ZONA FRANCA, F.C. A 11 SANTA EULALIA, C.F. C
SANTS, U.E. C 30 APA POBLE SEC, CE. B
VIARÓ, C.E. A 26 MARTINENC, F.C. D
BARCELONA, F.C. C 40 CAN BUXERES, F.C. C
SINGUERLIN, C.F. A 70 PARC, U.D. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.