Competició | TEMPORADA 2020-2021

infantil segona divisio | grup 15

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 31-01-2021
CANONJA, C.F.,B - LA FLORESTA, C.D.,C
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A - COSTA DAURADA, FC ,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
Descansa - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - VILASECA C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - MAS PELLICER, U.D.C.,B
PARE MANYANET, A.E.,B - RIUDOMS, C.D.,B
Jornada 2 07-02-2021
LA FLORESTA, C.D.,C - PARE MANYANET, A.E.,B
COSTA DAURADA, FC ,A - CANONJA, C.F.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
VILASECA C.F.,A - Descansa
MAS PELLICER, U.D.C.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
RIUDOMS, C.D.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Jornada 3 21-02-2021
LA FLORESTA, C.D.,C - COSTA DAURADA, FC ,A
CANONJA, C.F.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A - VILASECA C.F.,A
Descansa - MAS PELLICER, U.D.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - RIUDOMS, C.D.,B
PARE MANYANET, A.E.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Jornada 4 28-02-2021
COSTA DAURADA, FC ,A - PARE MANYANET, A.E.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - LA FLORESTA, C.D.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - CANONJA, C.F.,B
VILASECA C.F.,A - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B - MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
RIUDOMS, C.D.,B - Descansa
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
Jornada 5 07-03-2021
COSTA DAURADA, FC ,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
LA FLORESTA, C.D.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
CANONJA, C.F.,B - VILASECA C.F.,A
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,B
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A - RIUDOMS, C.D.,B
Descansa - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
PARE MANYANET, A.E.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
Jornada 6 21-03-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - PARE MANYANET, A.E.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - COSTA DAURADA, FC ,A
VILASECA C.F.,A - LA FLORESTA, C.D.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,B - CANONJA, C.F.,B
RIUDOMS, C.D.,B - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 7 28-03-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
COSTA DAURADA, FC ,A - VILASECA C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,C - MAS PELLICER, U.D.C.,B
CANONJA, C.F.,B - RIUDOMS, C.D.,B
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
PARE MANYANET, A.E.,B - Descansa
Jornada 8 11-04-2021
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - PARE MANYANET, A.E.,B
VILASECA C.F.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B - COSTA DAURADA, FC ,A
RIUDOMS, C.D.,B - LA FLORESTA, C.D.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - CANONJA, C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A
Descansa - MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
Jornada 9 18-04-2021
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - VILASECA C.F.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - MAS PELLICER, U.D.C.,B
COSTA DAURADA, FC ,A - RIUDOMS, C.D.,B
LA FLORESTA, C.D.,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
CANONJA, C.F.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A - Descansa
PARE MANYANET, A.E.,B - MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
Jornada 10 25-04-2021
VILASECA C.F.,A - PARE MANYANET, A.E.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
RIUDOMS, C.D.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - COSTA DAURADA, FC ,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - LA FLORESTA, C.D.,C
Descansa - CANONJA, C.F.,B
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A
Jornada 11 02-05-2021
VILASECA C.F.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - RIUDOMS, C.D.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
COSTA DAURADA, FC ,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
LA FLORESTA, C.D.,C - Descansa
CANONJA, C.F.,B - MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
PARE MANYANET, A.E.,B - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A
Jornada 12 09-05-2021
PARE MANYANET, A.E.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,B
RIUDOMS, C.D.,B - VILASECA C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
Descansa - COSTA DAURADA, FC ,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A - LA FLORESTA, C.D.,C
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A - CANONJA, C.F.,B
Jornada 13 16-05-2021
MAS PELLICER, U.D.C.,B - RIUDOMS, C.D.,B
VILASECA C.F.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - Descansa
COSTA DAURADA, FC ,A - MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
LA FLORESTA, C.D.,C - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A
CANONJA, C.F.,B - PARE MANYANET, A.E.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.