Competició | TEMPORADA 2020-2021

infantil primera divisio | grup 6

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
JUNIOR,C.F. B 33 BADIA DEL VALLES, C.D. A
SABADELL NORD,CF. A 08 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 15 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
MERCANTIL, C.E C 22 SABADELL F.C., C.E. C
ESCOLA F. SABADELL A 24 CERCLE SABADELLES 1856 A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 71 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
MANRESA, C.E. C 10 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D 13 NATACIO TERRASSA, C C
Jornada 2 30-05-2021
BADIA DEL VALLES, C.D. A 11 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 14 JUNIOR,C.F. B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 12 SABADELL NORD,CF. A
SABADELL F.C., C.E. C 130 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
CERCLE SABADELLES 1856 A 02 MERCANTIL, C.E C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 33 ESCOLA F. SABADELL A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 14 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
NATACIO TERRASSA, C C 21 MANRESA, C.E. C
Jornada 3 06-06-2021
BADIA DEL VALLES, C.D. A 15 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
JUNIOR,C.F. B 20 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
SABADELL NORD,CF. A 00 SABADELL F.C., C.E. C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 00 CERCLE SABADELLES 1856 A
MERCANTIL, C.E C 20 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
ESCOLA F. SABADELL A 06 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 22 NATACIO TERRASSA, C C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D 04 MANRESA, C.E. C
Jornada 4 13-06-2021
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 40 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 13 BADIA DEL VALLES, C.D. A
SABADELL F.C., C.E. C 10 JUNIOR,C.F. B
CERCLE SABADELLES 1856 A 21 SABADELL NORD,CF. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 51 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 12 MERCANTIL, C.E C
NATACIO TERRASSA, C C 31 ESCOLA F. SABADELL A
MANRESA, C.E. C 11 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
Jornada 5 20-06-2021
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 12 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 02 SABADELL F.C., C.E. C
JUNIOR,C.F. B 40 CERCLE SABADELLES 1856 A
SABADELL NORD,CF. A 25 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 110 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
MERCANTIL, C.E C 21 NATACIO TERRASSA, C C
ESCOLA F. SABADELL A 37 MANRESA, C.E. C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D 33 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
Jornada 6 27-06-2021
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 24 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
SABADELL F.C., C.E. C 24 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
CERCLE SABADELLES 1856 A 11 BADIA DEL VALLES, C.D. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 25 JUNIOR,C.F. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 21 SABADELL NORD,CF. A
NATACIO TERRASSA, C C 30 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
MANRESA, C.E. C 13 MERCANTIL, C.E C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 70 ESCOLA F. SABADELL A
Jornada 7 21-03-2021
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 24 SABADELL F.C., C.E. C
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 23 CERCLE SABADELLES 1856 A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 24 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
JUNIOR,C.F. B 10 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
SABADELL NORD,CF. A 12 NATACIO TERRASSA, C C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 06 MANRESA, C.E. C
MERCANTIL, C.E C 71 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D 65 ESCOLA F. SABADELL A

SEGONA VOLTA

Jornada 8 28-03-2021
SABADELL F.C., C.E. C 30 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
CERCLE SABADELLES 1856 A 12 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 06 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 20 BADIA DEL VALLES, C.D. A
NATACIO TERRASSA, C C 05 JUNIOR,C.F. B
MANRESA, C.E. C 41 SABADELL NORD,CF. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 52 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
ESCOLA F. SABADELL A 28 MERCANTIL, C.E C
Jornada 9 11-04-2021
SABADELL F.C., C.E. C 23 CERCLE SABADELLES 1856 A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 11 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 41 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 02 NATACIO TERRASSA, C C
JUNIOR,C.F. B 30 MANRESA, C.E. C
SABADELL NORD,CF. A 10 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 33 ESCOLA F. SABADELL A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D 12 MERCANTIL, C.E C
Jornada 10 18-04-2021
CERCLE SABADELLES 1856 A 51 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 43 SABADELL F.C., C.E. C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 23 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
NATACIO TERRASSA, C C 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
MANRESA, C.E. C 23 BADIA DEL VALLES, C.D. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 12 JUNIOR,C.F. B
ESCOLA F. SABADELL A 11 SABADELL NORD,CF. A
MERCANTIL, C.E C 200 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
Jornada 11 25-04-2021
CERCLE SABADELLES 1856 A 10 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
SABADELL F.C., C.E. C 20 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 20 NATACIO TERRASSA, C C
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 21 MANRESA, C.E. C
BADIA DEL VALLES, C.D. A 32 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
JUNIOR,C.F. B 100 ESCOLA F. SABADELL A
SABADELL NORD,CF. A 03 MERCANTIL, C.E C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D 50 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
Jornada 12 02-05-2021
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 61 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 34 CERCLE SABADELLES 1856 A
NATACIO TERRASSA, C C 02 SABADELL F.C., C.E. C
MANRESA, C.E. C 22 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 30 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
ESCOLA F. SABADELL A 35 BADIA DEL VALLES, C.D. A
MERCANTIL, C.E C 02 JUNIOR,C.F. B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 05 SABADELL NORD,CF. A
Jornada 13 09-05-2021
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 34 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
CERCLE SABADELLES 1856 A 00 NATACIO TERRASSA, C C
SABADELL F.C., C.E. C 22 MANRESA, C.E. C
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 30 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 11 ESCOLA F. SABADELL A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 33 MERCANTIL, C.E C
JUNIOR,C.F. B 170 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D 11 SABADELL NORD,CF. A
Jornada 14 16-05-2021
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D 14 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
NATACIO TERRASSA, C C 22 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
MANRESA, C.E. C 21 CERCLE SABADELLES 1856 A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 21 SABADELL F.C., C.E. C
ESCOLA F. SABADELL A 26 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
MERCANTIL, C.E C 20 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 34 BADIA DEL VALLES, C.D. A
SABADELL NORD,CF. A 05 JUNIOR,C.F. B
Jornada 15 23-05-2021
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 21 NATACIO TERRASSA, C C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 03 MANRESA, C.E. C
CERCLE SABADELLES 1856 A 31 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
SABADELL F.C., C.E. C 50 ESCOLA F. SABADELL A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 13 MERCANTIL, C.E C
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 110 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 32 SABADELL NORD,CF. A
JUNIOR,C.F. B 50 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.