Competició | TEMPORADA 2020-2021

infantil primera divisio | grup 18

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
FIGUERES, U.E. B 32 QUART, U.E. B
BISBALENC, AT. A 22 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
ESPLAIS, C.F. A 13 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
L'ESCALA, F.C. A 05 BANYOLES, C.E. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 70 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
ARO, C.E. A 43 PORQUERES, U.E. A
PERALADA, C.F. A 31 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
GIRONA, F.C. C 22 LLAGOSTERA, U.E. B
Jornada 2 30-05-2021
QUART, U.E. B - GIRONA, F.C. C
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A - FIGUERES, U.E. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B - BISBALENC, AT. A
BANYOLES, C.E. A - ESPLAIS, C.F. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - L'ESCALA, F.C. A
PORQUERES, U.E. A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - ARO, C.E. A
LLAGOSTERA, U.E. B - PERALADA, C.F. A
Jornada 3 06-06-2021
QUART, U.E. B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
FIGUERES, U.E. B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
BISBALENC, AT. A - BANYOLES, C.E. A
ESPLAIS, C.F. A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
L'ESCALA, F.C. A - PORQUERES, U.E. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
ARO, C.E. A - LLAGOSTERA, U.E. B
GIRONA, F.C. C - PERALADA, C.F. A
Jornada 4 13-06-2021
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A - GIRONA, F.C. C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B - QUART, U.E. B
BANYOLES, C.E. A - FIGUERES, U.E. B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - BISBALENC, AT. A
PORQUERES, U.E. A - ESPLAIS, C.F. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - L'ESCALA, F.C. A
LLAGOSTERA, U.E. B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
PERALADA, C.F. A - ARO, C.E. A
Jornada 5 20-06-2021
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
QUART, U.E. B - BANYOLES, C.E. A
FIGUERES, U.E. B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
BISBALENC, AT. A - PORQUERES, U.E. A
ESPLAIS, C.F. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
L'ESCALA, F.C. A - LLAGOSTERA, U.E. B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - PERALADA, C.F. A
GIRONA, F.C. C - ARO, C.E. A
Jornada 6 27-06-2021
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B - GIRONA, F.C. C
BANYOLES, C.E. A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - QUART, U.E. B
PORQUERES, U.E. A - FIGUERES, U.E. B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - BISBALENC, AT. A
LLAGOSTERA, U.E. B - ESPLAIS, C.F. A
PERALADA, C.F. A - L'ESCALA, F.C. A
ARO, C.E. A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
Jornada 7 21-03-2021
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 06 BANYOLES, C.E. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 72 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
QUART, U.E. B 11 PORQUERES, U.E. A
FIGUERES, U.E. B 30 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
BISBALENC, AT. A 11 LLAGOSTERA, U.E. B
ESPLAIS, C.F. A 42 PERALADA, C.F. A
L'ESCALA, F.C. A 03 ARO, C.E. A
GIRONA, F.C. C 33 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A

SEGONA VOLTA

Jornada 8 28-03-2021
BANYOLES, C.E. A 40 GIRONA, F.C. C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 12 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
PORQUERES, U.E. A 25 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 43 QUART, U.E. B
LLAGOSTERA, U.E. B 12 FIGUERES, U.E. B
PERALADA, C.F. A 43 BISBALENC, AT. A
ARO, C.E. A 21 ESPLAIS, C.F. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 60 L'ESCALA, F.C. A
Jornada 9 11-04-2021
BANYOLES, C.E. A 10 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 12 PORQUERES, U.E. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 30 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
QUART, U.E. B 24 LLAGOSTERA, U.E. B
FIGUERES, U.E. B 22 PERALADA, C.F. A
BISBALENC, AT. A 33 ARO, C.E. A
ESPLAIS, C.F. A 13 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
GIRONA, F.C. C 31 L'ESCALA, F.C. A
Jornada 10 18-04-2021
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 04 GIRONA, F.C. C
PORQUERES, U.E. A 15 BANYOLES, C.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 32 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
LLAGOSTERA, U.E. B 47 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
PERALADA, C.F. A 23 QUART, U.E. B
ARO, C.E. A 24 FIGUERES, U.E. B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 30 BISBALENC, AT. A
L'ESCALA, F.C. A 03 ESPLAIS, C.F. A
Jornada 11 25-04-2021
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 21 PORQUERES, U.E. A
BANYOLES, C.E. A 40 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 23 LLAGOSTERA, U.E. B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 42 PERALADA, C.F. A
QUART, U.E. B 02 ARO, C.E. A
FIGUERES, U.E. B 05 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
BISBALENC, AT. A 32 L'ESCALA, F.C. A
GIRONA, F.C. C 23 ESPLAIS, C.F. A
Jornada 12 02-05-2021
PORQUERES, U.E. A 13 GIRONA, F.C. C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 40 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
LLAGOSTERA, U.E. B 03 BANYOLES, C.E. A
PERALADA, C.F. A 11 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
ARO, C.E. A 12 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 90 QUART, U.E. B
L'ESCALA, F.C. A 22 FIGUERES, U.E. B
ESPLAIS, C.F. A 11 BISBALENC, AT. A
Jornada 13 09-05-2021
PORQUERES, U.E. A 23 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 04 LLAGOSTERA, U.E. B
BANYOLES, C.E. A - PERALADA, C.F. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 13 ARO, C.E. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 13 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
QUART, U.E. B 31 L'ESCALA, F.C. A
FIGUERES, U.E. B - ESPLAIS, C.F. A
GIRONA, F.C. C 01 BISBALENC, AT. A
Jornada 14 16-05-2021
GIRONA, F.C. C - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
LLAGOSTERA, U.E. B - PORQUERES, U.E. A
PERALADA, C.F. A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
ARO, C.E. A - BANYOLES, C.E. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
L'ESCALA, F.C. A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
ESPLAIS, C.F. A - QUART, U.E. B
BISBALENC, AT. A - FIGUERES, U.E. B
Jornada 15 23-05-2021
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - LLAGOSTERA, U.E. B
PORQUERES, U.E. A - PERALADA, C.F. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - ARO, C.E. A
BANYOLES, C.E. A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B - L'ESCALA, F.C. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A - ESPLAIS, C.F. A
QUART, U.E. B - BISBALENC, AT. A
FIGUERES, U.E. B - GIRONA, F.C. C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.