Competició | TEMPORADA 2020-2021

infantil primera divisio | grup 15

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 24-01-2021
CANONJA, C.F.,A - LA FLORESTA, C.D.,B
TORREFORTA, C.D.C.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
LA RIERA, C.F.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - SALOU, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - BASE MARC BARTRA CF,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
Jornada 2 31-01-2021
LA FLORESTA, C.D.,B - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - CANONJA, C.F.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - TORREFORTA, C.D.C.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
SALOU, U.D.,A - LA RIERA, C.F.,A
BASE MARC BARTRA CF,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Jornada 3 07-02-2021
LA FLORESTA, C.D.,B - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
CANONJA, C.F.,A - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - SALOU, U.D.,A
LA RIERA, C.F.,A - BASE MARC BARTRA CF,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Jornada 4 21-02-2021
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - LA FLORESTA, C.D.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - CANONJA, C.F.,A
SALOU, U.D.,A - TORREFORTA, C.D.C.,A
BASE MARC BARTRA CF,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - LA RIERA, C.F.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
Jornada 5 28-02-2021
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
LA FLORESTA, C.D.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
CANONJA, C.F.,A - SALOU, U.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A - BASE MARC BARTRA CF,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
LA RIERA, C.F.,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
Jornada 6 07-03-2021
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
SALOU, U.D.,A - LA FLORESTA, C.D.,B
BASE MARC BARTRA CF,A - CANONJA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - TORREFORTA, C.D.C.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - LA RIERA, C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 7 21-03-2021
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - SALOU, U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,B - BASE MARC BARTRA CF,A
CANONJA, C.F.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
TORREFORTA, C.D.C.,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
LA RIERA, C.F.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A

SEGONA VOLTA

Jornada 8 28-03-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
SALOU, U.D.,A - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
BASE MARC BARTRA CF,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - LA FLORESTA, C.D.,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - CANONJA, C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - TORREFORTA, C.D.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - LA RIERA, C.F.,A
Jornada 9 11-04-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - SALOU, U.D.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - BASE MARC BARTRA CF,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
LA FLORESTA, C.D.,B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
CANONJA, C.F.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
TORREFORTA, C.D.C.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - LA RIERA, C.F.,A
Jornada 10 18-04-2021
SALOU, U.D.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - LA FLORESTA, C.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - CANONJA, C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - TORREFORTA, C.D.C.,A
LA RIERA, C.F.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
Jornada 11 25-04-2021
SALOU, U.D.,A - BASE MARC BARTRA CF,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
LA FLORESTA, C.D.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
CANONJA, C.F.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
TORREFORTA, C.D.C.,A - LA RIERA, C.F.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
Jornada 12 02-05-2021
BASE MARC BARTRA CF,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - SALOU, U.D.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - LA FLORESTA, C.D.,B
LA RIERA, C.F.,A - CANONJA, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - TORREFORTA, C.D.C.,A
Jornada 13 09-05-2021
BASE MARC BARTRA CF,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
SALOU, U.D.,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
LA FLORESTA, C.D.,B - LA RIERA, C.F.,A
CANONJA, C.F.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - TORREFORTA, C.D.C.,A
Jornada 14 16-05-2021
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - BASE MARC BARTRA CF,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - SALOU, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
LA RIERA, C.F.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - LA FLORESTA, C.D.,B
TORREFORTA, C.D.C.,A - CANONJA, C.F.,A
Jornada 15 23-05-2021
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
BASE MARC BARTRA CF,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
SALOU, U.D.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - LA RIERA, C.F.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
LA FLORESTA, C.D.,B - TORREFORTA, C.D.C.,A
CANONJA, C.F.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.