Competició | TEMPORADA 2020-2021

cadet segona divisio | grup 44

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
BADIA DEL VALLES, C.D. A 50 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 32 SABADELLENCA, UE. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 53 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 23 RIPOLLET, C.F. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 42 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 01 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
SABADELL F.C., C.E. E 91 ESCOLA F. SABADELL B
Jornada 2 23-05-2021
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 14 SABADELL F.C., C.E. E
SABADELLENCA, UE. A 10 BADIA DEL VALLES, C.D. A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 07 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
RIPOLLET, C.F. B 12 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 05 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 31 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
ESCOLA F. SABADELL B 111 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
Jornada 3 30-05-2021
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 03 SABADELLENCA, UE. A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 12 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 73 RIPOLLET, C.F. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 83 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 16 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 24 ESCOLA F. SABADELL B
SABADELL F.C., C.E. E 42 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
Jornada 4 06-06-2021
SABADELLENCA, UE. A 16 SABADELL F.C., C.E. E
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 42 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
RIPOLLET, C.F. B 110 BADIA DEL VALLES, C.D. A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 113 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 12 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
ESCOLA F. SABADELL B 25 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 42 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
Jornada 5 13-06-2021
SABADELLENCA, UE. A 31 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 11 RIPOLLET, C.F. B
BADIA DEL VALLES, C.D. A 110 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 20 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 62 ESCOLA F. SABADELL B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 11 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
SABADELL F.C., C.E. E 80 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
Jornada 6 21-03-2021
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 23 SABADELL F.C., C.E. E
RIPOLLET, C.F. B 36 SABADELLENCA, UE. A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 29 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 13 BADIA DEL VALLES, C.D. A
ESCOLA F. SABADELL B 06 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 24 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 44 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C

SEGONA VOLTA

Jornada 7 28-03-2021
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 30 RIPOLLET, C.F. B
SABADELLENCA, UE. A 162 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 13 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 60 ESCOLA F. SABADELL B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 42 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 02 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
SABADELL F.C., C.E. E 101 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
Jornada 8 11-04-2021
RIPOLLET, C.F. B 08 SABADELL F.C., C.E. E
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 18 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 11 SABADELLENCA, UE. A
ESCOLA F. SABADELL B 93 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 17 BADIA DEL VALLES, C.D. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 06 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 00 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
Jornada 9 18-04-2021
RIPOLLET, C.F. B 80 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 11 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
SABADELLENCA, UE. A 71 ESCOLA F. SABADELL B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 06 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 40 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 42 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
SABADELL F.C., C.E. E 91 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
Jornada 10 25-04-2021
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 111 SABADELL F.C., C.E. E
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 71 RIPOLLET, C.F. B
ESCOLA F. SABADELL B 52 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 04 SABADELLENCA, UE. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 33 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 12 BADIA DEL VALLES, C.D. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 04 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
Jornada 11 02-05-2021
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 04 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
RIPOLLET, C.F. B 22 ESCOLA F. SABADELL B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 72 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
SABADELLENCA, UE. A 41 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 14 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
BADIA DEL VALLES, C.D. A 30 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
SABADELL F.C., C.E. E 13 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
Jornada 12 09-05-2021
SABADELL F.C., C.E. E 32 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
ESCOLA F. SABADELL B 52 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 32 RIPOLLET, C.F. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 13 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 07 SABADELLENCA, UE. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 51 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 21 BADIA DEL VALLES, C.D. A
Jornada 13 16-05-2021
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 53 ESCOLA F. SABADELL B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 16 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
RIPOLLET, C.F. B 41 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 21 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
SABADELLENCA, UE. A 51 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 14 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
BADIA DEL VALLES, C.D. A 15 SABADELL F.C., C.E. E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.