Competició | TEMPORADA 2020-2021

cadet segona divisio | grup 43

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 12 SABADELL NORD,CF. B
RIPOLLET, C.F. C 18 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
LA ROMANICA, C.F. A 33 POLINYA, AT. B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 110 SAN CRISTOBAL, C.P. C
ESCOLA F. SABADELL C 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 110 SABADELL F.C., C.E. F
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 60 BADIA DEL VALLES, C.D. B
Jornada 2 23-05-2021
SABADELL NORD,CF. B 13 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 50 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
POLINYA, AT. B 40 RIPOLLET, C.F. C
SAN CRISTOBAL, C.P. C 56 LA ROMANICA, C.F. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 17 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
SABADELL F.C., C.E. F 20 ESCOLA F. SABADELL C
BADIA DEL VALLES, C.D. B 111 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
Jornada 3 30-05-2021
SABADELL NORD,CF. B 03 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 21 POLINYA, AT. B
RIPOLLET, C.F. C 16 SAN CRISTOBAL, C.P. C
LA ROMANICA, C.F. A 65 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 10 SABADELL F.C., C.E. F
ESCOLA F. SABADELL C 16 BADIA DEL VALLES, C.D. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 04 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
Jornada 4 06-06-2021
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 35 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
POLINYA, AT. B 04 SABADELL NORD,CF. B
SAN CRISTOBAL, C.P. C 90 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 80 RIPOLLET, C.F. C
SABADELL F.C., C.E. F 22 LA ROMANICA, C.F. A
BADIA DEL VALLES, C.D. B 013 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 130 ESCOLA F. SABADELL C
Jornada 5 13-06-2021
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 61 POLINYA, AT. B
SABADELL NORD,CF. B 42 SAN CRISTOBAL, C.P. C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 33 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
RIPOLLET, C.F. C 26 SABADELL F.C., C.E. F
LA ROMANICA, C.F. A 33 BADIA DEL VALLES, C.D. B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 24 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 61 ESCOLA F. SABADELL C
Jornada 6 21-03-2021
POLINYA, AT. B 010 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
SAN CRISTOBAL, C.P. C 51 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 24 SABADELL NORD,CF. B
SABADELL F.C., C.E. F 71 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
BADIA DEL VALLES, C.D. B 111 RIPOLLET, C.F. C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 131 LA ROMANICA, C.F. A
ESCOLA F. SABADELL C 29 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B

SEGONA VOLTA

Jornada 7 28-03-2021
POLINYA, AT. B 61 SAN CRISTOBAL, C.P. C
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 41 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
SABADELL NORD,CF. B 13 SABADELL F.C., C.E. F
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 02 BADIA DEL VALLES, C.D. B
RIPOLLET, C.F. C 013 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
LA ROMANICA, C.F. A 42 ESCOLA F. SABADELL C
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 23 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
Jornada 8 11-04-2021
SAN CRISTOBAL, C.P. C 15 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 21 POLINYA, AT. B
SABADELL F.C., C.E. F 24 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
BADIA DEL VALLES, C.D. B 50 SABADELL NORD,CF. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 130 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
ESCOLA F. SABADELL C 31 RIPOLLET, C.F. C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 90 LA ROMANICA, C.F. A
Jornada 9 18-04-2021
SAN CRISTOBAL, C.P. C 50 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
POLINYA, AT. B 25 SABADELL F.C., C.E. F
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 101 BADIA DEL VALLES, C.D. B
SABADELL NORD,CF. B 08 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 04 ESCOLA F. SABADELL C
RIPOLLET, C.F. C 010 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 71 LA ROMANICA, C.F. A
Jornada 10 25-04-2021
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 08 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
SABADELL F.C., C.E. F 43 SAN CRISTOBAL, C.P. C
BADIA DEL VALLES, C.D. B 24 POLINYA, AT. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 90 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
ESCOLA F. SABADELL C 21 SABADELL NORD,CF. B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 20 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
LA ROMANICA, C.F. A 21 RIPOLLET, C.F. C
Jornada 11 02-05-2021
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 23 SABADELL F.C., C.E. F
SAN CRISTOBAL, C.P. C 37 BADIA DEL VALLES, C.D. B
POLINYA, AT. B 016 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 30 ESCOLA F. SABADELL C
SABADELL NORD,CF. B 24 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 14 LA ROMANICA, C.F. A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 120 RIPOLLET, C.F. C
Jornada 12 09-05-2021
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 60 SABADELL F.C., C.E. F
BADIA DEL VALLES, C.D. B 52 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 190 SAN CRISTOBAL, C.P. C
ESCOLA F. SABADELL C 20 POLINYA, AT. B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 31 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
LA ROMANICA, C.F. A 21 SABADELL NORD,CF. B
RIPOLLET, C.F. C 05 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
Jornada 13 16-05-2021
SABADELL F.C., C.E. F 31 BADIA DEL VALLES, C.D. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 011 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
SAN CRISTOBAL, C.P. C 20 ESCOLA F. SABADELL C
POLINYA, AT. B 07 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 22 LA ROMANICA, C.F. A
SABADELL NORD,CF. B 40 RIPOLLET, C.F. C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 07 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.