Competició | TEMPORADA 2020-2021

cadet segona divisio | grup 4

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
FEC VALL DEL TER A 32 SANT ROC OLOT , C.F. A
LES PRESES, C.F. A 15 BANYOLES CLUB AT. A
BESALU, C.E. A 31 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
PORQUERES, U.E. B 04 LA CANYA, A.E. A
CORNELLA TERRI, A.E. A 08 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
TORELLO, C.F. D 20 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
R
Descansa
TER-BRUGENT 2014 A.E A 100 SANT GREGORI, A.E. C
Jornada 2 30-05-2021
SANT ROC OLOT , C.F. A 70 TER-BRUGENT 2014 A.E A
BANYOLES CLUB AT. A 03 FEC VALL DEL TER A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 43 LES PRESES, C.F. A
LA CANYA, A.E. A 20 BESALU, C.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 51 PORQUERES, U.E. B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 32 CORNELLA TERRI, A.E. A
Descansa
R
TORELLO, C.F. D
SANT GREGORI, A.E. C - JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
Jornada 3 06-06-2021
SANT ROC OLOT , C.F. A 24 BANYOLES CLUB AT. A
FEC VALL DEL TER A 60 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
LES PRESES, C.F. A - LA CANYA, A.E. A
BESALU, C.E. A 42 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
PORQUERES, U.E. B 31 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
CORNELLA TERRI, A.E. A
R
Descansa
TORELLO, C.F. D 130 SANT GREGORI, A.E. C
TER-BRUGENT 2014 A.E A 13 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
Jornada 4 13-06-2021
BANYOLES CLUB AT. A 81 TER-BRUGENT 2014 A.E A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 30 SANT ROC OLOT , C.F. A
LA CANYA, A.E. A 64 FEC VALL DEL TER A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 21 LES PRESES, C.F. A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 10 BESALU, C.E. A
Descansa
R
PORQUERES, U.E. B
SANT GREGORI, A.E. C 05 CORNELLA TERRI, A.E. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 09 TORELLO, C.F. D
Jornada 5 20-06-2021
BANYOLES CLUB AT. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
SANT ROC OLOT , C.F. A - LA CANYA, A.E. A
FEC VALL DEL TER A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
LES PRESES, C.F. A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
BESALU, C.E. A
R
Descansa
PORQUERES, U.E. B - SANT GREGORI, A.E. C
CORNELLA TERRI, A.E. A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
TER-BRUGENT 2014 A.E A - TORELLO, C.F. D
Jornada 6 27-06-2021
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B - TER-BRUGENT 2014 A.E A
LA CANYA, A.E. A - BANYOLES CLUB AT. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C - SANT ROC OLOT , C.F. A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A - FEC VALL DEL TER A
Descansa
R
LES PRESES, C.F. A
SANT GREGORI, A.E. C - BESALU, C.E. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A - PORQUERES, U.E. B
TORELLO, C.F. D - CORNELLA TERRI, A.E. A
Jornada 7 21-03-2021
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 26 LA CANYA, A.E. A
BANYOLES CLUB AT. A 31 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
SANT ROC OLOT , C.F. A 20 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
FEC VALL DEL TER A
R
Descansa
LES PRESES, C.F. A 80 SANT GREGORI, A.E. C
BESALU, C.E. A 70 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
PORQUERES, U.E. B 26 TORELLO, C.F. D
TER-BRUGENT 2014 A.E A 82 CORNELLA TERRI, A.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 8 28-03-2021
LA CANYA, A.E. A 91 TER-BRUGENT 2014 A.E A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 23 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 05 BANYOLES CLUB AT. A
Descansa
R
SANT ROC OLOT , C.F. A
SANT GREGORI, A.E. C 012 FEC VALL DEL TER A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 23 LES PRESES, C.F. A
TORELLO, C.F. D 03 BESALU, C.E. A
CORNELLA TERRI, A.E. A 13 PORQUERES, U.E. B
Jornada 9 11-04-2021
LA CANYA, A.E. A 10 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 13 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
BANYOLES CLUB AT. A
R
Descansa
SANT ROC OLOT , C.F. A 111 SANT GREGORI, A.E. C
FEC VALL DEL TER A 151 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
LES PRESES, C.F. A 25 TORELLO, C.F. D
BESALU, C.E. A 160 CORNELLA TERRI, A.E. A
TER-BRUGENT 2014 A.E A 33 PORQUERES, U.E. B
Jornada 10 18-04-2021
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 03 TER-BRUGENT 2014 A.E A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 13 LA CANYA, A.E. A
Descansa
R
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
SANT GREGORI, A.E. C 011 BANYOLES CLUB AT. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 28 SANT ROC OLOT , C.F. A
TORELLO, C.F. D 13 FEC VALL DEL TER A
CORNELLA TERRI, A.E. A 16 LES PRESES, C.F. A
PORQUERES, U.E. B 03 BESALU, C.E. A
Jornada 11 25-04-2021
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 21 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
LA CANYA, A.E. A
R
Descansa
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 61 SANT GREGORI, A.E. C
BANYOLES CLUB AT. A 140 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
SANT ROC OLOT , C.F. A 41 TORELLO, C.F. D
FEC VALL DEL TER A 80 CORNELLA TERRI, A.E. A
LES PRESES, C.F. A 13 PORQUERES, U.E. B
TER-BRUGENT 2014 A.E A 10 BESALU, C.E. A
Jornada 12 02-05-2021
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 61 TER-BRUGENT 2014 A.E A
Descansa
R
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
SANT GREGORI, A.E. C 09 LA CANYA, A.E. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 56 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
TORELLO, C.F. D 07 BANYOLES CLUB AT. A
CORNELLA TERRI, A.E. A 05 SANT ROC OLOT , C.F. A
PORQUERES, U.E. B 02 FEC VALL DEL TER A
BESALU, C.E. A 40 LES PRESES, C.F. A
Jornada 13 09-05-2021
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
R
Descansa
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 32 SANT GREGORI, A.E. C
LA CANYA, A.E. A 51 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 17 TORELLO, C.F. D
BANYOLES CLUB AT. A 80 CORNELLA TERRI, A.E. A
SANT ROC OLOT , C.F. A 70 PORQUERES, U.E. B
FEC VALL DEL TER A 50 BESALU, C.E. A
TER-BRUGENT 2014 A.E A 02 LES PRESES, C.F. A
Jornada 14 16-05-2021
TER-BRUGENT 2014 A.E A
R
Descansa
SANT GREGORI, A.E. C 04 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 34 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
TORELLO, C.F. D 16 LA CANYA, A.E. A
CORNELLA TERRI, A.E. A 19 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
PORQUERES, U.E. B 03 BANYOLES CLUB AT. A
BESALU, C.E. A 41 SANT ROC OLOT , C.F. A
LES PRESES, C.F. A 02 FEC VALL DEL TER A
Jornada 15 23-05-2021
Descansa
R
SANT GREGORI, A.E. C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 42 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 42 TORELLO, C.F. D
LA CANYA, A.E. A 70 CORNELLA TERRI, A.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 23 PORQUERES, U.E. B
BANYOLES CLUB AT. A 50 BESALU, C.E. A
SANT ROC OLOT , C.F. A 21 LES PRESES, C.F. A
FEC VALL DEL TER A 20 TER-BRUGENT 2014 A.E A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.