Competició | TEMPORADA 2020-2021

cadet segona divisio | grup 37

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
Descansa
R
CORBERA , C.F. B
ODENA, C.E. B 03 MARTORELL C.F. D
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. C 112 MASQUEFA, F.C. A
MOLINS DE REI, C.F. B 60 IGUALADA, C.F. E
ESPORT BASE DEL PAPIOL B 03 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
ESPARREGUERA, C.E. B 09 PALLEJA, C.F. A
ABRERA, A.E. B 12 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
Jornada 2 23-05-2021
CORBERA , C.F. B 41 ABRERA, A.E. B
MARTORELL C.F. D
R
Descansa
MASQUEFA, F.C. A 130 ODENA, C.E. B
IGUALADA, C.F. E 12 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. C
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A 13 MOLINS DE REI, C.F. B
PALLEJA, C.F. A 60 ESPORT BASE DEL PAPIOL B
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 25 ESPARREGUERA, C.E. B
Jornada 3 30-05-2021
CORBERA , C.F. B 03 MARTORELL C.F. D
Descansa
R
MASQUEFA, F.C. A
ODENA, C.E. B 11 IGUALADA, C.F. E
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. C 08 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
MOLINS DE REI, C.F. B 20 PALLEJA, C.F. A
ESPORT BASE DEL PAPIOL B 66 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
ABRERA, A.E. B 21 ESPARREGUERA, C.E. B
Jornada 4 06-06-2021
MARTORELL C.F. D 40 ABRERA, A.E. B
MASQUEFA, F.C. A 41 CORBERA , C.F. B
IGUALADA, C.F. E
R
Descansa
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A 40 ODENA, C.E. B
PALLEJA, C.F. A 91 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. C
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 16 MOLINS DE REI, C.F. B
ESPARREGUERA, C.E. B 04 ESPORT BASE DEL PAPIOL B
Jornada 5 13-06-2021
MARTORELL C.F. D 43 MASQUEFA, F.C. A
CORBERA , C.F. B 62 IGUALADA, C.F. E
Descansa
R
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
ODENA, C.E. B 16 PALLEJA, C.F. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. C 41 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
MOLINS DE REI, C.F. B 90 ESPARREGUERA, C.E. B
ABRERA, A.E. B 42 ESPORT BASE DEL PAPIOL B
Jornada 6 21-03-2021
MASQUEFA, F.C. A 61 ABRERA, A.E. B
IGUALADA, C.F. E 03 MARTORELL C.F. D
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A 90 CORBERA , C.F. B
PALLEJA, C.F. A
R
Descansa
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 20 ODENA, C.E. B
ESPARREGUERA, C.E. B 10 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. C
ESPORT BASE DEL PAPIOL B 14 MOLINS DE REI, C.F. B

SEGONA VOLTA

Jornada 7 28-03-2021
MASQUEFA, F.C. A 70 IGUALADA, C.F. E
MARTORELL C.F. D 05 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
CORBERA , C.F. B 11 PALLEJA, C.F. A
Descansa
R
LA PALMA CERVELLO, U.E. A
ODENA, C.E. B 23 ESPARREGUERA, C.E. B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. C 35 ESPORT BASE DEL PAPIOL B
ABRERA, A.E. B 09 MOLINS DE REI, C.F. B
Jornada 8 11-04-2021
IGUALADA, C.F. E 14 ABRERA, A.E. B
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A 21 MASQUEFA, F.C. A
PALLEJA, C.F. A 52 MARTORELL C.F. D
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 14 CORBERA , C.F. B
ESPARREGUERA, C.E. B
R
Descansa
ESPORT BASE DEL PAPIOL B 42 ODENA, C.E. B
MOLINS DE REI, C.F. B 90 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. C
Jornada 9 18-04-2021
IGUALADA, C.F. E 05 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
MASQUEFA, F.C. A 04 PALLEJA, C.F. A
MARTORELL C.F. D 50 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
CORBERA , C.F. B 24 ESPARREGUERA, C.E. B
Descansa
R
ESPORT BASE DEL PAPIOL B
ODENA, C.E. B 117 MOLINS DE REI, C.F. B
ABRERA, A.E. B 42 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. C
Jornada 10 25-04-2021
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A 81 ABRERA, A.E. B
PALLEJA, C.F. A 21 IGUALADA, C.F. E
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 111 MASQUEFA, F.C. A
ESPARREGUERA, C.E. B 05 MARTORELL C.F. D
ESPORT BASE DEL PAPIOL B 22 CORBERA , C.F. B
MOLINS DE REI, C.F. B
R
Descansa
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. C 31 ODENA, C.E. B
Jornada 11 02-05-2021
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A 32 PALLEJA, C.F. A
IGUALADA, C.F. E 10 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
MASQUEFA, F.C. A 32 ESPARREGUERA, C.E. B
MARTORELL C.F. D 50 ESPORT BASE DEL PAPIOL B
CORBERA , C.F. B 05 MOLINS DE REI, C.F. B
Descansa
R
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. C
ABRERA, A.E. B 21 ODENA, C.E. B
Jornada 12 09-05-2021
ABRERA, A.E. B 14 PALLEJA, C.F. A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 19 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
ESPARREGUERA, C.E. B 11 IGUALADA, C.F. E
ESPORT BASE DEL PAPIOL B 21 MASQUEFA, F.C. A
MOLINS DE REI, C.F. B 81 MARTORELL C.F. D
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. C 13 CORBERA , C.F. B
ODENA, C.E. B
R
Descansa
Jornada 13 16-05-2021
PALLEJA, C.F. A 101 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A 120 ESPARREGUERA, C.E. B
IGUALADA, C.F. E 24 ESPORT BASE DEL PAPIOL B
MASQUEFA, F.C. A 11 MOLINS DE REI, C.F. B
MARTORELL C.F. D 31 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. C
CORBERA , C.F. B 50 ODENA, C.E. B
Descansa
R
ABRERA, A.E. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.