Competició | TEMPORADA 2020-2021

cadet segona divisio | grup 31

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
CABRILS, C.E. B 24 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
ARGENTONA, C.F. B 01 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
VILASSAR DALT, C.E. C
R
Descansa
JUVENTUS, A.C. C 14 MASNOU AT. B
ALELLA, C.F. B 13 LLAVANERES, C.E. B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 41 PREMIA CLUB ESP. B
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 50 VILASSAR MAR,U.E. F
Jornada 2 23-05-2021
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 33 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 70 CABRILS, C.E. B
Descansa
R
ARGENTONA, C.F. B
MASNOU AT. B 03 VILASSAR DALT, C.E. C
LLAVANERES, C.E. B 51 JUVENTUS, A.C. C
PREMIA CLUB ESP. B 91 ALELLA, C.F. B
VILASSAR MAR,U.E. F 15 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
Jornada 3 30-05-2021
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 34 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
CABRILS, C.E. B
R
Descansa
ARGENTONA, C.F. B 35 MASNOU AT. B
VILASSAR DALT, C.E. C 31 LLAVANERES, C.E. B
JUVENTUS, A.C. C 01 PREMIA CLUB ESP. B
ALELLA, C.F. B 15 VILASSAR MAR,U.E. F
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 17 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
Jornada 4 06-06-2021
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 30 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
Descansa
R
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
MASNOU AT. B 101 CABRILS, C.E. B
LLAVANERES, C.E. B 42 ARGENTONA, C.F. B
PREMIA CLUB ESP. B 04 VILASSAR DALT, C.E. C
VILASSAR MAR,U.E. F 03 JUVENTUS, A.C. C
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 30 ALELLA, C.F. B
Jornada 5 13-06-2021
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
R
Descansa
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 34 MASNOU AT. B
CABRILS, C.E. B 13 LLAVANERES, C.E. B
ARGENTONA, C.F. B 02 PREMIA CLUB ESP. B
VILASSAR DALT, C.E. C 81 VILASSAR MAR,U.E. F
JUVENTUS, A.C. C 12 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 42 ALELLA, C.F. B
Jornada 6 21-03-2021
Descansa
R
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
MASNOU AT. B 33 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
LLAVANERES, C.E. B 13 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
PREMIA CLUB ESP. B 50 CABRILS, C.E. B
VILASSAR MAR,U.E. F 51 ARGENTONA, C.F. B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 12 VILASSAR DALT, C.E. C
ALELLA, C.F. B 32 JUVENTUS, A.C. C

SEGONA VOLTA

Jornada 7 28-03-2021
Descansa
R
MASNOU AT. B
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 23 LLAVANERES, C.E. B
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 22 PREMIA CLUB ESP. B
CABRILS, C.E. B 54 VILASSAR MAR,U.E. F
ARGENTONA, C.F. B 44 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
VILASSAR DALT, C.E. C 81 ALELLA, C.F. B
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 03 JUVENTUS, A.C. C
Jornada 8 11-04-2021
MASNOU AT. B 61 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
LLAVANERES, C.E. B
R
Descansa
PREMIA CLUB ESP. B 80 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
VILASSAR MAR,U.E. F 35 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 50 CABRILS, C.E. B
ALELLA, C.F. B 04 ARGENTONA, C.F. B
JUVENTUS, A.C. C 13 VILASSAR DALT, C.E. C
Jornada 9 18-04-2021
MASNOU AT. B 60 LLAVANERES, C.E. B
Descansa
R
PREMIA CLUB ESP. B
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 32 VILASSAR MAR,U.E. F
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 14 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
CABRILS, C.E. B 34 ALELLA, C.F. B
ARGENTONA, C.F. B 32 JUVENTUS, A.C. C
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 05 VILASSAR DALT, C.E. C
Jornada 10 25-04-2021
LLAVANERES, C.E. B 70 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
PREMIA CLUB ESP. B 32 MASNOU AT. B
VILASSAR MAR,U.E. F
R
Descansa
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 41 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
ALELLA, C.F. B 16 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
JUVENTUS, A.C. C 50 CABRILS, C.E. B
VILASSAR DALT, C.E. C 70 ARGENTONA, C.F. B
Jornada 11 02-05-2021
LLAVANERES, C.E. B 24 PREMIA CLUB ESP. B
MASNOU AT. B 71 VILASSAR MAR,U.E. F
Descansa
R
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 71 ALELLA, C.F. B
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 51 JUVENTUS, A.C. C
CABRILS, C.E. B 110 VILASSAR DALT, C.E. C
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 35 ARGENTONA, C.F. B
Jornada 12 09-05-2021
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 33 PREMIA CLUB ESP. B
VILASSAR MAR,U.E. F 32 LLAVANERES, C.E. B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 43 MASNOU AT. B
ALELLA, C.F. B
R
Descansa
JUVENTUS, A.C. C 13 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
VILASSAR DALT, C.E. C 100 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
ARGENTONA, C.F. B 50 CABRILS, C.E. B
Jornada 13 16-05-2021
PREMIA CLUB ESP. B 60 VILASSAR MAR,U.E. F
LLAVANERES, C.E. B 11 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
MASNOU AT. B 110 ALELLA, C.F. B
Descansa
R
JUVENTUS, A.C. C
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 13 VILASSAR DALT, C.E. C
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 23 ARGENTONA, C.F. B
CABRILS, C.E. B 28 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.