Competició | TEMPORADA 2020-2021

cadet segona divisio | grup 19

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
CONGRÉS CLUB ESP. C 07 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
APA POBLE SEC, CE. B
R
Descansa
PÀDUA, ASSOC. CLUB A 110 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
SISTRELLS C.F. A 22 SANTS, U.E. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 111 SANT ANDREU, U.E F
SANT GABRIEL, C.D. E 82 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 33 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
Jornada 2 23-05-2021
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 111 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
Descansa
R
CONGRÉS CLUB ESP. C
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 13 APA POBLE SEC, CE. B
SANTS, U.E. C 01 PÀDUA, ASSOC. CLUB A
SANT ANDREU, U.E F 13 SISTRELLS C.F. A
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 33 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 16 SANT GABRIEL, C.D. E
Jornada 3 30-05-2021
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
R
Descansa
CONGRÉS CLUB ESP. C 51 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
APA POBLE SEC, CE. B 12 SANTS, U.E. C
PÀDUA, ASSOC. CLUB A 60 SANT ANDREU, U.E F
SISTRELLS C.F. A 61 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 80 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 116 SANT GABRIEL, C.D. E
Jornada 4 06-06-2021
Descansa
R
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 114 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
SANTS, U.E. C 71 CONGRÉS CLUB ESP. C
SANT ANDREU, U.E F 25 APA POBLE SEC, CE. B
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 23 PÀDUA, ASSOC. CLUB A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 26 SISTRELLS C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. E 31 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Jornada 5 13-06-2021
Descansa
R
LA SALLE BONANOVA, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 33 SANTS, U.E. C
CONGRÉS CLUB ESP. C 02 SANT ANDREU, U.E F
APA POBLE SEC, CE. B 26 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
PÀDUA, ASSOC. CLUB A 50 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
SISTRELLS C.F. A 04 SANT GABRIEL, C.D. E
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 26 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Jornada 6 21-03-2021
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 16 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
SANTS, U.E. C
R
Descansa
SANT ANDREU, U.E F 17 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 21 CONGRÉS CLUB ESP. C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 12 APA POBLE SEC, CE. B
SANT GABRIEL, C.D. E 45 PÀDUA, ASSOC. CLUB A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 33 SISTRELLS C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 7 28-03-2021
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 03 SANTS, U.E. C
Descansa
R
SANT ANDREU, U.E F
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 70 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
CONGRÉS CLUB ESP. C 12 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
APA POBLE SEC, CE. B 39 SANT GABRIEL, C.D. E
PÀDUA, ASSOC. CLUB A 31 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 15 SISTRELLS C.F. A
Jornada 8 11-04-2021
SANTS, U.E. C 42 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
SANT ANDREU, U.E F 60 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
R
Descansa
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 05 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
SANT GABRIEL, C.D. E 51 CONGRÉS CLUB ESP. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 53 APA POBLE SEC, CE. B
SISTRELLS C.F. A 30 PÀDUA, ASSOC. CLUB A
Jornada 9 18-04-2021
SANTS, U.E. C 80 SANT ANDREU, U.E F
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 26 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
Descansa
R
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 41 SANT GABRIEL, C.D. E
CONGRÉS CLUB ESP. C 15 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
APA POBLE SEC, CE. B 25 SISTRELLS C.F. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 13 PÀDUA, ASSOC. CLUB A
Jornada 10 25-04-2021
SANT ANDREU, U.E F 12 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 57 SANTS, U.E. C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 60 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
SANT GABRIEL, C.D. E
R
Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 16 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
SISTRELLS C.F. A 61 CONGRÉS CLUB ESP. C
PÀDUA, ASSOC. CLUB A 61 APA POBLE SEC, CE. B
Jornada 11 02-05-2021
SANT ANDREU, U.E F 15 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
SANTS, U.E. C 40 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 017 SANT GABRIEL, C.D. E
Descansa
R
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 01 SISTRELLS C.F. A
CONGRÉS CLUB ESP. C 04 PÀDUA, ASSOC. CLUB A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 24 APA POBLE SEC, CE. B
Jornada 12 09-05-2021
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 64 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 13 SANT ANDREU, U.E F
SANT GABRIEL, C.D. E 22 SANTS, U.E. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 91 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
SISTRELLS C.F. A
R
Descansa
PÀDUA, ASSOC. CLUB A 10 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
APA POBLE SEC, CE. B 40 CONGRÉS CLUB ESP. C
Jornada 13 16-05-2021
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 25 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
SANT ANDREU, U.E F 07 SANT GABRIEL, C.D. E
SANTS, U.E. C 54 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 117 SISTRELLS C.F. A
Descansa
R
PÀDUA, ASSOC. CLUB A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 31 APA POBLE SEC, CE. B
CONGRÉS CLUB ESP. C 20 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.