Competició | TEMPORADA 2020-2021

cadet segona divisio | grup 1

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
HOSTALRIC, AT.C. A 34 BREDA, U.E. A
TORDERA, C.F. B 13 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A
TOSSA UNIO ESPORTIVA A 110 CAL AGUIDO, A.D. B
RACING BLANENC F.C. A 51 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL A
LLORET, C.F. B 50 LA BATLLÒRIA, C.E. A
JUVE-LLORET FUTBOL CLUB A 03 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F A 35 OLIMPIC MALGRAT, C.E. A
Jornada 2 16-05-2021
BREDA, U.E. A 42 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A 06 HOSTALRIC, AT.C. A
CAL AGUIDO, A.D. B 15 TORDERA, C.F. B
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL A 03 TOSSA UNIO ESPORTIVA A
LA BATLLÒRIA, C.E. A 13 RACING BLANENC F.C. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 40 LLORET, C.F. B
OLIMPIC MALGRAT, C.E. A 21 JUVE-LLORET FUTBOL CLUB A
Jornada 3 23-05-2021
BREDA, U.E. A 42 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A
HOSTALRIC, AT.C. A 60 CAL AGUIDO, A.D. B
TORDERA, C.F. B 30 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL A
TOSSA UNIO ESPORTIVA A 70 LA BATLLÒRIA, C.E. A
RACING BLANENC F.C. A 22 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
LLORET, C.F. B 03 OLIMPIC MALGRAT, C.E. A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F A 14 JUVE-LLORET FUTBOL CLUB A
Jornada 4 30-05-2021
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A 22 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F A
CAL AGUIDO, A.D. B 27 BREDA, U.E. A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL A 02 HOSTALRIC, AT.C. A
LA BATLLÒRIA, C.E. A 11 TORDERA, C.F. B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 14 TOSSA UNIO ESPORTIVA A
OLIMPIC MALGRAT, C.E. A 34 RACING BLANENC F.C. A
JUVE-LLORET FUTBOL CLUB A 31 LLORET, C.F. B
Jornada 5 06-06-2021
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A 30 CAL AGUIDO, A.D. B
BREDA, U.E. A 41 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL A
HOSTALRIC, AT.C. A 51 LA BATLLÒRIA, C.E. A
TORDERA, C.F. B 07 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
TOSSA UNIO ESPORTIVA A 11 OLIMPIC MALGRAT, C.E. A
RACING BLANENC F.C. A 30 JUVE-LLORET FUTBOL CLUB A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F A 11 LLORET, C.F. B
Jornada 6 13-06-2021
CAL AGUIDO, A.D. B 17 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL A 22 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A
LA BATLLÒRIA, C.E. A 25 BREDA, U.E. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 51 HOSTALRIC, AT.C. A
OLIMPIC MALGRAT, C.E. A 20 TORDERA, C.F. B
JUVE-LLORET FUTBOL CLUB A 13 TOSSA UNIO ESPORTIVA A
LLORET, C.F. B 08 RACING BLANENC F.C. A

SEGONA VOLTA

Jornada 7 21-03-2021
CAL AGUIDO, A.D. B 31 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A 30 LA BATLLÒRIA, C.E. A
BREDA, U.E. A 34 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
HOSTALRIC, AT.C. A 21 OLIMPIC MALGRAT, C.E. A
TORDERA, C.F. B 36 JUVE-LLORET FUTBOL CLUB A
TOSSA UNIO ESPORTIVA A 20 LLORET, C.F. B
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F A 03 RACING BLANENC F.C. A
Jornada 8 28-03-2021
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL A 34 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F A
LA BATLLÒRIA, C.E. A 21 CAL AGUIDO, A.D. B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 20 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A
OLIMPIC MALGRAT, C.E. A 40 BREDA, U.E. A
JUVE-LLORET FUTBOL CLUB A 14 HOSTALRIC, AT.C. A
LLORET, C.F. B 12 TORDERA, C.F. B
RACING BLANENC F.C. A 21 TOSSA UNIO ESPORTIVA A
Jornada 9 11-04-2021
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL A 30 LA BATLLÒRIA, C.E. A
CAL AGUIDO, A.D. B 05 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A 04 OLIMPIC MALGRAT, C.E. A
BREDA, U.E. A 20 JUVE-LLORET FUTBOL CLUB A
HOSTALRIC, AT.C. A 41 LLORET, C.F. B
TORDERA, C.F. B 14 RACING BLANENC F.C. A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F A 22 TOSSA UNIO ESPORTIVA A
Jornada 10 18-04-2021
LA BATLLÒRIA, C.E. A 36 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 40 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL A
OLIMPIC MALGRAT, C.E. A 71 CAL AGUIDO, A.D. B
JUVE-LLORET FUTBOL CLUB A 24 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A
LLORET, C.F. B 12 BREDA, U.E. A
RACING BLANENC F.C. A 11 HOSTALRIC, AT.C. A
TOSSA UNIO ESPORTIVA A 30 TORDERA, C.F. B
Jornada 11 25-04-2021
LA BATLLÒRIA, C.E. A 03 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL A 35 OLIMPIC MALGRAT, C.E. A
CAL AGUIDO, A.D. B 03 JUVE-LLORET FUTBOL CLUB A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A 32 LLORET, C.F. B
BREDA, U.E. A 27 RACING BLANENC F.C. A
HOSTALRIC, AT.C. A 50 TOSSA UNIO ESPORTIVA A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F A 61 TORDERA, C.F. B
Jornada 12 02-05-2021
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F A 05 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
OLIMPIC MALGRAT, C.E. A 60 LA BATLLÒRIA, C.E. A
JUVE-LLORET FUTBOL CLUB A 32 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL A
LLORET, C.F. B 20 CAL AGUIDO, A.D. B
RACING BLANENC F.C. A 92 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A
TOSSA UNIO ESPORTIVA A 31 BREDA, U.E. A
TORDERA, C.F. B 35 HOSTALRIC, AT.C. A
Jornada 13 09-05-2021
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 51 OLIMPIC MALGRAT, C.E. A
LA BATLLÒRIA, C.E. A 25 JUVE-LLORET FUTBOL CLUB A
SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL A 12 LLORET, C.F. B
CAL AGUIDO, A.D. B 06 RACING BLANENC F.C. A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A 40 TOSSA UNIO ESPORTIVA A
BREDA, U.E. A 31 TORDERA, C.F. B
HOSTALRIC, AT.C. A 60 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.