Competició | TEMPORADA 2020-2021

cadet primera divisio | grup 6

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 22 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 60 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 22 NATACIO TERRASSA, C C
SABADELL F.C., C.E. C 30 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
MARTINENC, F.C. D 31 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
JUNIOR,C.F. B 14 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
CERCLE SABADELLES 1856 A 35 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
VIARÓ, C.E. A 55 JOANENC, F.C. B
Jornada 2 30-05-2021
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 23 VIARÓ, C.E. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
NATACIO TERRASSA, C C 11 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 11 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 02 SABADELL F.C., C.E. C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 30 MARTINENC, F.C. D
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 21 JUNIOR,C.F. B
JOANENC, F.C. B 21 CERCLE SABADELLES 1856 A
Jornada 3 06-06-2021
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 51 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 22 NATACIO TERRASSA, C C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 32 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 13 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
SABADELL F.C., C.E. C 22 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
MARTINENC, F.C. D 11 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
JUNIOR,C.F. B 20 JOANENC, F.C. B
VIARÓ, C.E. A 22 CERCLE SABADELLES 1856 A
Jornada 4 13-06-2021
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 14 VIARÓ, C.E. A
NATACIO TERRASSA, C C 12 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 31 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 01 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 01 SABADELL F.C., C.E. C
JOANENC, F.C. B 21 MARTINENC, F.C. D
CERCLE SABADELLES 1856 A 42 JUNIOR,C.F. B
Jornada 5 20-06-2021
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - NATACIO TERRASSA, C C
CERDANYOLA VALLES, F.C. B - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
SABADELL F.C., C.E. C - JOANENC, F.C. B
MARTINENC, F.C. D - CERCLE SABADELLES 1856 A
VIARÓ, C.E. A - JUNIOR,C.F. B
Jornada 6 27-06-2021
NATACIO TERRASSA, C C - VIARÓ, C.E. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A - CERDANYOLA VALLES, F.C. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
JOANENC, F.C. B - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
CERCLE SABADELLES 1856 A - SABADELL F.C., C.E. C
JUNIOR,C.F. B - MARTINENC, F.C. D
Jornada 7 21-03-2021
NATACIO TERRASSA, C C 13 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 11 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 01 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 44 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 33 JOANENC, F.C. B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 22 CERCLE SABADELLES 1856 A
SABADELL F.C., C.E. C 30 JUNIOR,C.F. B
VIARÓ, C.E. A 22 MARTINENC, F.C. D

SEGONA VOLTA

Jornada 8 28-03-2021
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 31 VIARÓ, C.E. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 02 NATACIO TERRASSA, C C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 01 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 33 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
JOANENC, F.C. B 02 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
CERCLE SABADELLES 1856 A 02 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
JUNIOR,C.F. B 15 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
MARTINENC, F.C. D 13 SABADELL F.C., C.E. C
Jornada 9 11-04-2021
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 21 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
NATACIO TERRASSA, C C 35 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 31 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 22 JOANENC, F.C. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 32 CERCLE SABADELLES 1856 A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 41 JUNIOR,C.F. B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 22 MARTINENC, F.C. D
VIARÓ, C.E. A 33 SABADELL F.C., C.E. C
Jornada 10 18-04-2021
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 23 VIARÓ, C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 11 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 31 NATACIO TERRASSA, C C
JOANENC, F.C. B 42 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
CERCLE SABADELLES 1856 A 32 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
JUNIOR,C.F. B 43 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
MARTINENC, F.C. D 24 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
SABADELL F.C., C.E. C 73 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
Jornada 11 25-04-2021
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 22 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
NATACIO TERRASSA, C C 41 JOANENC, F.C. B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 25 CERCLE SABADELLES 1856 A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 10 JUNIOR,C.F. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 52 MARTINENC, F.C. D
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 22 SABADELL F.C., C.E. C
VIARÓ, C.E. A 43 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
Jornada 12 02-05-2021
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 14 VIARÓ, C.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 21 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
JOANENC, F.C. B 02 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
CERCLE SABADELLES 1856 A 20 NATACIO TERRASSA, C C
JUNIOR,C.F. B 10 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
MARTINENC, F.C. D 01 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
SABADELL F.C., C.E. C 50 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 23 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
Jornada 13 09-05-2021
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 12 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 24 JOANENC, F.C. B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 23 CERCLE SABADELLES 1856 A
NATACIO TERRASSA, C C 24 JUNIOR,C.F. B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 11 MARTINENC, F.C. D
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 03 SABADELL F.C., C.E. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
VIARÓ, C.E. A 22 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
Jornada 14 16-05-2021
VIARÓ, C.E. A 12 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
JOANENC, F.C. B 42 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
CERCLE SABADELLES 1856 A 21 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
JUNIOR,C.F. B 10 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
MARTINENC, F.C. D 53 NATACIO TERRASSA, C C
SABADELL F.C., C.E. C 42 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 01 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 32 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
Jornada 15 23-05-2021
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 70 JOANENC, F.C. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 12 CERCLE SABADELLES 1856 A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 32 JUNIOR,C.F. B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 23 MARTINENC, F.C. D
NATACIO TERRASSA, C C 12 SABADELL F.C., C.E. C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 01 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 00 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 52 VIARÓ, C.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.