Competició | TEMPORADA 2020-2021

cadet primera divisio | grup 2

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
APA POBLE SEC, CE. A 11 HORTA, U.AT. A
ABRERA, A.E. A 10 MONTAÑESA, C.F. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A
R
Descansa
SARRIA, C.P. B 31 MARTINENC, F.C. C
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 04 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
ESCOLA E.BRAFA A 46 LLOREDA, C.F. A
CONGRÉS CLUB ESP. A 01 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. C
VALLDOREIX F.C. A 13 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
Jornada 2 30-05-2021
HORTA, U.AT. A 30 VALLDOREIX F.C. A
MONTAÑESA, C.F. B 02 APA POBLE SEC, CE. A
Descansa
R
ABRERA, A.E. A
MARTINENC, F.C. C 50 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 40 SARRIA, C.P. B
LLOREDA, C.F. A 14 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. C 11 ESCOLA E.BRAFA A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 12 CONGRÉS CLUB ESP. A
Jornada 3 06-06-2021
HORTA, U.AT. A 50 MONTAÑESA, C.F. B
APA POBLE SEC, CE. A
R
Descansa
ABRERA, A.E. A 01 MARTINENC, F.C. C
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 02 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
SARRIA, C.P. B 63 LLOREDA, C.F. A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 24 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. C
ESCOLA E.BRAFA A 23 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
VALLDOREIX F.C. A 14 CONGRÉS CLUB ESP. A
Jornada 4 13-06-2021
MONTAÑESA, C.F. B 43 VALLDOREIX F.C. A
Descansa
R
HORTA, U.AT. A
MARTINENC, F.C. C 10 APA POBLE SEC, CE. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 61 ABRERA, A.E. A
LLOREDA, C.F. A 46 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. C 20 SARRIA, C.P. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 23 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
CONGRÉS CLUB ESP. A 30 ESCOLA E.BRAFA A
Jornada 5 20-06-2021
MONTAÑESA, C.F. B
R
Descansa
HORTA, U.AT. A 20 MARTINENC, F.C. C
APA POBLE SEC, CE. A 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
ABRERA, A.E. A 33 LLOREDA, C.F. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 10 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. C
SARRIA, C.P. B 51 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 12 CONGRÉS CLUB ESP. A
VALLDOREIX F.C. A 43 ESCOLA E.BRAFA A
Jornada 6 27-06-2021
Descansa
R
VALLDOREIX F.C. A
MARTINENC, F.C. C 53 MONTAÑESA, C.F. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 33 HORTA, U.AT. A
LLOREDA, C.F. A 18 APA POBLE SEC, CE. A
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. C 10 ABRERA, A.E. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 02 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
CONGRÉS CLUB ESP. A 12 SARRIA, C.P. B
ESCOLA E.BRAFA A 44 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
Jornada 7 21-03-2021
Descansa
R
MARTINENC, F.C. C
MONTAÑESA, C.F. B 14 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
HORTA, U.AT. A 43 LLOREDA, C.F. A
APA POBLE SEC, CE. A 10 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. C
ABRERA, A.E. A 10 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 01 CONGRÉS CLUB ESP. A
SARRIA, C.P. B 20 ESCOLA E.BRAFA A
VALLDOREIX F.C. A 02 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A

SEGONA VOLTA

Jornada 8 28-03-2021
MARTINENC, F.C. C 21 VALLDOREIX F.C. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
R
Descansa
LLOREDA, C.F. A 41 MONTAÑESA, C.F. B
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. C 13 HORTA, U.AT. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 04 APA POBLE SEC, CE. A
CONGRÉS CLUB ESP. A 11 ABRERA, A.E. A
ESCOLA E.BRAFA A 14 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 01 SARRIA, C.P. B
Jornada 9 11-04-2021
MARTINENC, F.C. C 24 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
Descansa
R
LLOREDA, C.F. A
MONTAÑESA, C.F. B 22 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. C
HORTA, U.AT. A 04 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
APA POBLE SEC, CE. A 21 CONGRÉS CLUB ESP. A
ABRERA, A.E. A 21 ESCOLA E.BRAFA A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 60 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
VALLDOREIX F.C. A 32 SARRIA, C.P. B
Jornada 10 18-04-2021
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 40 VALLDOREIX F.C. A
LLOREDA, C.F. A 23 MARTINENC, F.C. C
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. C
R
Descansa
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 51 MONTAÑESA, C.F. B
CONGRÉS CLUB ESP. A 21 HORTA, U.AT. A
ESCOLA E.BRAFA A 14 APA POBLE SEC, CE. A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 22 ABRERA, A.E. A
SARRIA, C.P. B 11 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Jornada 11 25-04-2021
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 80 LLOREDA, C.F. A
MARTINENC, F.C. C 54 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. C
Descansa
R
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
MONTAÑESA, C.F. B 32 CONGRÉS CLUB ESP. A
HORTA, U.AT. A 23 ESCOLA E.BRAFA A
APA POBLE SEC, CE. A 20 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
ABRERA, A.E. A 11 SARRIA, C.P. B
VALLDOREIX F.C. A 14 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Jornada 12 02-05-2021
LLOREDA, C.F. A 26 VALLDOREIX F.C. A
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. C 08 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 44 MARTINENC, F.C. C
CONGRÉS CLUB ESP. A
R
Descansa
ESCOLA E.BRAFA A 22 MONTAÑESA, C.F. B
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 21 HORTA, U.AT. A
SARRIA, C.P. B 13 APA POBLE SEC, CE. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 41 ABRERA, A.E. A
Jornada 13 09-05-2021
LLOREDA, C.F. A 03 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 71 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
MARTINENC, F.C. C 53 CONGRÉS CLUB ESP. A
Descansa
R
ESCOLA E.BRAFA A
MONTAÑESA, C.F. B 30 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
HORTA, U.AT. A 31 SARRIA, C.P. B
APA POBLE SEC, CE. A 22 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
VALLDOREIX F.C. A 32 ABRERA, A.E. A
Jornada 14 16-05-2021
VALLDOREIX F.C. A 11 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 43 LLOREDA, C.F. A
CONGRÉS CLUB ESP. A 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
ESCOLA E.BRAFA A 14 MARTINENC, F.C. C
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
R
Descansa
SARRIA, C.P. B 30 MONTAÑESA, C.F. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 30 HORTA, U.AT. A
ABRERA, A.E. A 02 APA POBLE SEC, CE. A
Jornada 15 23-05-2021
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. C 41 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
LLOREDA, C.F. A 14 CONGRÉS CLUB ESP. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 131 ESCOLA E.BRAFA A
MARTINENC, F.C. C 52 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
Descansa
R
SARRIA, C.P. B
MONTAÑESA, C.F. B 05 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
HORTA, U.AT. A 30 ABRERA, A.E. A
APA POBLE SEC, CE. A 34 VALLDOREIX F.C. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.