Competició | TEMPORADA 2020-2021

cadet primera divisio | grup 17

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 18-10-2020
BLANES, C.D.,B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
SANT GREGORI, A.E.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
PERALADA, C.F.,A - PORQUERES, U.E.,A
FIGUERES, U.E.,A - L'ESCALA, F.C.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A - BISBALENC, AT.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - ESPLAIS, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - BANYOLES, C.E.,A
Jornada 2 25-10-2020
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - BLANES, C.D.,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - SANT GREGORI, A.E.,A
PORQUERES, U.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
L'ESCALA, F.C.,A - PERALADA, C.F.,A
BISBALENC, AT.,A - FIGUERES, U.E.,A
ESPLAIS, C.F.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
BANYOLES, C.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 3 01-11-2020
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
BLANES, C.D.,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
SANT GREGORI, A.E.,A - PORQUERES, U.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - L'ESCALA, F.C.,A
PERALADA, C.F.,A - BISBALENC, AT.,A
FIGUERES, U.E.,A - ESPLAIS, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A - BANYOLES, C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 4 08-11-2020
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
PORQUERES, U.E.,A - BLANES, C.D.,B
L'ESCALA, F.C.,A - SANT GREGORI, A.E.,A
BISBALENC, AT.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
ESPLAIS, C.F.,A - PERALADA, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,A - FIGUERES, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
Jornada 5 15-11-2020
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - PORQUERES, U.E.,A
BLANES, C.D.,B - L'ESCALA, F.C.,A
SANT GREGORI, A.E.,A - BISBALENC, AT.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - ESPLAIS, C.F.,A
PERALADA, C.F.,A - BANYOLES, C.E.,A
FIGUERES, U.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
LLAGOSTERA, U.E.,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
Jornada 6 22-11-2020
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
PORQUERES, U.E.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
L'ESCALA, F.C.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
BISBALENC, AT.,A - BLANES, C.D.,B
ESPLAIS, C.F.,A - SANT GREGORI, A.E.,A
BANYOLES, C.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - PERALADA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A - FIGUERES, U.E.,A
Jornada 7 29-11-2020
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - PORQUERES, U.E.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - L'ESCALA, F.C.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - BISBALENC, AT.,A
BLANES, C.D.,B - ESPLAIS, C.F.,A
SANT GREGORI, A.E.,A - BANYOLES, C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
PERALADA, C.F.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - FIGUERES, U.E.,A
Jornada 8 06-12-2020
PORQUERES, U.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
L'ESCALA, F.C.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
BISBALENC, AT.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
ESPLAIS, C.F.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
BANYOLES, C.E.,A - BLANES, C.D.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - SANT GREGORI, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
FIGUERES, U.E.,A - PERALADA, C.F.,A
Jornada 9 13-12-2020
PORQUERES, U.E.,A - L'ESCALA, F.C.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - BISBALENC, AT.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - ESPLAIS, C.F.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - BANYOLES, C.E.,A
BLANES, C.D.,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
SANT GREGORI, A.E.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - FIGUERES, U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - PERALADA, C.F.,A
Jornada 10 20-12-2020
L'ESCALA, F.C.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
BISBALENC, AT.,A - PORQUERES, U.E.,A
ESPLAIS, C.F.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
BANYOLES, C.E.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A - BLANES, C.D.,B
FIGUERES, U.E.,A - SANT GREGORI, A.E.,A
PERALADA, C.F.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
Jornada 11 10-01-2021
L'ESCALA, F.C.,A - BISBALENC, AT.,A
PORQUERES, U.E.,A - ESPLAIS, C.F.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - BANYOLES, C.E.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
BLANES, C.D.,B - FIGUERES, U.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,A - PERALADA, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
Jornada 12 17-01-2021
BISBALENC, AT.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
ESPLAIS, C.F.,A - L'ESCALA, F.C.,A
BANYOLES, C.E.,A - PORQUERES, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
FIGUERES, U.E.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
PERALADA, C.F.,A - BLANES, C.D.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - SANT GREGORI, A.E.,A
Jornada 13 24-01-2021
BISBALENC, AT.,A - ESPLAIS, C.F.,A
L'ESCALA, F.C.,A - BANYOLES, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - FIGUERES, U.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - PERALADA, C.F.,A
BLANES, C.D.,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - SANT GREGORI, A.E.,A
Jornada 14 31-01-2021
LLAGOSTERA, U.E.,B - ESPLAIS, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,A - BISBALENC, AT.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - L'ESCALA, F.C.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A - PORQUERES, U.E.,A
FIGUERES, U.E.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
PERALADA, C.F.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
SANT GREGORI, A.E.,A - BLANES, C.D.,B
Jornada 15 07-02-2021
ESPLAIS, C.F.,A - BANYOLES, C.E.,A
BISBALENC, AT.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
L'ESCALA, F.C.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
PORQUERES, U.E.,A - FIGUERES, U.E.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - PERALADA, C.F.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - SANT GREGORI, A.E.,A
BLANES, C.D.,B - LLAGOSTERA, U.E.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2021
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - BLANES, C.D.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - SANT GREGORI, A.E.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
PORQUERES, U.E.,A - PERALADA, C.F.,A
L'ESCALA, F.C.,A - FIGUERES, U.E.,A
BISBALENC, AT.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
ESPLAIS, C.F.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
BANYOLES, C.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
Jornada 17 21-02-2021
LLAGOSTERA, U.E.,B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
BLANES, C.D.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
SANT GREGORI, A.E.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - PORQUERES, U.E.,A
PERALADA, C.F.,A - L'ESCALA, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,A - BISBALENC, AT.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A - ESPLAIS, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - BANYOLES, C.E.,A
Jornada 18 28-02-2021
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - BLANES, C.D.,B
PORQUERES, U.E.,A - SANT GREGORI, A.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
BISBALENC, AT.,A - PERALADA, C.F.,A
ESPLAIS, C.F.,A - FIGUERES, U.E.,A
BANYOLES, C.E.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - LLAGOSTERA, U.E.,B
Jornada 19 07-03-2021
LLAGOSTERA, U.E.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
BLANES, C.D.,B - PORQUERES, U.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,A - L'ESCALA, F.C.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - BISBALENC, AT.,A
PERALADA, C.F.,A - ESPLAIS, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,A - BANYOLES, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 20 14-03-2021
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
PORQUERES, U.E.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
L'ESCALA, F.C.,A - BLANES, C.D.,B
BISBALENC, AT.,A - SANT GREGORI, A.E.,A
ESPLAIS, C.F.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
BANYOLES, C.E.,A - PERALADA, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - FIGUERES, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
Jornada 21 21-03-2021
LLAGOSTERA, U.E.,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - PORQUERES, U.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - L'ESCALA, F.C.,A
BLANES, C.D.,B - BISBALENC, AT.,A
SANT GREGORI, A.E.,A - ESPLAIS, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - BANYOLES, C.E.,A
PERALADA, C.F.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
FIGUERES, U.E.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
Jornada 22 28-03-2021
PORQUERES, U.E.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
L'ESCALA, F.C.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
BISBALENC, AT.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
ESPLAIS, C.F.,A - BLANES, C.D.,B
BANYOLES, C.E.,A - SANT GREGORI, A.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A - PERALADA, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
Jornada 23 11-04-2021
LLAGOSTERA, U.E.,B - PORQUERES, U.E.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - L'ESCALA, F.C.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - BISBALENC, AT.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - ESPLAIS, C.F.,A
BLANES, C.D.,B - BANYOLES, C.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
PERALADA, C.F.,A - FIGUERES, U.E.,A
Jornada 24 18-04-2021
L'ESCALA, F.C.,A - PORQUERES, U.E.,A
BISBALENC, AT.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
ESPLAIS, C.F.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
BANYOLES, C.E.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - BLANES, C.D.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A - SANT GREGORI, A.E.,A
FIGUERES, U.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
PERALADA, C.F.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
Jornada 25 25-04-2021
LLAGOSTERA, U.E.,B - L'ESCALA, F.C.,A
PORQUERES, U.E.,A - BISBALENC, AT.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - ESPLAIS, C.F.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - BANYOLES, C.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
BLANES, C.D.,B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
SANT GREGORI, A.E.,A - FIGUERES, U.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - PERALADA, C.F.,A
Jornada 26 02-05-2021
BISBALENC, AT.,A - L'ESCALA, F.C.,A
ESPLAIS, C.F.,A - PORQUERES, U.E.,A
BANYOLES, C.E.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
FIGUERES, U.E.,A - BLANES, C.D.,B
PERALADA, C.F.,A - SANT GREGORI, A.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
Jornada 27 09-05-2021
LLAGOSTERA, U.E.,B - BISBALENC, AT.,A
L'ESCALA, F.C.,A - ESPLAIS, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,A - BANYOLES, C.E.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - FIGUERES, U.E.,A
BLANES, C.D.,B - PERALADA, C.F.,A
SANT GREGORI, A.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
Jornada 28 16-05-2021
ESPLAIS, C.F.,A - BISBALENC, AT.,A
BANYOLES, C.E.,A - L'ESCALA, F.C.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - PORQUERES, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
FIGUERES, U.E.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
PERALADA, C.F.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - BLANES, C.D.,B
SANT GREGORI, A.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
Jornada 29 23-05-2021
ESPLAIS, C.F.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
BISBALENC, AT.,A - BANYOLES, C.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
PORQUERES, U.E.,A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A - FIGUERES, U.E.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - PERALADA, C.F.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
BLANES, C.D.,B - SANT GREGORI, A.E.,A
Jornada 30 30-05-2021
BANYOLES, C.E.,A - ESPLAIS, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - BISBALENC, AT.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A - L'ESCALA, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,A - PORQUERES, U.E.,A
PERALADA, C.F.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
SANT GREGORI, A.E.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - BLANES, C.D.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.