Competició | TEMPORADA 2020-2021

cadet primera divisio | grup 16

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
QUART, U.E. B 05 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
LLORET, C.F. A 04 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
ARO, C.E. A 30 FIGUERES, U.E. B
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 14 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
CAL AGUIDO, A.D. A 21 BLANES, C.D. A
TORDERA, C.F. A 32 PERALADA, C.F. B
SANT PERE PESCADOR, F.C. A 03 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU A 08 CASSA, U.D. A
Jornada 2 30-05-2021
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 70 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 23 QUART, U.E. B
FIGUERES, U.E. B 14 LLORET, C.F. A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 51 ARO, C.E. A
BLANES, C.D. A 22 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
PERALADA, C.F. B 40 CAL AGUIDO, A.D. A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 53 TORDERA, C.F. A
CASSA, U.D. A 61 SANT PERE PESCADOR, F.C. A
Jornada 3 06-06-2021
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 60 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
QUART, U.E. B 12 FIGUERES, U.E. B
LLORET, C.F. A 52 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
ARO, C.E. A 82 BLANES, C.D. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 01 PERALADA, C.F. B
CAL AGUIDO, A.D. A 17 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
TORDERA, C.F. A 14 CASSA, U.D. A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU A 62 SANT PERE PESCADOR, F.C. A
Jornada 4 13-06-2021
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 22 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU A
FIGUERES, U.E. B 03 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 21 QUART, U.E. B
BLANES, C.D. A 110 LLORET, C.F. A
PERALADA, C.F. B 02 ARO, C.E. A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 21 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
CASSA, U.D. A 60 CAL AGUIDO, A.D. A
SANT PERE PESCADOR, F.C. A 24 TORDERA, C.F. A
Jornada 5 20-06-2021
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 31 FIGUERES, U.E. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 40 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
QUART, U.E. B 60 BLANES, C.D. A
LLORET, C.F. A 61 PERALADA, C.F. B
ARO, C.E. A 06 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 15 CASSA, U.D. A
CAL AGUIDO, A.D. A 51 SANT PERE PESCADOR, F.C. A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU A 96 TORDERA, C.F. A
Jornada 6 27-06-2021
FIGUERES, U.E. B 12 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 13 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
BLANES, C.D. A 07 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
PERALADA, C.F. B 11 QUART, U.E. B
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 40 LLORET, C.F. A
CASSA, U.D. A 44 ARO, C.E. A
SANT PERE PESCADOR, F.C. A 30 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
TORDERA, C.F. A 30 CAL AGUIDO, A.D. A
Jornada 7 21-03-2021
FIGUERES, U.E. B 12 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 41 BLANES, C.D. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 51 PERALADA, C.F. B
QUART, U.E. B 00 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
LLORET, C.F. A 13 CASSA, U.D. A
ARO, C.E. A 50 SANT PERE PESCADOR, F.C. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 05 TORDERA, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU A 50 CAL AGUIDO, A.D. A

SEGONA VOLTA

Jornada 8 28-03-2021
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 30 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU A
BLANES, C.D. A 32 FIGUERES, U.E. B
PERALADA, C.F. B 12 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
CASSA, U.D. A 21 QUART, U.E. B
SANT PERE PESCADOR, F.C. A 14 LLORET, C.F. A
TORDERA, C.F. A 22 ARO, C.E. A
CAL AGUIDO, A.D. A 21 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
Jornada 9 11-04-2021
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 33 BLANES, C.D. A
FIGUERES, U.E. B 12 PERALADA, C.F. B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 33 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 42 CASSA, U.D. A
QUART, U.E. B 43 SANT PERE PESCADOR, F.C. A
LLORET, C.F. A 54 TORDERA, C.F. A
ARO, C.E. A 91 CAL AGUIDO, A.D. A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU A 02 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
Jornada 10 18-04-2021
BLANES, C.D. A 11 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU A
PERALADA, C.F. B 03 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 30 FIGUERES, U.E. B
CASSA, U.D. A 42 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
SANT PERE PESCADOR, F.C. A 25 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
TORDERA, C.F. A 21 QUART, U.E. B
CAL AGUIDO, A.D. A 13 LLORET, C.F. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 31 ARO, C.E. A
Jornada 11 25-04-2021
BLANES, C.D. A 34 PERALADA, C.F. B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 00 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
FIGUERES, U.E. B 04 CASSA, U.D. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 70 SANT PERE PESCADOR, F.C. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 23 TORDERA, C.F. A
QUART, U.E. B 10 CAL AGUIDO, A.D. A
LLORET, C.F. A 30 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU A 22 ARO, C.E. A
Jornada 12 02-05-2021
PERALADA, C.F. B 13 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 70 BLANES, C.D. A
CASSA, U.D. A 61 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
SANT PERE PESCADOR, F.C. A 03 FIGUERES, U.E. B
TORDERA, C.F. A 22 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
CAL AGUIDO, A.D. A 08 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 12 QUART, U.E. B
ARO, C.E. A 25 LLORET, C.F. A
Jornada 13 09-05-2021
PERALADA, C.F. B 04 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
BLANES, C.D. A 23 CASSA, U.D. A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 90 SANT PERE PESCADOR, F.C. A
FIGUERES, U.E. B 12 TORDERA, C.F. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 73 CAL AGUIDO, A.D. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 61 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
QUART, U.E. B 03 ARO, C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU A 23 LLORET, C.F. A
Jornada 14 16-05-2021
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU A 42 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
CASSA, U.D. A 50 PERALADA, C.F. B
SANT PERE PESCADOR, F.C. A 06 BLANES, C.D. A
TORDERA, C.F. A 44 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
CAL AGUIDO, A.D. A 11 FIGUERES, U.E. B
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 34 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
ARO, C.E. A 01 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
LLORET, C.F. A 32 QUART, U.E. B
Jornada 15 23-05-2021
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 30 CASSA, U.D. A
PERALADA, C.F. B 21 SANT PERE PESCADOR, F.C. A
BLANES, C.D. A 21 TORDERA, C.F. A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 30 CAL AGUIDO, A.D. A
FIGUERES, U.E. B 11 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 12 ARO, C.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 30 LLORET, C.F. A
QUART, U.E. B 40 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.