Competició | TEMPORADA 2020-2021

cadet primera divisio | grup 1

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
CATALONIA, U.B. A 42 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
Pª BARC. CINC COPES A 16 EUROPA, C.E. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 15 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
RACING SARRIA C.F. A 53 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
PUBILLA CASAS, C.E. A 40 SANT ANDREU, U.E D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 11 Pª BARC. ANGUERA A
HORTA, U.AT. B 22 SANTA EULALIA, C.F. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 20 ESCOLA F. GAVA, C. D
Jornada 2 30-05-2021
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 11 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
EUROPA, C.E. B 51 CATALONIA, U.B. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 62 Pª BARC. CINC COPES A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 32 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
SANT ANDREU, U.E D 21 RACING SARRIA C.F. A
Pª BARC. ANGUERA A 07 PUBILLA CASAS, C.E. A
SANTA EULALIA, C.F. B 12 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
ESCOLA F. GAVA, C. D 12 HORTA, U.AT. B
Jornada 3 06-06-2021
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 13 EUROPA, C.E. B
CATALONIA, U.B. A 16 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
Pª BARC. CINC COPES A 51 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 10 SANT ANDREU, U.E D
RACING SARRIA C.F. A 24 Pª BARC. ANGUERA A
PUBILLA CASAS, C.E. A 30 SANTA EULALIA, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 32 ESCOLA F. GAVA, C. D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 21 HORTA, U.AT. B
Jornada 4 13-06-2021
EUROPA, C.E. B 41 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 21 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 47 CATALONIA, U.B. A
SANT ANDREU, U.E D 71 Pª BARC. CINC COPES A
Pª BARC. ANGUERA A 42 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
SANTA EULALIA, C.F. B 01 RACING SARRIA C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. D 14 PUBILLA CASAS, C.E. A
HORTA, U.AT. B 31 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
Jornada 5 20-06-2021
EUROPA, C.E. B 03 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 50 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
CATALONIA, U.B. A 24 SANT ANDREU, U.E D
Pª BARC. CINC COPES A 11 Pª BARC. ANGUERA A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 25 SANTA EULALIA, C.F. B
RACING SARRIA C.F. A 53 ESCOLA F. GAVA, C. D
PUBILLA CASAS, C.E. A 90 HORTA, U.AT. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 44 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
Jornada 6 27-06-2021
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 70 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 34 EUROPA, C.E. B
SANT ANDREU, U.E D 42 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
Pª BARC. ANGUERA A 20 CATALONIA, U.B. A
SANTA EULALIA, C.F. B 11 Pª BARC. CINC COPES A
ESCOLA F. GAVA, C. D 40 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
HORTA, U.AT. B 30 RACING SARRIA C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 05 PUBILLA CASAS, C.E. A
Jornada 7 21-03-2021
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 62 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
EUROPA, C.E. B 52 SANT ANDREU, U.E D
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 33 Pª BARC. ANGUERA A
CATALONIA, U.B. A 43 SANTA EULALIA, C.F. B
Pª BARC. CINC COPES A 30 ESCOLA F. GAVA, C. D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 11 HORTA, U.AT. B
RACING SARRIA C.F. A 23 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 26 PUBILLA CASAS, C.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 8 28-03-2021
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 05 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
SANT ANDREU, U.E D 23 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
Pª BARC. ANGUERA A 12 EUROPA, C.E. B
SANTA EULALIA, C.F. B 31 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
ESCOLA F. GAVA, C. D 12 CATALONIA, U.B. A
HORTA, U.AT. B 21 Pª BARC. CINC COPES A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 30 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
PUBILLA CASAS, C.E. A 90 RACING SARRIA C.F. A
Jornada 9 11-04-2021
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 12 SANT ANDREU, U.E D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 10 Pª BARC. ANGUERA A
EUROPA, C.E. B 04 SANTA EULALIA, C.F. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 14 ESCOLA F. GAVA, C. D
CATALONIA, U.B. A 12 HORTA, U.AT. B
Pª BARC. CINC COPES A 55 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 35 PUBILLA CASAS, C.E. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 23 RACING SARRIA C.F. A
Jornada 10 18-04-2021
SANT ANDREU, U.E D 20 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Pª BARC. ANGUERA A 50 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
SANTA EULALIA, C.F. B 13 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
ESCOLA F. GAVA, C. D 31 EUROPA, C.E. B
HORTA, U.AT. B 52 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 41 CATALONIA, U.B. A
PUBILLA CASAS, C.E. A 110 Pª BARC. CINC COPES A
RACING SARRIA C.F. A 02 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
Jornada 11 25-04-2021
SANT ANDREU, U.E D 33 Pª BARC. ANGUERA A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 38 SANTA EULALIA, C.F. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 30 ESCOLA F. GAVA, C. D
EUROPA, C.E. B 11 HORTA, U.AT. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 12 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
CATALONIA, U.B. A 15 PUBILLA CASAS, C.E. A
Pª BARC. CINC COPES A 21 RACING SARRIA C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 21 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
Jornada 12 02-05-2021
Pª BARC. ANGUERA A 21 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
SANTA EULALIA, C.F. B 32 SANT ANDREU, U.E D
ESCOLA F. GAVA, C. D 31 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
HORTA, U.AT. B 02 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 63 EUROPA, C.E. B
PUBILLA CASAS, C.E. A 60 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
RACING SARRIA C.F. A 51 CATALONIA, U.B. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 21 Pª BARC. CINC COPES A
Jornada 13 09-05-2021
Pª BARC. ANGUERA A 56 SANTA EULALIA, C.F. B
SANT ANDREU, U.E D 03 ESCOLA F. GAVA, C. D
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 21 HORTA, U.AT. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 21 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
EUROPA, C.E. B 17 PUBILLA CASAS, C.E. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 02 RACING SARRIA C.F. A
CATALONIA, U.B. A 32 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 14 Pª BARC. CINC COPES A
Jornada 14 16-05-2021
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 26 SANTA EULALIA, C.F. B
ESCOLA F. GAVA, C. D 57 Pª BARC. ANGUERA A
HORTA, U.AT. B 33 SANT ANDREU, U.E D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 51 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
PUBILLA CASAS, C.E. A 51 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
RACING SARRIA C.F. A 22 EUROPA, C.E. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 71 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
Pª BARC. CINC COPES A 11 CATALONIA, U.B. A
Jornada 15 23-05-2021
SANTA EULALIA, C.F. B 21 ESCOLA F. GAVA, C. D
Pª BARC. ANGUERA A 33 HORTA, U.AT. B
SANT ANDREU, U.E D 04 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 011 PUBILLA CASAS, C.E. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 33 RACING SARRIA C.F. A
EUROPA, C.E. B 13 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 32 Pª BARC. CINC COPES A
CATALONIA, U.B. A 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.