Competició | TEMPORADA 2019-2020

tercera catalana | grup 17

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-09-2019
SANT ROC OLOT , C.F. A 25 SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A
ANGLES C.E. A 21 SANT PONÇ, AT. A
LES PLANES, C.F. A 35 CAMPDEVANOL, U.E. A
SANTA PAU, P. A 01 BANYOLES CLUB AT. A
HOSTOLES, U.D. A 15 FORNELLS, UE. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 30 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
ABADESSENC, C.E. A 12 SANT GREGORI, A.E. A
COMACROS, U.E. A 21 FONTCOBERTA, U.E. A
LES PRESES, C.F. A 53 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
Jornada 2 15-09-2019
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A 34 LES PRESES, C.F. A
SANT PONÇ, AT. A 41 SANT ROC OLOT , C.F. A
CAMPDEVANOL, U.E. A 43 ANGLES C.E. A
SANTA PAU, P. A 11 LES PLANES, C.F. A
FORNELLS, UE. A 41 BANYOLES CLUB AT. A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 20 HOSTOLES, U.D. A
SANT GREGORI, A.E. A 21 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
FONTCOBERTA, U.E. A 00 ABADESSENC, C.E. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 33 COMACROS, U.E. A
Jornada 3 22-09-2019
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A 01 SANT PONÇ, AT. A
SANT ROC OLOT , C.F. A 23 CAMPDEVANOL, U.E. A
ANGLES C.E. A 30 SANTA PAU, P. A
LES PLANES, C.F. A 41 FORNELLS, UE. A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 11 BANYOLES CLUB AT. A
HOSTOLES, U.D. A 40 SANT GREGORI, A.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 12 FONTCOBERTA, U.E. A
ABADESSENC, C.E. A 30 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
LES PRESES, C.F. A 02 COMACROS, U.E. A
Jornada 4 29-09-2019
SANT PONÇ, AT. A 30 LES PRESES, C.F. A
CAMPDEVANOL, U.E. A 23 SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A
SANTA PAU, P. A 30 SANT ROC OLOT , C.F. A
FORNELLS, UE. A 22 ANGLES C.E. A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 70 LES PLANES, C.F. A
SANT GREGORI, A.E. A 31 BANYOLES CLUB AT. A
FONTCOBERTA, U.E. A 21 HOSTOLES, U.D. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 13 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
COMACROS, U.E. A 32 ABADESSENC, C.E. A
Jornada 5 06-10-2019
SANT PONÇ, AT. A 22 CAMPDEVANOL, U.E. A
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A 21 SANTA PAU, P. A
SANT ROC OLOT , C.F. A 03 FORNELLS, UE. A
ANGLES C.E. A 51 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
LES PLANES, C.F. A 11 SANT GREGORI, A.E. A
FONTCOBERTA, U.E. A 20 BANYOLES CLUB AT. A
HOSTOLES, U.D. A 02 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 13 COMACROS, U.E. A
LES PRESES, C.F. A 02 ABADESSENC, C.E. A
Jornada 6 13-10-2019
CAMPDEVANOL, U.E. A 21 LES PRESES, C.F. A
SANTA PAU, P. A 41 SANT PONÇ, AT. A
FORNELLS, UE. A 31 SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 11 SANT ROC OLOT , C.F. A
SANT GREGORI, A.E. A 01 ANGLES C.E. A
FONTCOBERTA, U.E. A 11 LES PLANES, C.F. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 02 BANYOLES CLUB AT. A
COMACROS, U.E. A 02 HOSTOLES, U.D. A
ABADESSENC, C.E. A 32 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
Jornada 7 20-10-2019
CAMPDEVANOL, U.E. A 50 SANTA PAU, P. A
SANT PONÇ, AT. A 22 FORNELLS, UE. A
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A 30 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
SANT ROC OLOT , C.F. A 22 SANT GREGORI, A.E. A
ANGLES C.E. A 01 FONTCOBERTA, U.E. A
LES PLANES, C.F. A 51 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
BANYOLES CLUB AT. A 04 COMACROS, U.E. A
HOSTOLES, U.D. A 31 ABADESSENC, C.E. A
LES PRESES, C.F. A 21 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
Jornada 8 27-10-2019
SANTA PAU, P. A 40 LES PRESES, C.F. A
FORNELLS, UE. A 32 CAMPDEVANOL, U.E. A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 30 SANT PONÇ, AT. A
SANT GREGORI, A.E. A 43 SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A
FONTCOBERTA, U.E. A 00 SANT ROC OLOT , C.F. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 10 ANGLES C.E. A
COMACROS, U.E. A 12 LES PLANES, C.F. A
ABADESSENC, C.E. A 20 BANYOLES CLUB AT. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 24 HOSTOLES, U.D. A
Jornada 9 03-11-2019
SANTA PAU, P. A 12 FORNELLS, UE. A
CAMPDEVANOL, U.E. A 51 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
SANT PONÇ, AT. A 33 SANT GREGORI, A.E. A
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A 12 FONTCOBERTA, U.E. A
SANT ROC OLOT , C.F. A 23 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
ANGLES C.E. A 13 COMACROS, U.E. A
LES PLANES, C.F. A 12 ABADESSENC, C.E. A
BANYOLES CLUB AT. A 10 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
LES PRESES, C.F. A 12 HOSTOLES, U.D. A
Jornada 10 10-11-2019
FORNELLS, UE. A 31 LES PRESES, C.F. A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 32 SANTA PAU, P. A
SANT GREGORI, A.E. A 12 CAMPDEVANOL, U.E. A
FONTCOBERTA, U.E. A 41 SANT PONÇ, AT. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 23 SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A
COMACROS, U.E. A 22 SANT ROC OLOT , C.F. A
ABADESSENC, C.E. A 01 ANGLES C.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 02 LES PLANES, C.F. A
BANYOLES CLUB AT. A 21 HOSTOLES, U.D. A
Jornada 11 17-11-2019
FORNELLS, UE. A 12 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
SANTA PAU, P. A 21 SANT GREGORI, A.E. A
CAMPDEVANOL, U.E. A 23 FONTCOBERTA, U.E. A
SANT PONÇ, AT. A 21 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A 21 COMACROS, U.E. A
SANT ROC OLOT , C.F. A 01 ABADESSENC, C.E. A
ANGLES C.E. A 03 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
LES PLANES, C.F. A 22 HOSTOLES, U.D. A
LES PRESES, C.F. A 23 BANYOLES CLUB AT. A
Jornada 12 24-11-2019
LES PRESES, C.F. A 20 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
SANT GREGORI, A.E. A 21 FORNELLS, UE. A
FONTCOBERTA, U.E. A 12 SANTA PAU, P. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 22 CAMPDEVANOL, U.E. A
COMACROS, U.E. A 40 SANT PONÇ, AT. A
ABADESSENC, C.E. A 31 SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 21 SANT ROC OLOT , C.F. A
HOSTOLES, U.D. A 12 ANGLES C.E. A
BANYOLES CLUB AT. A 30 LES PLANES, C.F. A
Jornada 13 01-12-2019
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 12 SANT GREGORI, A.E. A
FORNELLS, UE. A 11 FONTCOBERTA, U.E. A
SANTA PAU, P. A 41 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
CAMPDEVANOL, U.E. A 01 COMACROS, U.E. A
SANT PONÇ, AT. A 54 ABADESSENC, C.E. A
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A 03 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
SANT ROC OLOT , C.F. A 34 HOSTOLES, U.D. A
ANGLES C.E. A 11 BANYOLES CLUB AT. A
LES PRESES, C.F. A 00 LES PLANES, C.F. A
Jornada 14 15-12-2019
SANT GREGORI, A.E. A 12 LES PRESES, C.F. A
FONTCOBERTA, U.E. A 11 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 24 FORNELLS, UE. A
COMACROS, U.E. A 42 SANTA PAU, P. A
ABADESSENC, C.E. A 01 CAMPDEVANOL, U.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 33 SANT PONÇ, AT. A
HOSTOLES, U.D. A 32 SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A
BANYOLES CLUB AT. A 60 SANT ROC OLOT , C.F. A
LES PLANES, C.F. A 02 ANGLES C.E. A
Jornada 15 22-12-2019
SANT GREGORI, A.E. A 22 FONTCOBERTA, U.E. A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 32 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
FORNELLS, UE. A 23 COMACROS, U.E. A
SANTA PAU, P. A 41 ABADESSENC, C.E. A
CAMPDEVANOL, U.E. A 20 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
SANT PONÇ, AT. A 21 HOSTOLES, U.D. A
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A 21 BANYOLES CLUB AT. A
SANT ROC OLOT , C.F. A 23 LES PLANES, C.F. A
LES PRESES, C.F. A 10 ANGLES C.E. A
Jornada 16 12-01-2020
LES PRESES, C.F. A 02 FONTCOBERTA, U.E. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 20 SANT GREGORI, A.E. A
COMACROS, U.E. A 32 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
ABADESSENC, C.E. A 61 FORNELLS, UE. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 21 SANTA PAU, P. A
HOSTOLES, U.D. A 03 CAMPDEVANOL, U.E. A
BANYOLES CLUB AT. A 12 SANT PONÇ, AT. A
LES PLANES, C.F. A 01 SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A
ANGLES C.E. A 32 SANT ROC OLOT , C.F. A
Jornada 17 19-01-2020
FONTCOBERTA, U.E. A 23 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
SANT GREGORI, A.E. A 14 COMACROS, U.E. A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 41 ABADESSENC, C.E. A
FORNELLS, UE. A 10 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
SANTA PAU, P. A 11 HOSTOLES, U.D. A
CAMPDEVANOL, U.E. A 44 BANYOLES CLUB AT. A
LES PLANES, C.F. A 33 SANT PONÇ, AT. A
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A 12 ANGLES C.E. A
SANT ROC OLOT , C.F. A 02 LES PRESES, C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 26-01-2020
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A 22 SANT ROC OLOT , C.F. A
SANT PONÇ, AT. A 31 ANGLES C.E. A
CAMPDEVANOL, U.E. A 31 LES PLANES, C.F. A
BANYOLES CLUB AT. A 13 SANTA PAU, P. A
FORNELLS, UE. A 23 HOSTOLES, U.D. A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 21 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
SANT GREGORI, A.E. A 12 ABADESSENC, C.E. A
FONTCOBERTA, U.E. A 22 COMACROS, U.E. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 31 LES PRESES, C.F. A
Jornada 19 02-02-2020
LES PRESES, C.F. A 15 SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A
SANT ROC OLOT , C.F. A 21 SANT PONÇ, AT. A
ANGLES C.E. A 23 CAMPDEVANOL, U.E. A
LES PLANES, C.F. A 02 SANTA PAU, P. A
BANYOLES CLUB AT. A 01 FORNELLS, UE. A
HOSTOLES, U.D. A 21 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 13 SANT GREGORI, A.E. A
ABADESSENC, C.E. A 31 FONTCOBERTA, U.E. A
COMACROS, U.E. A 62 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
Jornada 20 09-02-2020
SANT PONÇ, AT. A 23 SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A
CAMPDEVANOL, U.E. A 41 SANT ROC OLOT , C.F. A
SANTA PAU, P. A 21 ANGLES C.E. A
FORNELLS, UE. A 10 LES PLANES, C.F. A
BANYOLES CLUB AT. A 42 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
SANT GREGORI, A.E. A 23 HOSTOLES, U.D. A
FONTCOBERTA, U.E. A 33 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 23 ABADESSENC, C.E. A
COMACROS, U.E. A 42 LES PRESES, C.F. A
Jornada 21 16-02-2020
LES PRESES, C.F. A 01 SANT PONÇ, AT. A
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A 20 CAMPDEVANOL, U.E. A
SANT ROC OLOT , C.F. A 45 SANTA PAU, P. A
ANGLES C.E. A 21 FORNELLS, UE. A
LES PLANES, C.F. A 20 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
BANYOLES CLUB AT. A 42 SANT GREGORI, A.E. A
HOSTOLES, U.D. A 21 FONTCOBERTA, U.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 13 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
ABADESSENC, C.E. A 23 COMACROS, U.E. A
Jornada 22 01-03-2020
CAMPDEVANOL, U.E. A 00 SANT PONÇ, AT. A
SANTA PAU, P. A 00 SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A
FORNELLS, UE. A 10 SANT ROC OLOT , C.F. A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 24 ANGLES C.E. A
SANT GREGORI, A.E. A 42 LES PLANES, C.F. A
BANYOLES CLUB AT. A 40 FONTCOBERTA, U.E. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 73 HOSTOLES, U.D. A
COMACROS, U.E. A 13 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
ABADESSENC, C.E. A 11 LES PRESES, C.F. A
Jornada 23 08-03-2020
LES PRESES, C.F. A 15 CAMPDEVANOL, U.E. A
SANT PONÇ, AT. A 41 SANTA PAU, P. A
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A 32 FORNELLS, UE. A
SANT ROC OLOT , C.F. A 32 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
ANGLES C.E. A 22 SANT GREGORI, A.E. A
LES PLANES, C.F. A FONTCOBERTA, U.E. A
BANYOLES CLUB AT. A 10 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
HOSTOLES, U.D. A 02 COMACROS, U.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 22 ABADESSENC, C.E. A
Jornada 24 15-03-2020
SANTA PAU, P. A - CAMPDEVANOL, U.E. A
FORNELLS, UE. A - SANT PONÇ, AT. A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A - SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A
SANT GREGORI, A.E. A - SANT ROC OLOT , C.F. A
FONTCOBERTA, U.E. A - ANGLES C.E. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A - LES PLANES, C.F. A
COMACROS, U.E. A - BANYOLES CLUB AT. A
ABADESSENC, C.E. A - HOSTOLES, U.D. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A - LES PRESES, C.F. A
Jornada 25 22-03-2020
LES PRESES, C.F. A - SANTA PAU, P. A
CAMPDEVANOL, U.E. A - FORNELLS, UE. A
SANT PONÇ, AT. A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A - SANT GREGORI, A.E. A
SANT ROC OLOT , C.F. A - FONTCOBERTA, U.E. A
ANGLES C.E. A - UNIÓ GIRONA A.C.E. A
LES PLANES, C.F. A - COMACROS, U.E. A
BANYOLES CLUB AT. A - ABADESSENC, C.E. A
HOSTOLES, U.D. A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
Jornada 26 29-03-2020
FORNELLS, UE. A - SANTA PAU, P. A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A - CAMPDEVANOL, U.E. A
SANT GREGORI, A.E. A - SANT PONÇ, AT. A
FONTCOBERTA, U.E. A - SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A - SANT ROC OLOT , C.F. A
COMACROS, U.E. A - ANGLES C.E. A
ABADESSENC, C.E. A - LES PLANES, C.F. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A - BANYOLES CLUB AT. A
HOSTOLES, U.D. A - LES PRESES, C.F. A
Jornada 27 05-04-2020
LES PRESES, C.F. A - FORNELLS, UE. A
SANTA PAU, P. A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
CAMPDEVANOL, U.E. A - SANT GREGORI, A.E. A
SANT PONÇ, AT. A - FONTCOBERTA, U.E. A
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A - UNIÓ GIRONA A.C.E. A
SANT ROC OLOT , C.F. A - COMACROS, U.E. A
ANGLES C.E. A - ABADESSENC, C.E. A
LES PLANES, C.F. A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
HOSTOLES, U.D. A - BANYOLES CLUB AT. A
Jornada 28 19-04-2020
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A - FORNELLS, UE. A
SANT GREGORI, A.E. A - SANTA PAU, P. A
FONTCOBERTA, U.E. A - CAMPDEVANOL, U.E. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A - SANT PONÇ, AT. A
COMACROS, U.E. A - SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A
ABADESSENC, C.E. A - SANT ROC OLOT , C.F. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A - ANGLES C.E. A
HOSTOLES, U.D. A - LES PLANES, C.F. A
BANYOLES CLUB AT. A - LES PRESES, C.F. A
Jornada 29 26-04-2020
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A - LES PRESES, C.F. A
FORNELLS, UE. A - SANT GREGORI, A.E. A
SANTA PAU, P. A - FONTCOBERTA, U.E. A
CAMPDEVANOL, U.E. A - UNIÓ GIRONA A.C.E. A
SANT PONÇ, AT. A - COMACROS, U.E. A
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A - ABADESSENC, C.E. A
SANT ROC OLOT , C.F. A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
ANGLES C.E. A - HOSTOLES, U.D. A
LES PLANES, C.F. A - BANYOLES CLUB AT. A
Jornada 30 03-05-2020
SANT GREGORI, A.E. A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
FONTCOBERTA, U.E. A - FORNELLS, UE. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A - SANTA PAU, P. A
COMACROS, U.E. A - CAMPDEVANOL, U.E. A
ABADESSENC, C.E. A - SANT PONÇ, AT. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A - SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A
HOSTOLES, U.D. A - SANT ROC OLOT , C.F. A
BANYOLES CLUB AT. A - ANGLES C.E. A
LES PLANES, C.F. A - LES PRESES, C.F. A
Jornada 31 10-05-2020
LES PRESES, C.F. A - SANT GREGORI, A.E. A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A - FONTCOBERTA, U.E. A
FORNELLS, UE. A - UNIÓ GIRONA A.C.E. A
SANTA PAU, P. A - COMACROS, U.E. A
CAMPDEVANOL, U.E. A - ABADESSENC, C.E. A
SANT PONÇ, AT. A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A - HOSTOLES, U.D. A
SANT ROC OLOT , C.F. A - BANYOLES CLUB AT. A
ANGLES C.E. A - LES PLANES, C.F. A
Jornada 32 17-05-2020
FONTCOBERTA, U.E. A - SANT GREGORI, A.E. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
COMACROS, U.E. A - FORNELLS, UE. A
ABADESSENC, C.E. A - SANTA PAU, P. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A - CAMPDEVANOL, U.E. A
HOSTOLES, U.D. A - SANT PONÇ, AT. A
BANYOLES CLUB AT. A - SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A
LES PLANES, C.F. A - SANT ROC OLOT , C.F. A
ANGLES C.E. A - LES PRESES, C.F. A
Jornada 33 24-05-2020
FONTCOBERTA, U.E. A - LES PRESES, C.F. A
SANT GREGORI, A.E. A - UNIÓ GIRONA A.C.E. A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A - COMACROS, U.E. A
FORNELLS, UE. A - ABADESSENC, C.E. A
SANTA PAU, P. A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
CAMPDEVANOL, U.E. A - HOSTOLES, U.D. A
SANT PONÇ, AT. A - BANYOLES CLUB AT. A
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A - LES PLANES, C.F. A
SANT ROC OLOT , C.F. A - ANGLES C.E. A
Jornada 34 31-05-2020
UNIÓ GIRONA A.C.E. A - FONTCOBERTA, U.E. A
COMACROS, U.E. A - SANT GREGORI, A.E. A
ABADESSENC, C.E. A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A - FORNELLS, UE. A
HOSTOLES, U.D. A - SANTA PAU, P. A
BANYOLES CLUB AT. A - CAMPDEVANOL, U.E. A
SANT PONÇ, AT. A - LES PLANES, C.F. A
ANGLES C.E. A - SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C A
LES PRESES, C.F. A - SANT ROC OLOT , C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.