Competició | TEMPORADA 2019-2020

segona divisio femeni alevi | grup 3

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
CARDONA, C.F.,A 016 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.E.,B 40 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 72 MANRESA, C.E.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 51 CAN PARELLADA, C.D.,A
ANOIA , C.E.,A 60 JUNIOR,C.F.,A
MARIANAO POBLET UD,B 31 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 34 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
Descansa - IGUALADA, C.F.,B
Jornada 2 20-10-2019
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - Descansa
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 50 CARDONA, C.F.,A
MANRESA, C.E.,A 42 FEMENI MANU LANZAROTE,C.E.,B
CAN PARELLADA, C.D.,A 18 SABADELL F.C., C.E.,A
JUNIOR,C.F.,A 24 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 025 ANOIA , C.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 70 MARIANAO POBLET UD,B
IGUALADA, C.F.,B 21 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
Jornada 3 27-10-2019
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 80 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
CARDONA, C.F.,A 010 MANRESA, C.E.,A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.E.,B 61 CAN PARELLADA, C.D.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 61 JUNIOR,C.F.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 220 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
ANOIA , C.E.,A 22 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
MARIANAO POBLET UD,B 013 IGUALADA, C.F.,B
Descansa - FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
Jornada 4 03-11-2019
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A - Descansa
MANRESA, C.E.,A 12 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 10 CARDONA, C.F.,A
JUNIOR,C.F.,A 44 FEMENI MANU LANZAROTE,C.E.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 07 SABADELL F.C., C.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 14 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
IGUALADA, C.F.,B 55 ANOIA , C.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 100 MARIANAO POBLET UD,B
Jornada 5 10-11-2019
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 05 MANRESA, C.E.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 120 CAN PARELLADA, C.D.,A
CARDONA, C.F.,A 06 JUNIOR,C.F.,A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.E.,B 100 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
SABADELL F.C., C.E.,A 40 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 16 IGUALADA, C.F.,B
ANOIA , C.E.,A 31 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
Descansa - MARIANAO POBLET UD,B
Jornada 6 17-11-2019
MANRESA, C.E.,A - Descansa
CAN PARELLADA, C.D.,A 02 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
JUNIOR,C.F.,A 19 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 04 CARDONA, C.F.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 12 FEMENI MANU LANZAROTE,C.E.,B
IGUALADA, C.F.,B 13 SABADELL F.C., C.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 41 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
MARIANAO POBLET UD,B 010 ANOIA , C.E.,A
Jornada 7 24-11-2019
MANRESA, C.E.,A 80 CAN PARELLADA, C.D.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 32 JUNIOR,C.F.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 130 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
CARDONA, C.F.,A 09 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.E.,B 05 IGUALADA, C.F.,B
SABADELL F.C., C.E.,A 40 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 152 MARIANAO POBLET UD,B
Descansa - ANOIA , C.E.,A
Jornada 8 01-12-2019
CAN PARELLADA, C.D.,A - Descansa
JUNIOR,C.F.,A 11 MANRESA, C.E.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 06 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 25 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
IGUALADA, C.F.,B 140 CARDONA, C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 31 FEMENI MANU LANZAROTE,C.E.,B
MARIANAO POBLET UD,B 19 SABADELL F.C., C.E.,A
ANOIA , C.E.,A 61 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
Jornada 9 15-12-2019
CAN PARELLADA, C.D.,A 14 JUNIOR,C.F.,A
MANRESA, C.E.,A 80 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 01 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 20 IGUALADA, C.F.,B
CARDONA, C.F.,A 110 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
FEMENI MANU LANZAROTE,C.E.,B 50 MARIANAO POBLET UD,B
SABADELL F.C., C.E.,A 113 ANOIA , C.E.,A
Descansa - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
Jornada 10 22-12-2019
JUNIOR,C.F.,A - Descansa
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 06 CAN PARELLADA, C.D.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 12 MANRESA, C.E.,A
IGUALADA, C.F.,B 41 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 06 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
MARIANAO POBLET UD,B 03 CARDONA, C.F.,A
ANOIA , C.E.,A 11 FEMENI MANU LANZAROTE,C.E.,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 37 SABADELL F.C., C.E.,A
Jornada 11 12-01-2020
JUNIOR,C.F.,A 24 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
CAN PARELLADA, C.D.,A 13 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
MANRESA, C.E.,A 31 IGUALADA, C.F.,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 00 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 110 MARIANAO POBLET UD,B
CARDONA, C.F.,A 010 ANOIA , C.E.,A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.E.,B 04 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
Descansa - SABADELL F.C., C.E.,A
Jornada 12 19-01-2020
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - Descansa
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 20 JUNIOR,C.F.,A
IGUALADA, C.F.,B 121 CAN PARELLADA, C.D.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 24 MANRESA, C.E.,A
MARIANAO POBLET UD,B 16 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
ANOIA , C.E.,A 04 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 60 CARDONA, C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 62 FEMENI MANU LANZAROTE,C.E.,B
Jornada 13 26-01-2020
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 24 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
JUNIOR,C.F.,A 22 IGUALADA, C.F.,B
CAN PARELLADA, C.D.,A 35 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
MANRESA, C.E.,A 30 MARIANAO POBLET UD,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 06 ANOIA , C.E.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 50 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
CARDONA, C.F.,A 18 SABADELL F.C., C.E.,A
Descansa - FEMENI MANU LANZAROTE,C.E.,B
Jornada 14 02-02-2020
Descansa - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
IGUALADA, C.F.,B 230 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 32 JUNIOR,C.F.,A
MARIANAO POBLET UD,B 14 CAN PARELLADA, C.D.,A
ANOIA , C.E.,A 25 MANRESA, C.E.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 41 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 23 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.E.,B 60 CARDONA, C.F.,A
Jornada 15 09-02-2020
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 04 IGUALADA, C.F.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 12 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
JUNIOR,C.F.,A 60 MARIANAO POBLET UD,B
CAN PARELLADA, C.D.,A 02 ANOIA , C.E.,A
MANRESA, C.E.,A 30 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 03 SABADELL F.C., C.E.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 43 FEMENI MANU LANZAROTE,C.E.,B
CARDONA, C.F.,A - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 100 CARDONA, C.F.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 04 FEMENI MANU LANZAROTE,C.E.,B
MANRESA, C.E.,A 21 SABADELL F.C., C.E.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 15 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
JUNIOR,C.F.,A 01 ANOIA , C.E.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 51 MARIANAO POBLET UD,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 13 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
IGUALADA, C.F.,B - Descansa
Jornada 17 01-03-2020
Descansa - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
CARDONA, C.F.,A 02 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.E.,B 33 MANRESA, C.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 41 CAN PARELLADA, C.D.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 63 JUNIOR,C.F.,A
ANOIA , C.E.,A 90 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
MARIANAO POBLET UD,B 07 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 06 IGUALADA, C.F.,B
Jornada 18 08-03-2020
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 06 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
MANRESA, C.E.,A 100 CARDONA, C.F.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 26 FEMENI MANU LANZAROTE,C.E.,B
JUNIOR,C.F.,A 15 SABADELL F.C., C.E.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 16 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 23 ANOIA , C.E.,A
IGUALADA, C.F.,B 180 MARIANAO POBLET UD,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C - Descansa
Jornada 19 15-03-2020
Descansa - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - MANRESA, C.E.,A
CARDONA, C.F.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.E.,B - JUNIOR,C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
ANOIA , C.E.,A - IGUALADA, C.F.,B
MARIANAO POBLET UD,B - FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
Jornada 20 22-03-2020
MANRESA, C.E.,A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
JUNIOR,C.F.,A - CARDONA, C.F.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - FEMENI MANU LANZAROTE,C.E.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - SABADELL F.C., C.E.,A
IGUALADA, C.F.,B - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C - ANOIA , C.E.,A
MARIANAO POBLET UD,B - Descansa
Jornada 21 29-03-2020
Descansa - MANRESA, C.E.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - JUNIOR,C.F.,A
CARDONA, C.F.,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.E.,B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
SABADELL F.C., C.E.,A - IGUALADA, C.F.,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
ANOIA , C.E.,A - MARIANAO POBLET UD,B
Jornada 22 05-04-2020
CAN PARELLADA, C.D.,A - MANRESA, C.E.,A
JUNIOR,C.F.,A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - CARDONA, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,B - FEMENI MANU LANZAROTE,C.E.,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C - SABADELL F.C., C.E.,A
MARIANAO POBLET UD,B - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
ANOIA , C.E.,A - Descansa
Jornada 23 19-04-2020
Descansa - CAN PARELLADA, C.D.,A
MANRESA, C.E.,A - JUNIOR,C.F.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
CARDONA, C.F.,A - IGUALADA, C.F.,B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.E.,B - FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
SABADELL F.C., C.E.,A - MARIANAO POBLET UD,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - ANOIA , C.E.,A
Jornada 24 26-04-2020
JUNIOR,C.F.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - MANRESA, C.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C - CARDONA, C.F.,A
MARIANAO POBLET UD,B - FEMENI MANU LANZAROTE,C.E.,B
ANOIA , C.E.,A - SABADELL F.C., C.E.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - Descansa
Jornada 25 03-05-2020
Descansa - JUNIOR,C.F.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
MANRESA, C.E.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A - IGUALADA, C.F.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
CARDONA, C.F.,A - MARIANAO POBLET UD,B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.E.,B - ANOIA , C.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
Jornada 26 10-05-2020
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - JUNIOR,C.F.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
IGUALADA, C.F.,B - MANRESA, C.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
MARIANAO POBLET UD,B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
ANOIA , C.E.,A - CARDONA, C.F.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.E.,B
SABADELL F.C., C.E.,A - Descansa
Jornada 27 17-05-2020
Descansa - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
JUNIOR,C.F.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - IGUALADA, C.F.,B
MANRESA, C.E.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A - MARIANAO POBLET UD,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - ANOIA , C.E.,A
CARDONA, C.F.,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.E.,B - SABADELL F.C., C.E.,A
Jornada 28 24-05-2020
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
IGUALADA, C.F.,B - JUNIOR,C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C - CAN PARELLADA, C.D.,A
MARIANAO POBLET UD,B - MANRESA, C.E.,A
ANOIA , C.E.,A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
SABADELL F.C., C.E.,A - CARDONA, C.F.,A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.E.,B - Descansa
Jornada 29 31-05-2020
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - Descansa
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - IGUALADA, C.F.,B
JUNIOR,C.F.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
CAN PARELLADA, C.D.,A - MARIANAO POBLET UD,B
MANRESA, C.E.,A - ANOIA , C.E.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - SABADELL F.C., C.E.,A
CARDONA, C.F.,A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.E.,B
Jornada 30 07-06-2020
IGUALADA, C.F.,B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
MARIANAO POBLET UD,B - JUNIOR,C.F.,A
ANOIA , C.E.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - MANRESA, C.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.E.,B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Descansa - CARDONA, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.