Competició | TEMPORADA 2019-2020

primera catalana | grup 1

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-09-2019
RUBI, U.E. A 31 SABADELL NORD,CF. A
LLORET, C.F. A 32 MOLLET U.E.,CF. A
JUPITER, C.E. A 01 L'ESCALA, F.C. A
LLAGOSTERA, U.E. B
R
Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 23 PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 20 LA JONQUERA, U.E. A
PARETS, C.F. A 22 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
TONA, U.E. A 02 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
MANLLEU, A.E.C. A 03 GIRONA, F.C. B
Jornada 2 15-09-2019
SABADELL NORD,CF. A 32 MANLLEU, A.E.C. A
MOLLET U.E.,CF. A 50 RUBI, U.E. A
L'ESCALA, F.C. A 41 LLORET, C.F. A
Descansa
R
JUPITER, C.E. A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A 10 LLAGOSTERA, U.E. B
LA JONQUERA, U.E. A 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 21 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A 40 PARETS, C.F. A
GIRONA, F.C. B 41 TONA, U.E. A
Jornada 3 22-09-2019
SABADELL NORD,CF. A 21 MOLLET U.E.,CF. A
RUBI, U.E. A 31 L'ESCALA, F.C. A
LLORET, C.F. A
R
Descansa
JUPITER, C.E. A 12 PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
LLAGOSTERA, U.E. B 01 LA JONQUERA, U.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 12 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 21 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
PARETS, C.F. A 13 GIRONA, F.C. B
MANLLEU, A.E.C. A 31 TONA, U.E. A
Jornada 4 29-09-2019
MOLLET U.E.,CF. A 41 MANLLEU, A.E.C. A
L'ESCALA, F.C. A 12 SABADELL NORD,CF. A
Descansa
R
RUBI, U.E. A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A 21 LLORET, C.F. A
LA JONQUERA, U.E. A 02 JUPITER, C.E. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 31 LLAGOSTERA, U.E. B
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
GIRONA, F.C. B 10 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
TONA, U.E. A 20 PARETS, C.F. A
Jornada 5 06-10-2019
MOLLET U.E.,CF. A 32 L'ESCALA, F.C. A
SABADELL NORD,CF. A
R
Descansa
RUBI, U.E. A 13 PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
LLORET, C.F. A 31 LA JONQUERA, U.E. A
JUPITER, C.E. A 22 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
LLAGOSTERA, U.E. B 03 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 00 GIRONA, F.C. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 00 TONA, U.E. A
MANLLEU, A.E.C. A 10 PARETS, C.F. A
Jornada 6 13-10-2019
L'ESCALA, F.C. A 31 MANLLEU, A.E.C. A
Descansa
R
MOLLET U.E.,CF. A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A 11 SABADELL NORD,CF. A
LA JONQUERA, U.E. A 01 RUBI, U.E. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 11 LLORET, C.F. A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A 21 JUPITER, C.E. A
GIRONA, F.C. B 10 LLAGOSTERA, U.E. B
TONA, U.E. A 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
PARETS, C.F. A 11 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 7 20-10-2019
L'ESCALA, F.C. A
R
Descansa
MOLLET U.E.,CF. A 22 PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
SABADELL NORD,CF. A 12 LA JONQUERA, U.E. A
RUBI, U.E. A 01 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
LLORET, C.F. A 12 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
JUPITER, C.E. A 04 GIRONA, F.C. B
LLAGOSTERA, U.E. B 00 TONA, U.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 21 PARETS, C.F. A
MANLLEU, A.E.C. A 21 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 8 27-10-2019
Descansa
R
MANLLEU, A.E.C. A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A 34 L'ESCALA, F.C. A
LA JONQUERA, U.E. A 32 MOLLET U.E.,CF. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 00 SABADELL NORD,CF. A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A 20 RUBI, U.E. A
GIRONA, F.C. B 30 LLORET, C.F. A
TONA, U.E. A 11 JUPITER, C.E. A
PARETS, C.F. A 11 LLAGOSTERA, U.E. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 9 03-11-2019
Descansa
R
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
L'ESCALA, F.C. A 01 LA JONQUERA, U.E. A
MOLLET U.E.,CF. A 20 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
SABADELL NORD,CF. A 12 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
RUBI, U.E. A 04 GIRONA, F.C. B
LLORET, C.F. A 30 TONA, U.E. A
JUPITER, C.E. A 10 PARETS, C.F. A
LLAGOSTERA, U.E. B 01 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
MANLLEU, A.E.C. A 31 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 10 10-11-2019
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A 30 MANLLEU, A.E.C. A
LA JONQUERA, U.E. A
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 21 L'ESCALA, F.C. A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A 20 MOLLET U.E.,CF. A
GIRONA, F.C. B 40 SABADELL NORD,CF. A
TONA, U.E. A 33 RUBI, U.E. A
PARETS, C.F. A 11 LLORET, C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 21 JUPITER, C.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 20 LLAGOSTERA, U.E. B
Jornada 11 17-11-2019
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A 10 LA JONQUERA, U.E. A
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
L'ESCALA, F.C. A 11 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
MOLLET U.E.,CF. A 02 GIRONA, F.C. B
SABADELL NORD,CF. A 10 TONA, U.E. A
RUBI, U.E. A 13 PARETS, C.F. A
LLORET, C.F. A 00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
JUPITER, C.E. A 10 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
MANLLEU, A.E.C. A 12 LLAGOSTERA, U.E. B
Jornada 12 24-11-2019
LA JONQUERA, U.E. A 02 MANLLEU, A.E.C. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 10 PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
R
Descansa
GIRONA, F.C. B 30 L'ESCALA, F.C. A
TONA, U.E. A 11 MOLLET U.E.,CF. A
PARETS, C.F. A 13 SABADELL NORD,CF. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 20 RUBI, U.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 43 LLORET, C.F. A
LLAGOSTERA, U.E. B 13 JUPITER, C.E. A
Jornada 13 01-12-2019
LA JONQUERA, U.E. A 10 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A 14 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
Descansa
R
GIRONA, F.C. B
L'ESCALA, F.C. A 01 TONA, U.E. A
MOLLET U.E.,CF. A 21 PARETS, C.F. A
SABADELL NORD,CF. A 04 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
RUBI, U.E. A 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
LLORET, C.F. A 10 LLAGOSTERA, U.E. B
MANLLEU, A.E.C. A 11 JUPITER, C.E. A
Jornada 14 15-12-2019
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 03 MANLLEU, A.E.C. A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A 20 LA JONQUERA, U.E. A
GIRONA, F.C. B 20 PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
TONA, U.E. A
R
Descansa
PARETS, C.F. A 41 L'ESCALA, F.C. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 30 MOLLET U.E.,CF. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 42 SABADELL NORD,CF. A
LLAGOSTERA, U.E. B 22 RUBI, U.E. A
JUPITER, C.E. A 12 LLORET, C.F. A
Jornada 15 22-12-2019
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 10 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
LA JONQUERA, U.E. A 02 GIRONA, F.C. B
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A 21 TONA, U.E. A
Descansa
R
PARETS, C.F. A
L'ESCALA, F.C. A 31 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
MOLLET U.E.,CF. A 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
SABADELL NORD,CF. A 22 LLAGOSTERA, U.E. B
RUBI, U.E. A 20 JUPITER, C.E. A
MANLLEU, A.E.C. A 41 LLORET, C.F. A
Jornada 16 12-01-2020
MANLLEU, A.E.C. A 10 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
GIRONA, F.C. B 10 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
TONA, U.E. A 20 LA JONQUERA, U.E. A
PARETS, C.F. A 14 PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
R
Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 21 L'ESCALA, F.C. A
LLAGOSTERA, U.E. B 21 MOLLET U.E.,CF. A
JUPITER, C.E. A 01 SABADELL NORD,CF. A
LLORET, C.F. A 12 RUBI, U.E. A
Jornada 17 19-01-2020
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A 00 GIRONA, F.C. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 10 TONA, U.E. A
LA JONQUERA, U.E. A 31 PARETS, C.F. A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A 11 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Descansa
R
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
L'ESCALA, F.C. A 10 LLAGOSTERA, U.E. B
MOLLET U.E.,CF. A 23 JUPITER, C.E. A
SABADELL NORD,CF. A 44 LLORET, C.F. A
RUBI, U.E. A 02 MANLLEU, A.E.C. A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 26-01-2020
SABADELL NORD,CF. A 01 RUBI, U.E. A
MOLLET U.E.,CF. A 22 LLORET, C.F. A
L'ESCALA, F.C. A 11 JUPITER, C.E. A
Descansa
R
LLAGOSTERA, U.E. B
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
LA JONQUERA, U.E. A 22 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 32 PARETS, C.F. A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A 12 TONA, U.E. A
GIRONA, F.C. B 10 MANLLEU, A.E.C. A
Jornada 19 02-02-2020
MANLLEU, A.E.C. A 10 SABADELL NORD,CF. A
RUBI, U.E. A 00 MOLLET U.E.,CF. A
LLORET, C.F. A 11 L'ESCALA, F.C. A
JUPITER, C.E. A
R
Descansa
LLAGOSTERA, U.E. B 22 PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 10 LA JONQUERA, U.E. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 11 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
PARETS, C.F. A 10 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
TONA, U.E. A 01 GIRONA, F.C. B
Jornada 20 09-02-2020
MOLLET U.E.,CF. A 00 SABADELL NORD,CF. A
L'ESCALA, F.C. A 22 RUBI, U.E. A
Descansa
R
LLORET, C.F. A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A 32 JUPITER, C.E. A
LA JONQUERA, U.E. A 00 LLAGOSTERA, U.E. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A 10 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
GIRONA, F.C. B 30 PARETS, C.F. A
TONA, U.E. A 12 MANLLEU, A.E.C. A
Jornada 21 16-02-2020
MANLLEU, A.E.C. A 22 MOLLET U.E.,CF. A
SABADELL NORD,CF. A 11 L'ESCALA, F.C. A
RUBI, U.E. A
R
Descansa
LLORET, C.F. A 11 PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
JUPITER, C.E. A 00 LA JONQUERA, U.E. A
LLAGOSTERA, U.E. B 11 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 10 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 02 GIRONA, F.C. B
PARETS, C.F. A 21 TONA, U.E. A
Jornada 22 01-03-2020
L'ESCALA, F.C. A 10 MOLLET U.E.,CF. A
Descansa
R
SABADELL NORD,CF. A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A 30 RUBI, U.E. A
LA JONQUERA, U.E. A 10 LLORET, C.F. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 12 JUPITER, C.E. A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A 30 LLAGOSTERA, U.E. B
GIRONA, F.C. B 10 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
TONA, U.E. A 01 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
PARETS, C.F. A 13 MANLLEU, A.E.C. A
Jornada 23 08-03-2020
MANLLEU, A.E.C. A 20 L'ESCALA, F.C. A
MOLLET U.E.,CF. A
R
Descansa
SABADELL NORD,CF. A 04 PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
RUBI, U.E. A 11 LA JONQUERA, U.E. A
LLORET, C.F. A 10 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
JUPITER, C.E. A 32 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
LLAGOSTERA, U.E. B 01 GIRONA, F.C. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 31 TONA, U.E. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 31 PARETS, C.F. A
Jornada 24 15-03-2020
Descansa
R
L'ESCALA, F.C. A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A - MOLLET U.E.,CF. A
LA JONQUERA, U.E. A - SABADELL NORD,CF. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A - RUBI, U.E. A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A - LLORET, C.F. A
GIRONA, F.C. B - JUPITER, C.E. A
TONA, U.E. A - LLAGOSTERA, U.E. B
PARETS, C.F. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - MANLLEU, A.E.C. A
Jornada 25 22-03-2020
MANLLEU, A.E.C. A
R
Descansa
L'ESCALA, F.C. A - PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
MOLLET U.E.,CF. A - LA JONQUERA, U.E. A
SABADELL NORD,CF. A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
RUBI, U.E. A - VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
LLORET, C.F. A - GIRONA, F.C. B
JUPITER, C.E. A - TONA, U.E. A
LLAGOSTERA, U.E. B - PARETS, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 26 29-03-2020
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
R
Descansa
LA JONQUERA, U.E. A - L'ESCALA, F.C. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A - MOLLET U.E.,CF. A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A - SABADELL NORD,CF. A
GIRONA, F.C. B - RUBI, U.E. A
TONA, U.E. A - LLORET, C.F. A
PARETS, C.F. A - JUPITER, C.E. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - LLAGOSTERA, U.E. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - MANLLEU, A.E.C. A
Jornada 27 05-04-2020
MANLLEU, A.E.C. A - PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
Descansa
R
LA JONQUERA, U.E. A
L'ESCALA, F.C. A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
MOLLET U.E.,CF. A - VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
SABADELL NORD,CF. A - GIRONA, F.C. B
RUBI, U.E. A - TONA, U.E. A
LLORET, C.F. A - PARETS, C.F. A
JUPITER, C.E. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
LLAGOSTERA, U.E. B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 28 19-04-2020
LA JONQUERA, U.E. A - PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
R
Descansa
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A - L'ESCALA, F.C. A
GIRONA, F.C. B - MOLLET U.E.,CF. A
TONA, U.E. A - SABADELL NORD,CF. A
PARETS, C.F. A - RUBI, U.E. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - LLORET, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - JUPITER, C.E. A
LLAGOSTERA, U.E. B - MANLLEU, A.E.C. A
Jornada 29 26-04-2020
MANLLEU, A.E.C. A - LA JONQUERA, U.E. A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
Descansa
R
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
L'ESCALA, F.C. A - GIRONA, F.C. B
MOLLET U.E.,CF. A - TONA, U.E. A
SABADELL NORD,CF. A - PARETS, C.F. A
RUBI, U.E. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
LLORET, C.F. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
JUPITER, C.E. A - LLAGOSTERA, U.E. B
Jornada 30 03-05-2020
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A - LA JONQUERA, U.E. A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A - PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
GIRONA, F.C. B
R
Descansa
TONA, U.E. A - L'ESCALA, F.C. A
PARETS, C.F. A - MOLLET U.E.,CF. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - SABADELL NORD,CF. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - RUBI, U.E. A
LLAGOSTERA, U.E. B - LLORET, C.F. A
JUPITER, C.E. A - MANLLEU, A.E.C. A
Jornada 31 10-05-2020
MANLLEU, A.E.C. A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
LA JONQUERA, U.E. A - VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A - GIRONA, F.C. B
Descansa
R
TONA, U.E. A
L'ESCALA, F.C. A - PARETS, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SABADELL NORD,CF. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
RUBI, U.E. A - LLAGOSTERA, U.E. B
LLORET, C.F. A - JUPITER, C.E. A
Jornada 32 17-05-2020
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
GIRONA, F.C. B - LA JONQUERA, U.E. A
TONA, U.E. A - PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
PARETS, C.F. A
R
Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - L'ESCALA, F.C. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - MOLLET U.E.,CF. A
LLAGOSTERA, U.E. B - SABADELL NORD,CF. A
JUPITER, C.E. A - RUBI, U.E. A
LLORET, C.F. A - MANLLEU, A.E.C. A
Jornada 33 24-05-2020
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A - MANLLEU, A.E.C. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A - GIRONA, F.C. B
LA JONQUERA, U.E. A - TONA, U.E. A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A - PARETS, C.F. A
Descansa
R
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
L'ESCALA, F.C. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
MOLLET U.E.,CF. A - LLAGOSTERA, U.E. B
SABADELL NORD,CF. A - JUPITER, C.E. A
RUBI, U.E. A - LLORET, C.F. A
Jornada 34 31-05-2020
GIRONA, F.C. B - VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
TONA, U.E. A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
PARETS, C.F. A - LA JONQUERA, U.E. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
R
Descansa
LLAGOSTERA, U.E. B - L'ESCALA, F.C. A
JUPITER, C.E. A - MOLLET U.E.,CF. A
LLORET, C.F. A - SABADELL NORD,CF. A
MANLLEU, A.E.C. A - RUBI, U.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.