Competició | TEMPORADA 2019-2020

lliga divisio honor juvenil futbol sala | gr unic

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 05-10-2019
C.N. CALDES,F.S. A 55 5 MARTORELL CLUB SALA A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A 101 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
LES CORTS UBAE. A.E. B 54 SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ A
CES BOSCO ROCAFORT A 01 Aelis - Sage Partner EIXAMPLE A
NATACIO SABADELL B 52 Descansa
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A 102 JESUS-MARIA C.E. B
CFS REUS A 31 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A
Jornada 2 12-10-2019
5 MARTORELL CLUB SALA A 92 CFS REUS A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 12 C.N. CALDES,F.S. A
SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ A 54 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE A 41 LES CORTS UBAE. A.E. B
Descansa 65 CES BOSCO ROCAFORT A
JESUS-MARIA C.E. B 02 NATACIO SABADELL B
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A 38 ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
Jornada 3 19-10-2019
5 MARTORELL CLUB SALA A 31 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
C.N. CALDES,F.S. A 21 SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A 67 Aelis - Sage Partner EIXAMPLE A
LES CORTS UBAE. A.E. B 72 Descansa
CES BOSCO ROCAFORT A 32 JESUS-MARIA C.E. B
NATACIO SABADELL B 54 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A
CFS REUS A 47 ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
Jornada 4 26-10-2019
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 43 CFS REUS A
SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ A 75 5 MARTORELL CLUB SALA A
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE A 46 C.N. CALDES,F.S. A
Descansa 36 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
JESUS-MARIA C.E. B 09 LES CORTS UBAE. A.E. B
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A 63 CES BOSCO ROCAFORT A
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A 42 NATACIO SABADELL B
Jornada 5 09-11-2019
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 57 SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ A
5 MARTORELL CLUB SALA A 52 Aelis - Sage Partner EIXAMPLE A
C.N. CALDES,F.S. A 62 Descansa
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A 72 JESUS-MARIA C.E. B
LES CORTS UBAE. A.E. B 84 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A
CES BOSCO ROCAFORT A 29 ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
CFS REUS A 77 NATACIO SABADELL B
Jornada 6 16-11-2019
SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ A 95 CFS REUS A
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE A 70 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
Descansa 19 5 MARTORELL CLUB SALA A
JESUS-MARIA C.E. B 34 C.N. CALDES,F.S. A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A 48 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A 45 LES CORTS UBAE. A.E. B
NATACIO SABADELL B 52 CES BOSCO ROCAFORT A
Jornada 7 23-11-2019
SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ A 13 Aelis - Sage Partner EIXAMPLE A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 93 Descansa
5 MARTORELL CLUB SALA A 141 JESUS-MARIA C.E. B
C.N. CALDES,F.S. A 82 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A 44 ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
LES CORTS UBAE. A.E. B 62 NATACIO SABADELL B
CFS REUS A 52 CES BOSCO ROCAFORT A
Jornada 8 30-11-2019
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE A 35 CFS REUS A
Descansa 312 SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ A
JESUS-MARIA C.E. B 22 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A 38 5 MARTORELL CLUB SALA A
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A 76 C.N. CALDES,F.S. A
NATACIO SABADELL B 103 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
CES BOSCO ROCAFORT A 26 LES CORTS UBAE. A.E. B
Jornada 9 14-12-2019
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE A 61 Descansa
SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ A 51 JESUS-MARIA C.E. B
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 66 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A
5 MARTORELL CLUB SALA A 82 ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
C.N. CALDES,F.S. A 62 NATACIO SABADELL B
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A 61 CES BOSCO ROCAFORT A
CFS REUS A 45 LES CORTS UBAE. A.E. B
Jornada 10 21-12-2019
Descansa 29 CFS REUS A
JESUS-MARIA C.E. B 34 Aelis - Sage Partner EIXAMPLE A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A 48 SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ A
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A 33 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
NATACIO SABADELL B 64 5 MARTORELL CLUB SALA A
CES BOSCO ROCAFORT A 26 C.N. CALDES,F.S. A
LES CORTS UBAE. A.E. B 31 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
Jornada 11 11-01-2020
Descansa 23 JESUS-MARIA C.E. B
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE A 94 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A
SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ A 105 ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 23 NATACIO SABADELL B
5 MARTORELL CLUB SALA A 11 CES BOSCO ROCAFORT A
C.N. CALDES,F.S. A 43 LES CORTS UBAE. A.E. B
CFS REUS A 78 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
Jornada 12 18-01-2020
CFS REUS A 50 JESUS-MARIA C.E. B
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A 111 Descansa
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A 80 Aelis - Sage Partner EIXAMPLE A
NATACIO SABADELL B 135 SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ A
CES BOSCO ROCAFORT A 21 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
LES CORTS UBAE. A.E. B 74 5 MARTORELL CLUB SALA A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A 25 C.N. CALDES,F.S. A
Jornada 13 25-01-2020
JESUS-MARIA C.E. B 24 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A
Descansa 29 ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE A 61 NATACIO SABADELL B
SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ A 41 CES BOSCO ROCAFORT A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 36 LES CORTS UBAE. A.E. B
5 MARTORELL CLUB SALA A 45 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
C.N. CALDES,F.S. A 47 CFS REUS A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 08-02-2020
5 MARTORELL CLUB SALA A 55 C.N. CALDES,F.S. A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 35 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ A 45 LES CORTS UBAE. A.E. B
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE A 22 CES BOSCO ROCAFORT A
Descansa 011 NATACIO SABADELL B
JESUS-MARIA C.E. B 13 ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A 23 CFS REUS A
Jornada 15 15-02-2020
CFS REUS A 36 5 MARTORELL CLUB SALA A
C.N. CALDES,F.S. A 31 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A 67 SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ A
LES CORTS UBAE. A.E. B 34 Aelis - Sage Partner EIXAMPLE A
CES BOSCO ROCAFORT A 52 Descansa
NATACIO SABADELL B 92 JESUS-MARIA C.E. B
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A 52 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A
Jornada 16 29-02-2020
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 49 5 MARTORELL CLUB SALA A
SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ A 11 C.N. CALDES,F.S. A
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE A 23 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
Descansa 19 LES CORTS UBAE. A.E. B
JESUS-MARIA C.E. B 15 CES BOSCO ROCAFORT A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A 45 NATACIO SABADELL B
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A 96 CFS REUS A
Jornada 17 14-03-2020
CFS REUS A - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
5 MARTORELL CLUB SALA A - SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ A
C.N. CALDES,F.S. A - Aelis - Sage Partner EIXAMPLE A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A - Descansa
LES CORTS UBAE. A.E. B - JESUS-MARIA C.E. B
CES BOSCO ROCAFORT A - C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A
NATACIO SABADELL B - ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
Jornada 18 21-03-2020
SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ A - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE A - 5 MARTORELL CLUB SALA A
Descansa - C.N. CALDES,F.S. A
JESUS-MARIA C.E. B - GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A - LES CORTS UBAE. A.E. B
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A - CES BOSCO ROCAFORT A
NATACIO SABADELL B - CFS REUS A
Jornada 19 28-03-2020
CFS REUS A - SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A - Aelis - Sage Partner EIXAMPLE A
5 MARTORELL CLUB SALA A - Descansa
C.N. CALDES,F.S. A - JESUS-MARIA C.E. B
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A - C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A
LES CORTS UBAE. A.E. B - ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
CES BOSCO ROCAFORT A - NATACIO SABADELL B
Jornada 20 04-04-2020
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE A - SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ A
Descansa - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
JESUS-MARIA C.E. B - 5 MARTORELL CLUB SALA A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A - C.N. CALDES,F.S. A
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A - GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
NATACIO SABADELL B - LES CORTS UBAE. A.E. B
CES BOSCO ROCAFORT A - CFS REUS A
Jornada 21 18-04-2020
CFS REUS A - Aelis - Sage Partner EIXAMPLE A
SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ A - Descansa
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A - JESUS-MARIA C.E. B
5 MARTORELL CLUB SALA A - C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A
C.N. CALDES,F.S. A - ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A - NATACIO SABADELL B
LES CORTS UBAE. A.E. B - CES BOSCO ROCAFORT A
Jornada 22 25-04-2020
Descansa - Aelis - Sage Partner EIXAMPLE A
JESUS-MARIA C.E. B - SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A - 5 MARTORELL CLUB SALA A
NATACIO SABADELL B - C.N. CALDES,F.S. A
CES BOSCO ROCAFORT A - GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
LES CORTS UBAE. A.E. B - CFS REUS A
Jornada 23 09-05-2020
CFS REUS A - Descansa
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE A - JESUS-MARIA C.E. B
SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ A - C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A - ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
5 MARTORELL CLUB SALA A - NATACIO SABADELL B
C.N. CALDES,F.S. A - CES BOSCO ROCAFORT A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A - LES CORTS UBAE. A.E. B
Jornada 24 16-05-2020
JESUS-MARIA C.E. B - Descansa
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A - Aelis - Sage Partner EIXAMPLE A
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A - SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ A
NATACIO SABADELL B - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
CES BOSCO ROCAFORT A - 5 MARTORELL CLUB SALA A
LES CORTS UBAE. A.E. B - C.N. CALDES,F.S. A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A - CFS REUS A
Jornada 25 23-05-2020
JESUS-MARIA C.E. B - CFS REUS A
Descansa - C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE A - ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ A - NATACIO SABADELL B
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A - CES BOSCO ROCAFORT A
5 MARTORELL CLUB SALA A - LES CORTS UBAE. A.E. B
C.N. CALDES,F.S. A - GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
Jornada 26 30-05-2020
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A - JESUS-MARIA C.E. B
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A - Descansa
NATACIO SABADELL B - Aelis - Sage Partner EIXAMPLE A
CES BOSCO ROCAFORT A - SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ A
LES CORTS UBAE. A.E. B - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A - 5 MARTORELL CLUB SALA A
CFS REUS A - C.N. CALDES,F.S. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.