Competició | TEMPORADA 2019-2020

lliga segona divisio juvenil futbol sala | bcn gr 1

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 05-10-2019
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA ,A 12 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
HUMMEL ALELLA FS,A 33 UNIO F.S. MOLLET,A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
R
Descansa
SANT CUGAT F.S.,B 34 CARDEDEU, F.S.,A
CFS CIUTAT DE MATARÓ,B 26 F.S. PALAUENC JUVENIL ,A
C.N. CALDES,F.S., B 114 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,B 31 VIC CLUB FUTBOL SALA ,A
Jornada 2 12-10-2019
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A 22 FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,B
UNIO F.S. MOLLET,A 23 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA ,A
Descansa
R
HUMMEL ALELLA FS,A
CARDEDEU, F.S.,A 34 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
F.S. PALAUENC JUVENIL ,A 62 SANT CUGAT F.S.,B
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B 61 CFS CIUTAT DE MATARÓ,B
VIC CLUB FUTBOL SALA ,A 31 C.N. CALDES,F.S., B
Jornada 3 19-10-2019
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A 42 UNIO F.S. MOLLET,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA ,A
R
Descansa
HUMMEL ALELLA FS,A 41 CARDEDEU, F.S.,A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A 34 F.S. PALAUENC JUVENIL ,A
SANT CUGAT F.S.,B 11 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B
CFS CIUTAT DE MATARÓ,B 09 VIC CLUB FUTBOL SALA ,A
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,B 21 C.N. CALDES,F.S., B
Jornada 4 26-10-2019
UNIO F.S. MOLLET,A 33 FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,B
Descansa
R
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
CARDEDEU, F.S.,A 13 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA ,A
F.S. PALAUENC JUVENIL ,A 510 HUMMEL ALELLA FS,A
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B 71 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
VIC CLUB FUTBOL SALA ,A 51 SANT CUGAT F.S.,B
C.N. CALDES,F.S., B 42 CFS CIUTAT DE MATARÓ,B
Jornada 5 09-11-2019
UNIO F.S. MOLLET,A
R
Descansa
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A 03 CARDEDEU, F.S.,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA ,A 73 F.S. PALAUENC JUVENIL ,A
HUMMEL ALELLA FS,A 15 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A 05 VIC CLUB FUTBOL SALA ,A
SANT CUGAT F.S.,B 23 C.N. CALDES,F.S., B
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,B 60 CFS CIUTAT DE MATARÓ,B
Jornada 6 16-11-2019
Descansa
R
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,B
CARDEDEU, F.S.,A 03 UNIO F.S. MOLLET,A
F.S. PALAUENC JUVENIL ,A 07 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B 75 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA ,A
VIC CLUB FUTBOL SALA ,A 61 HUMMEL ALELLA FS,A
C.N. CALDES,F.S., B 111 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
CFS CIUTAT DE MATARÓ,B 34 SANT CUGAT F.S.,B
Jornada 7 23-11-2019
Descansa
R
CARDEDEU, F.S.,A
UNIO F.S. MOLLET,A 52 F.S. PALAUENC JUVENIL ,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A 71 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA ,A 11 VIC CLUB FUTBOL SALA ,A
HUMMEL ALELLA FS,A 42 C.N. CALDES,F.S., B
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A 31 CFS CIUTAT DE MATARÓ,B
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,B 21 SANT CUGAT F.S.,B
Jornada 8 30-11-2019
CARDEDEU, F.S.,A 05 FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,B
F.S. PALAUENC JUVENIL ,A
R
Descansa
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B 42 UNIO F.S. MOLLET,A
VIC CLUB FUTBOL SALA ,A 11 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
C.N. CALDES,F.S., B 11 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA ,A
CFS CIUTAT DE MATARÓ,B 16 HUMMEL ALELLA FS,A
SANT CUGAT F.S.,B 82 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
Jornada 9 14-12-2019
CARDEDEU, F.S.,A 44 F.S. PALAUENC JUVENIL ,A
Descansa
R
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B
UNIO F.S. MOLLET,A 15 VIC CLUB FUTBOL SALA ,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A 11 C.N. CALDES,F.S., B
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA ,A 60 CFS CIUTAT DE MATARÓ,B
HUMMEL ALELLA FS,A 34 SANT CUGAT F.S.,B
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A 12 FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,B
Jornada 10 21-12-2019
F.S. PALAUENC JUVENIL ,A 29 FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,B
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B 24 CARDEDEU, F.S.,A
VIC CLUB FUTBOL SALA ,A
R
Descansa
C.N. CALDES,F.S., B 32 UNIO F.S. MOLLET,A
CFS CIUTAT DE MATARÓ,B 05 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
SANT CUGAT F.S.,B 15 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA ,A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A 17 HUMMEL ALELLA FS,A
Jornada 11 11-01-2020
F.S. PALAUENC JUVENIL ,A 12 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B
CARDEDEU, F.S.,A 07 VIC CLUB FUTBOL SALA ,A
Descansa
R
C.N. CALDES,F.S., B
UNIO F.S. MOLLET,A 51 CFS CIUTAT DE MATARÓ,B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A 50 SANT CUGAT F.S.,B
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA ,A 32 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,B 36 HUMMEL ALELLA FS,A
Jornada 12 18-01-2020
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,B 112 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B
VIC CLUB FUTBOL SALA ,A 72 F.S. PALAUENC JUVENIL ,A
C.N. CALDES,F.S., B 01 CARDEDEU, F.S.,A
CFS CIUTAT DE MATARÓ,B
R
Descansa
SANT CUGAT F.S.,B 34 UNIO F.S. MOLLET,A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A 46 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
HUMMEL ALELLA FS,A 30 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA ,A
Jornada 13 25-01-2020
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B 34 VIC CLUB FUTBOL SALA ,A
F.S. PALAUENC JUVENIL ,A 52 C.N. CALDES,F.S., B
CARDEDEU, F.S.,A 22 CFS CIUTAT DE MATARÓ,B
Descansa
R
SANT CUGAT F.S.,B
UNIO F.S. MOLLET,A 35 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A 20 HUMMEL ALELLA FS,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA ,A 04 FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 08-02-2020
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A 31 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA ,A
UNIO F.S. MOLLET,A 61 HUMMEL ALELLA FS,A
Descansa
R
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
CARDEDEU, F.S.,A 14 SANT CUGAT F.S.,B
F.S. PALAUENC JUVENIL ,A 52 CFS CIUTAT DE MATARÓ,B
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B 54 C.N. CALDES,F.S., B
VIC CLUB FUTBOL SALA ,A 31 FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,B
Jornada 15 15-02-2020
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,B 31 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA ,A 11 UNIO F.S. MOLLET,A
HUMMEL ALELLA FS,A
R
Descansa
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A 01 CARDEDEU, F.S.,A
SANT CUGAT F.S.,B 51 F.S. PALAUENC JUVENIL ,A
CFS CIUTAT DE MATARÓ,B 22 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B
C.N. CALDES,F.S., B 14 VIC CLUB FUTBOL SALA ,A
Jornada 16 29-02-2020
UNIO F.S. MOLLET,A 22 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
Descansa
R
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA ,A
CARDEDEU, F.S.,A 24 HUMMEL ALELLA FS,A
F.S. PALAUENC JUVENIL ,A 33 C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B 32 SANT CUGAT F.S.,B
VIC CLUB FUTBOL SALA ,A 90 CFS CIUTAT DE MATARÓ,B
C.N. CALDES,F.S., B 33 FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,B
Jornada 17 14-03-2020
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,B - UNIO F.S. MOLLET,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
R
Descansa
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA ,A - CARDEDEU, F.S.,A
HUMMEL ALELLA FS,A - F.S. PALAUENC JUVENIL ,A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A - FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B
SANT CUGAT F.S.,B - VIC CLUB FUTBOL SALA ,A
CFS CIUTAT DE MATARÓ,B - C.N. CALDES,F.S., B
Jornada 18 21-03-2020
Descansa
R
UNIO F.S. MOLLET,A
CARDEDEU, F.S.,A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
F.S. PALAUENC JUVENIL ,A - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA ,A
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B - HUMMEL ALELLA FS,A
VIC CLUB FUTBOL SALA ,A - C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
C.N. CALDES,F.S., B - SANT CUGAT F.S.,B
CFS CIUTAT DE MATARÓ,B - FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,B
Jornada 19 28-03-2020
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,B
R
Descansa
UNIO F.S. MOLLET,A - CARDEDEU, F.S.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A - F.S. PALAUENC JUVENIL ,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA ,A - FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B
HUMMEL ALELLA FS,A - VIC CLUB FUTBOL SALA ,A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A - C.N. CALDES,F.S., B
SANT CUGAT F.S.,B - CFS CIUTAT DE MATARÓ,B
Jornada 20 04-04-2020
CARDEDEU, F.S.,A
R
Descansa
F.S. PALAUENC JUVENIL ,A - UNIO F.S. MOLLET,A
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B - SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
VIC CLUB FUTBOL SALA ,A - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA ,A
C.N. CALDES,F.S., B - HUMMEL ALELLA FS,A
CFS CIUTAT DE MATARÓ,B - C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
SANT CUGAT F.S.,B - FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,B
Jornada 21 18-04-2020
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,B - CARDEDEU, F.S.,A
Descansa
R
F.S. PALAUENC JUVENIL ,A
UNIO F.S. MOLLET,A - FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A - VIC CLUB FUTBOL SALA ,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA ,A - C.N. CALDES,F.S., B
HUMMEL ALELLA FS,A - CFS CIUTAT DE MATARÓ,B
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A - SANT CUGAT F.S.,B
Jornada 22 25-04-2020
F.S. PALAUENC JUVENIL ,A - CARDEDEU, F.S.,A
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B
R
Descansa
VIC CLUB FUTBOL SALA ,A - UNIO F.S. MOLLET,A
C.N. CALDES,F.S., B - SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
CFS CIUTAT DE MATARÓ,B - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA ,A
SANT CUGAT F.S.,B - HUMMEL ALELLA FS,A
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,B - C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
Jornada 23 09-05-2020
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,B - F.S. PALAUENC JUVENIL ,A
CARDEDEU, F.S.,A - FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B
Descansa
R
VIC CLUB FUTBOL SALA ,A
UNIO F.S. MOLLET,A - C.N. CALDES,F.S., B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A - CFS CIUTAT DE MATARÓ,B
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA ,A - SANT CUGAT F.S.,B
HUMMEL ALELLA FS,A - C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
Jornada 24 16-05-2020
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B - F.S. PALAUENC JUVENIL ,A
VIC CLUB FUTBOL SALA ,A - CARDEDEU, F.S.,A
C.N. CALDES,F.S., B
R
Descansa
CFS CIUTAT DE MATARÓ,B - UNIO F.S. MOLLET,A
SANT CUGAT F.S.,B - SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA ,A
HUMMEL ALELLA FS,A - FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,B
Jornada 25 23-05-2020
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B - FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,B
F.S. PALAUENC JUVENIL ,A - VIC CLUB FUTBOL SALA ,A
CARDEDEU, F.S.,A - C.N. CALDES,F.S., B
Descansa
R
CFS CIUTAT DE MATARÓ,B
UNIO F.S. MOLLET,A - SANT CUGAT F.S.,B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A - C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA ,A - HUMMEL ALELLA FS,A
Jornada 26 30-05-2020
VIC CLUB FUTBOL SALA ,A - FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B
C.N. CALDES,F.S., B - F.S. PALAUENC JUVENIL ,A
CFS CIUTAT DE MATARÓ,B - CARDEDEU, F.S.,A
SANT CUGAT F.S.,B
R
Descansa
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A - UNIO F.S. MOLLET,A
HUMMEL ALELLA FS,A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,B - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA ,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.