Competició | TEMPORADA 2019-2020

lliga segona divisio juvenil futbol sala | bcn gr 1

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 05-10-2019
PURA BRASA RACING PINEDA A 12 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A
LASTUF HUMMEL ALELLA FS A 33 UNIO F.S. MOLLET A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT A
R
Descansa
SANT CUGAT F.S. B 34 CARDEDEU, F.S. A
Descansa 26 F.S. PALAUENC JUVENIL A
C.N. CALDES,F.S. B 114 FRANCISCANS SABADELL,C.E. A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. B 31 VIC CLUB FUTBOL SALA A
Jornada 2 12-10-2019
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A 22 FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. B
UNIO F.S. MOLLET A 23 PURA BRASA RACING PINEDA A
Descansa
R
LASTUF HUMMEL ALELLA FS A
CARDEDEU, F.S. A 34 C.F.S.PREMIÀ DE DALT A
F.S. PALAUENC JUVENIL A 62 SANT CUGAT F.S. B
FRANCISCANS SABADELL,C.E. A 61 Descansa
VIC CLUB FUTBOL SALA A 31 C.N. CALDES,F.S. B
Jornada 3 19-10-2019
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A 42 UNIO F.S. MOLLET A
PURA BRASA RACING PINEDA A
R
Descansa
LASTUF HUMMEL ALELLA FS A 41 CARDEDEU, F.S. A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT A 34 F.S. PALAUENC JUVENIL A
SANT CUGAT F.S. B 11 FRANCISCANS SABADELL,C.E. A
Descansa 09 VIC CLUB FUTBOL SALA A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. B 21 C.N. CALDES,F.S. B
Jornada 4 26-10-2019
UNIO F.S. MOLLET A 33 FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. B
Descansa
R
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A
CARDEDEU, F.S. A 13 PURA BRASA RACING PINEDA A
F.S. PALAUENC JUVENIL A 510 LASTUF HUMMEL ALELLA FS A
FRANCISCANS SABADELL,C.E. A 71 C.F.S.PREMIÀ DE DALT A
VIC CLUB FUTBOL SALA A 51 SANT CUGAT F.S. B
C.N. CALDES,F.S. B 42 Descansa
Jornada 5 09-11-2019
UNIO F.S. MOLLET A
R
Descansa
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A 03 CARDEDEU, F.S. A
PURA BRASA RACING PINEDA A 73 F.S. PALAUENC JUVENIL A
LASTUF HUMMEL ALELLA FS A 15 FRANCISCANS SABADELL,C.E. A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT A 05 VIC CLUB FUTBOL SALA A
SANT CUGAT F.S. B 23 C.N. CALDES,F.S. B
FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. B 60 Descansa
Jornada 6 16-11-2019
Descansa
R
FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. B
CARDEDEU, F.S. A 03 UNIO F.S. MOLLET A
F.S. PALAUENC JUVENIL A 07 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A
FRANCISCANS SABADELL,C.E. A 75 PURA BRASA RACING PINEDA A
VIC CLUB FUTBOL SALA A 61 LASTUF HUMMEL ALELLA FS A
C.N. CALDES,F.S. B 111 C.F.S.PREMIÀ DE DALT A
Descansa 34 SANT CUGAT F.S. B
Jornada 7 23-11-2019
Descansa
R
CARDEDEU, F.S. A
UNIO F.S. MOLLET A 52 F.S. PALAUENC JUVENIL A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A 71 FRANCISCANS SABADELL,C.E. A
PURA BRASA RACING PINEDA A 11 VIC CLUB FUTBOL SALA A
LASTUF HUMMEL ALELLA FS A 42 C.N. CALDES,F.S. B
C.F.S.PREMIÀ DE DALT A 31 Descansa
FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. B 21 SANT CUGAT F.S. B
Jornada 8 30-11-2019
CARDEDEU, F.S. A 05 FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. B
F.S. PALAUENC JUVENIL A
R
Descansa
FRANCISCANS SABADELL,C.E. A 42 UNIO F.S. MOLLET A
VIC CLUB FUTBOL SALA A 11 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A
C.N. CALDES,F.S. B 11 PURA BRASA RACING PINEDA A
Descansa 16 LASTUF HUMMEL ALELLA FS A
SANT CUGAT F.S. B 82 C.F.S.PREMIÀ DE DALT A
Jornada 9 14-12-2019
CARDEDEU, F.S. A 44 F.S. PALAUENC JUVENIL A
Descansa
R
FRANCISCANS SABADELL,C.E. A
UNIO F.S. MOLLET A 15 VIC CLUB FUTBOL SALA A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A 11 C.N. CALDES,F.S. B
PURA BRASA RACING PINEDA A 60 Descansa
LASTUF HUMMEL ALELLA FS A 34 SANT CUGAT F.S. B
C.F.S.PREMIÀ DE DALT A 12 FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. B
Jornada 10 21-12-2019
F.S. PALAUENC JUVENIL A 29 FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. B
FRANCISCANS SABADELL,C.E. A 24 CARDEDEU, F.S. A
VIC CLUB FUTBOL SALA A
R
Descansa
C.N. CALDES,F.S. B 32 UNIO F.S. MOLLET A
Descansa 05 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A
SANT CUGAT F.S. B 15 PURA BRASA RACING PINEDA A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT A 17 LASTUF HUMMEL ALELLA FS A
Jornada 11 11-01-2020
F.S. PALAUENC JUVENIL A 12 FRANCISCANS SABADELL,C.E. A
CARDEDEU, F.S. A 07 VIC CLUB FUTBOL SALA A
Descansa
R
C.N. CALDES,F.S. B
UNIO F.S. MOLLET A 51 Descansa
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A 50 SANT CUGAT F.S. B
PURA BRASA RACING PINEDA A 32 C.F.S.PREMIÀ DE DALT A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. B 36 LASTUF HUMMEL ALELLA FS A
Jornada 12 18-01-2020
FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. B 112 FRANCISCANS SABADELL,C.E. A
VIC CLUB FUTBOL SALA A 72 F.S. PALAUENC JUVENIL A
C.N. CALDES,F.S. B 01 CARDEDEU, F.S. A
Descansa
R
Descansa
SANT CUGAT F.S. B 34 UNIO F.S. MOLLET A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT A 46 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A
LASTUF HUMMEL ALELLA FS A 30 PURA BRASA RACING PINEDA A
Jornada 13 25-01-2020
FRANCISCANS SABADELL,C.E. A 34 VIC CLUB FUTBOL SALA A
F.S. PALAUENC JUVENIL A 52 C.N. CALDES,F.S. B
CARDEDEU, F.S. A 22 Descansa
Descansa
R
SANT CUGAT F.S. B
UNIO F.S. MOLLET A 35 C.F.S.PREMIÀ DE DALT A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A 20 LASTUF HUMMEL ALELLA FS A
PURA BRASA RACING PINEDA A 04 FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 08-02-2020
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A 31 PURA BRASA RACING PINEDA A
UNIO F.S. MOLLET A 61 LASTUF HUMMEL ALELLA FS A
Descansa
R
C.F.S.PREMIÀ DE DALT A
CARDEDEU, F.S. A 14 SANT CUGAT F.S. B
F.S. PALAUENC JUVENIL A 52 Descansa
FRANCISCANS SABADELL,C.E. A 54 C.N. CALDES,F.S. B
VIC CLUB FUTBOL SALA A 31 FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. B
Jornada 15 15-02-2020
FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. B 31 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A
PURA BRASA RACING PINEDA A 11 UNIO F.S. MOLLET A
LASTUF HUMMEL ALELLA FS A
R
Descansa
C.F.S.PREMIÀ DE DALT A 01 CARDEDEU, F.S. A
SANT CUGAT F.S. B 51 F.S. PALAUENC JUVENIL A
Descansa 22 FRANCISCANS SABADELL,C.E. A
C.N. CALDES,F.S. B 14 VIC CLUB FUTBOL SALA A
Jornada 16 29-02-2020
UNIO F.S. MOLLET A 22 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A
Descansa
R
PURA BRASA RACING PINEDA A
CARDEDEU, F.S. A 24 LASTUF HUMMEL ALELLA FS A
F.S. PALAUENC JUVENIL A 33 C.F.S.PREMIÀ DE DALT A
FRANCISCANS SABADELL,C.E. A 32 SANT CUGAT F.S. B
VIC CLUB FUTBOL SALA A 90 Descansa
C.N. CALDES,F.S. B 33 FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. B
Jornada 17 14-03-2020
FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. B - UNIO F.S. MOLLET A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A
R
Descansa
PURA BRASA RACING PINEDA A - CARDEDEU, F.S. A
LASTUF HUMMEL ALELLA FS A - F.S. PALAUENC JUVENIL A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT A - FRANCISCANS SABADELL,C.E. A
SANT CUGAT F.S. B - VIC CLUB FUTBOL SALA A
Descansa - C.N. CALDES,F.S. B
Jornada 18 21-03-2020
Descansa
R
UNIO F.S. MOLLET A
CARDEDEU, F.S. A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A
F.S. PALAUENC JUVENIL A - PURA BRASA RACING PINEDA A
FRANCISCANS SABADELL,C.E. A - LASTUF HUMMEL ALELLA FS A
VIC CLUB FUTBOL SALA A - C.F.S.PREMIÀ DE DALT A
C.N. CALDES,F.S. B - SANT CUGAT F.S. B
Descansa - FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. B
Jornada 19 28-03-2020
FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. B
R
Descansa
UNIO F.S. MOLLET A - CARDEDEU, F.S. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A - F.S. PALAUENC JUVENIL A
PURA BRASA RACING PINEDA A - FRANCISCANS SABADELL,C.E. A
LASTUF HUMMEL ALELLA FS A - VIC CLUB FUTBOL SALA A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT A - C.N. CALDES,F.S. B
SANT CUGAT F.S. B - Descansa
Jornada 20 04-04-2020
CARDEDEU, F.S. A
R
Descansa
F.S. PALAUENC JUVENIL A - UNIO F.S. MOLLET A
FRANCISCANS SABADELL,C.E. A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A
VIC CLUB FUTBOL SALA A - PURA BRASA RACING PINEDA A
C.N. CALDES,F.S. B - LASTUF HUMMEL ALELLA FS A
Descansa - C.F.S.PREMIÀ DE DALT A
SANT CUGAT F.S. B - FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. B
Jornada 21 18-04-2020
FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. B - CARDEDEU, F.S. A
Descansa
R
F.S. PALAUENC JUVENIL A
UNIO F.S. MOLLET A - FRANCISCANS SABADELL,C.E. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A - VIC CLUB FUTBOL SALA A
PURA BRASA RACING PINEDA A - C.N. CALDES,F.S. B
LASTUF HUMMEL ALELLA FS A - Descansa
C.F.S.PREMIÀ DE DALT A - SANT CUGAT F.S. B
Jornada 22 25-04-2020
F.S. PALAUENC JUVENIL A - CARDEDEU, F.S. A
FRANCISCANS SABADELL,C.E. A
R
Descansa
VIC CLUB FUTBOL SALA A - UNIO F.S. MOLLET A
C.N. CALDES,F.S. B - SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A
Descansa - PURA BRASA RACING PINEDA A
SANT CUGAT F.S. B - LASTUF HUMMEL ALELLA FS A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. B - C.F.S.PREMIÀ DE DALT A
Jornada 23 09-05-2020
FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. B - F.S. PALAUENC JUVENIL A
CARDEDEU, F.S. A - FRANCISCANS SABADELL,C.E. A
Descansa
R
VIC CLUB FUTBOL SALA A
UNIO F.S. MOLLET A - C.N. CALDES,F.S. B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A - Descansa
PURA BRASA RACING PINEDA A - SANT CUGAT F.S. B
LASTUF HUMMEL ALELLA FS A - C.F.S.PREMIÀ DE DALT A
Jornada 24 16-05-2020
FRANCISCANS SABADELL,C.E. A - F.S. PALAUENC JUVENIL A
VIC CLUB FUTBOL SALA A - CARDEDEU, F.S. A
C.N. CALDES,F.S. B
R
Descansa
Descansa - UNIO F.S. MOLLET A
SANT CUGAT F.S. B - SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A
C.F.S.PREMIÀ DE DALT A - PURA BRASA RACING PINEDA A
LASTUF HUMMEL ALELLA FS A - FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. B
Jornada 25 23-05-2020
FRANCISCANS SABADELL,C.E. A - FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. B
F.S. PALAUENC JUVENIL A - VIC CLUB FUTBOL SALA A
CARDEDEU, F.S. A - C.N. CALDES,F.S. B
Descansa
R
Descansa
UNIO F.S. MOLLET A - SANT CUGAT F.S. B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A - C.F.S.PREMIÀ DE DALT A
PURA BRASA RACING PINEDA A - LASTUF HUMMEL ALELLA FS A
Jornada 26 30-05-2020
VIC CLUB FUTBOL SALA A - FRANCISCANS SABADELL,C.E. A
C.N. CALDES,F.S. B - F.S. PALAUENC JUVENIL A
Descansa - CARDEDEU, F.S. A
SANT CUGAT F.S. B
R
Descansa
C.F.S.PREMIÀ DE DALT A - UNIO F.S. MOLLET A
LASTUF HUMMEL ALELLA FS A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ C.E. B - PURA BRASA RACING PINEDA A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.