Competició | TEMPORADA 2019-2020

lliga segona divisio infantil futbol sala | bcn gr 1

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 05-10-2019
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B 10 BADALONA FUTSAL IRIS,C
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A 42 FUTSAL ARENYS DE MAR,B
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 36 SANTA COLOMA FUTSAL ,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 112 CFS JORDI SANCHEZ,B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A 40 CEFS PROSPERITAT,B
JESUS-MARIA C.E.,B 13 HUMMEL ALELLA FS,A
FUTSAL TANCAMENTS ALUVIDRES MATARÓ ,B 50 LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A
Jornada 2 12-10-2019
BADALONA FUTSAL IRIS,C 33 FUTSAL TANCAMENTS ALUVIDRES MATARÓ ,B
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 05 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 45 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
CFS JORDI SANCHEZ,B 26 SANTA COLOMA FUTSAL ,A
CEFS PROSPERITAT,B 012 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
HUMMEL ALELLA FS,A 22 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A 46 JESUS-MARIA C.E.,B
Jornada 3 19-10-2019
BADALONA FUTSAL IRIS,C 60 FUTSAL ARENYS DE MAR,B
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B 22 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A 41 CFS JORDI SANCHEZ,B
SANTA COLOMA FUTSAL ,A 130 CEFS PROSPERITAT,B
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 81 HUMMEL ALELLA FS,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A 33 LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A
FUTSAL TANCAMENTS ALUVIDRES MATARÓ ,B 24 JESUS-MARIA C.E.,B
Jornada 4 26-10-2019
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 27 FUTSAL TANCAMENTS ALUVIDRES MATARÓ ,B
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 24 BADALONA FUTSAL IRIS,C
CFS JORDI SANCHEZ,B 16 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
CEFS PROSPERITAT,B 27 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
HUMMEL ALELLA FS,A 09 SANTA COLOMA FUTSAL ,A
LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A 19 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
JESUS-MARIA C.E.,B 42 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
Jornada 5 09-11-2019
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 33 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
BADALONA FUTSAL IRIS,C 21 CFS JORDI SANCHEZ,B
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B 22 CEFS PROSPERITAT,B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A 74 HUMMEL ALELLA FS,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,A 101 LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 111 JESUS-MARIA C.E.,B
FUTSAL TANCAMENTS ALUVIDRES MATARÓ ,B 34 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
Jornada 6 16-11-2019
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 45 FUTSAL TANCAMENTS ALUVIDRES MATARÓ ,B
CFS JORDI SANCHEZ,B 31 FUTSAL ARENYS DE MAR,B
CEFS PROSPERITAT,B 27 BADALONA FUTSAL IRIS,C
HUMMEL ALELLA FS,A 32 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A 75 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
JESUS-MARIA C.E.,B 18 SANTA COLOMA FUTSAL ,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A 06 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
Jornada 7 23-11-2019
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 72 CFS JORDI SANCHEZ,B
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 11 CEFS PROSPERITAT,B
BADALONA FUTSAL IRIS,C 43 HUMMEL ALELLA FS,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B 52 LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A 06 JESUS-MARIA C.E.,B
SANTA COLOMA FUTSAL ,A 41 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
FUTSAL TANCAMENTS ALUVIDRES MATARÓ ,B 115 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
Jornada 8 30-11-2019
CFS JORDI SANCHEZ,B 03 FUTSAL TANCAMENTS ALUVIDRES MATARÓ ,B
CEFS PROSPERITAT,B 23 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
HUMMEL ALELLA FS,A 11 FUTSAL ARENYS DE MAR,B
LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A 02 BADALONA FUTSAL IRIS,C
JESUS-MARIA C.E.,B 24 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A 36 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 32 SANTA COLOMA FUTSAL ,A
Jornada 9 14-12-2019
CFS JORDI SANCHEZ,B 46 CEFS PROSPERITAT,B
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 54 HUMMEL ALELLA FS,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 14 LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,C 53 JESUS-MARIA C.E.,B
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B 41 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A 26 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
FUTSAL TANCAMENTS ALUVIDRES MATARÓ ,B 33 SANTA COLOMA FUTSAL ,A
Jornada 10 21-12-2019
CEFS PROSPERITAT,B 14 FUTSAL TANCAMENTS ALUVIDRES MATARÓ ,B
HUMMEL ALELLA FS,A 52 CFS JORDI SANCHEZ,B
LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A 67 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
JESUS-MARIA C.E.,B 22 FUTSAL ARENYS DE MAR,B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A 21 BADALONA FUTSAL IRIS,C
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 70 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
SANTA COLOMA FUTSAL ,A 26 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
Jornada 11 11-01-2020
CEFS PROSPERITAT,B 64 HUMMEL ALELLA FS,A
CFS JORDI SANCHEZ,B 63 LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 76 JESUS-MARIA C.E.,B
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 33 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
BADALONA FUTSAL IRIS,C 17 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B 22 SANTA COLOMA FUTSAL ,A
FUTSAL TANCAMENTS ALUVIDRES MATARÓ ,B 49 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
Jornada 12 18-01-2020
FUTSAL TANCAMENTS ALUVIDRES MATARÓ ,B 23 HUMMEL ALELLA FS,A
LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A 33 CEFS PROSPERITAT,B
JESUS-MARIA C.E.,B 32 CFS JORDI SANCHEZ,B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A 03 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 40 FUTSAL ARENYS DE MAR,B
SANTA COLOMA FUTSAL ,A 42 BADALONA FUTSAL IRIS,C
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A 82 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
Jornada 13 25-01-2020
HUMMEL ALELLA FS,A 43 LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A
CEFS PROSPERITAT,B 58 JESUS-MARIA C.E.,B
CFS JORDI SANCHEZ,B 53 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 14 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 07 SANTA COLOMA FUTSAL ,A
BADALONA FUTSAL IRIS,C 23 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B 33 FUTSAL TANCAMENTS ALUVIDRES MATARÓ ,B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 08-02-2020
BADALONA FUTSAL IRIS,C 21 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 02 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,A 101 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
CFS JORDI SANCHEZ,B 17 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
CEFS PROSPERITAT,B 02 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
HUMMEL ALELLA FS,A 22 JESUS-MARIA C.E.,B
LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A 28 FUTSAL TANCAMENTS ALUVIDRES MATARÓ ,B
Jornada 15 15-02-2020
FUTSAL TANCAMENTS ALUVIDRES MATARÓ ,B 23 BADALONA FUTSAL IRIS,C
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B - FUTSAL ARENYS DE MAR,B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A 102 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,A 111 CFS JORDI SANCHEZ,B
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A 60 CEFS PROSPERITAT,B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A 00 HUMMEL ALELLA FS,A
JESUS-MARIA C.E.,B 33 LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A
Jornada 16 29-02-2020
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 24 BADALONA FUTSAL IRIS,C
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 22 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
CFS JORDI SANCHEZ,B 29 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
CEFS PROSPERITAT,B 212 SANTA COLOMA FUTSAL ,A
HUMMEL ALELLA FS,A 09 C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A 23 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
JESUS-MARIA C.E.,B 52 FUTSAL TANCAMENTS ALUVIDRES MATARÓ ,B
Jornada 17 14-03-2020
FUTSAL TANCAMENTS ALUVIDRES MATARÓ ,B - FUTSAL ARENYS DE MAR,B
BADALONA FUTSAL IRIS,C - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B - CFS JORDI SANCHEZ,B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - CEFS PROSPERITAT,B
SANTA COLOMA FUTSAL ,A - HUMMEL ALELLA FS,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A - LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A - JESUS-MARIA C.E.,B
Jornada 18 21-03-2020
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A - FUTSAL ARENYS DE MAR,B
CFS JORDI SANCHEZ,B - BADALONA FUTSAL IRIS,C
CEFS PROSPERITAT,B - CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
HUMMEL ALELLA FS,A - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A - SANTA COLOMA FUTSAL ,A
JESUS-MARIA C.E.,B - C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A - FUTSAL TANCAMENTS ALUVIDRES MATARÓ ,B
Jornada 19 28-03-2020
FUTSAL TANCAMENTS ALUVIDRES MATARÓ ,B - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,B - CFS JORDI SANCHEZ,B
BADALONA FUTSAL IRIS,C - CEFS PROSPERITAT,B
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B - HUMMEL ALELLA FS,A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,A - JESUS-MARIA C.E.,B
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
Jornada 20 04-04-2020
CFS JORDI SANCHEZ,B - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
CEFS PROSPERITAT,B - FUTSAL ARENYS DE MAR,B
HUMMEL ALELLA FS,A - BADALONA FUTSAL IRIS,C
LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A - CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
JESUS-MARIA C.E.,B - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A - SANTA COLOMA FUTSAL ,A
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A - FUTSAL TANCAMENTS ALUVIDRES MATARÓ ,B
Jornada 21 18-04-2020
FUTSAL TANCAMENTS ALUVIDRES MATARÓ ,B - CFS JORDI SANCHEZ,B
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A - CEFS PROSPERITAT,B
FUTSAL ARENYS DE MAR,B - HUMMEL ALELLA FS,A
BADALONA FUTSAL IRIS,C - LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B - JESUS-MARIA C.E.,B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,A - C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
Jornada 22 25-04-2020
CEFS PROSPERITAT,B - CFS JORDI SANCHEZ,B
HUMMEL ALELLA FS,A - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A - FUTSAL ARENYS DE MAR,B
JESUS-MARIA C.E.,B - BADALONA FUTSAL IRIS,C
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A - CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,A - FUTSAL TANCAMENTS ALUVIDRES MATARÓ ,B
Jornada 23 09-05-2020
FUTSAL TANCAMENTS ALUVIDRES MATARÓ ,B - CEFS PROSPERITAT,B
CFS JORDI SANCHEZ,B - HUMMEL ALELLA FS,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A - LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,B - JESUS-MARIA C.E.,B
BADALONA FUTSAL IRIS,C - SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B - C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - SANTA COLOMA FUTSAL ,A
Jornada 24 16-05-2020
HUMMEL ALELLA FS,A - CEFS PROSPERITAT,B
LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A - CFS JORDI SANCHEZ,B
JESUS-MARIA C.E.,B - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A - FUTSAL ARENYS DE MAR,B
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A - BADALONA FUTSAL IRIS,C
SANTA COLOMA FUTSAL ,A - CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - FUTSAL TANCAMENTS ALUVIDRES MATARÓ ,B
Jornada 25 23-05-2020
HUMMEL ALELLA FS,A - FUTSAL TANCAMENTS ALUVIDRES MATARÓ ,B
CEFS PROSPERITAT,B - LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A
CFS JORDI SANCHEZ,B - JESUS-MARIA C.E.,B
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,B - C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A
BADALONA FUTSAL IRIS,C - SANTA COLOMA FUTSAL ,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
Jornada 26 30-05-2020
LA SALLE PREMIA C.E.P.V.L.,A - HUMMEL ALELLA FS,A
JESUS-MARIA C.E.,B - CEFS PROSPERITAT,B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A - CFS JORDI SANCHEZ,B
C.F.S. CIUTAT MATARÓ,A - PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,A - FUTSAL ARENYS DE MAR,B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - BADALONA FUTSAL IRIS,C
FUTSAL TANCAMENTS ALUVIDRES MATARÓ ,B - CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.