Competició | TEMPORADA 2019-2020

lliga segona divisio catalana futbol sala | lle gr 9

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 05-10-2019
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A 52 LA SENTIU, O.C. ,B
TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A 14 CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A
PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A 21 PONENT FUTSAL ALCARRAS,B
BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A 42 GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B
BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A 24 EL POAL AE,A
C.F.S. TARREGA,A 24 ATREVIT GASTROBAR FS MOLLERUSSA,A
FS SOLSONA,B 15 BORGES, FS,A
Jornada 2 12-10-2019
LA SENTIU, O.C. ,B 101 FS SOLSONA,B
CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A 45 GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A
PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A 66 TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A
GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B 44 PONENT FUTSAL ALCARRAS,B
EL POAL AE,A 22 BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A
ATREVIT GASTROBAR FS MOLLERUSSA,A 84 BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A
BORGES, FS,A 73 C.F.S. TARREGA,A
Jornada 3 19-10-2019
LA SENTIU, O.C. ,B 05 CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A 111 PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A
TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A 42 GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B
PONENT FUTSAL ALCARRAS,B 50 EL POAL AE,A
BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A 48 ATREVIT GASTROBAR FS MOLLERUSSA,A
BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A 63 BORGES, FS,A
FS SOLSONA,B 13 C.F.S. TARREGA,A
Jornada 4 26-10-2019
CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A 73 FS SOLSONA,B
PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A 31 LA SENTIU, O.C. ,B
GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B 39 GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A
EL POAL AE,A 63 TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A
ATREVIT GASTROBAR FS MOLLERUSSA,A 42 PONENT FUTSAL ALCARRAS,B
BORGES, FS,A 33 BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A
C.F.S. TARREGA,A 37 BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A
Jornada 5 09-11-2019
CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A 82 PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A
LA SENTIU, O.C. ,B 21 GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A 85 EL POAL AE,A
TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A 46 ATREVIT GASTROBAR FS MOLLERUSSA,A
PONENT FUTSAL ALCARRAS,B 16 BORGES, FS,A
BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A 105 C.F.S. TARREGA,A
FS SOLSONA,B 12 BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A
Jornada 6 16-11-2019
PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A 33 FS SOLSONA,B
CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A 120 GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B
EL POAL AE,A 52 LA SENTIU, O.C. ,B
ATREVIT GASTROBAR FS MOLLERUSSA,A 41 GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A
BORGES, FS,A 911 TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A
PONENT FUTSAL ALCARRAS,B 15 C.F.S. TARREGA,A
BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A 34 BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A
Jornada 7 23-11-2019
PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A 124 GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B
CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A 62 EL POAL AE,A
LA SENTIU, O.C. ,B 34 ATREVIT GASTROBAR FS MOLLERUSSA,A
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A 34 BORGES, FS,A
TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A 44 C.F.S. TARREGA,A
PONENT FUTSAL ALCARRAS,B 22 BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A
FS SOLSONA,B 23 BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A
Jornada 8 30-11-2019
GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B 54 FS SOLSONA,B
EL POAL AE,A 21 PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A
ATREVIT GASTROBAR FS MOLLERUSSA,A 76 CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A
BORGES, FS,A 72 LA SENTIU, O.C. ,B
C.F.S. TARREGA,A 54 GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A
BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A 32 TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A
BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A 42 PONENT FUTSAL ALCARRAS,B
Jornada 9 14-12-2019
EL POAL AE,A 13 GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B
ATREVIT GASTROBAR FS MOLLERUSSA,A 66 PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A
CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A 45 BORGES, FS,A
LA SENTIU, O.C. ,B 31 C.F.S. TARREGA,A
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A 56 BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A
TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A 44 BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A
FS SOLSONA,B 14 PONENT FUTSAL ALCARRAS,B
Jornada 10 21-12-2019
EL POAL AE,A 75 FS SOLSONA,B
ATREVIT GASTROBAR FS MOLLERUSSA,A 112 GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B
BORGES, FS,A 63 PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A
C.F.S. TARREGA,A 16 CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A
BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A 63 LA SENTIU, O.C. ,B
BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A 83 GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A
PONENT FUTSAL ALCARRAS,B 22 TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A
Jornada 11 11-01-2020
EL POAL AE,A 59 ATREVIT GASTROBAR FS MOLLERUSSA,A
GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B 03 BORGES, FS,A
PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A 51 C.F.S. TARREGA,A
CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A 44 BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A
LA SENTIU, O.C. ,B 12 BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A 73 PONENT FUTSAL ALCARRAS,B
FS SOLSONA,B 23 TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A
Jornada 12 18-01-2020
FS SOLSONA,B 28 ATREVIT GASTROBAR FS MOLLERUSSA,A
BORGES, FS,A 42 EL POAL AE,A
C.F.S. TARREGA,A 23 GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B
BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A 33 PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A
BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A 44 CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A
PONENT FUTSAL ALCARRAS,B 30 LA SENTIU, O.C. ,B
TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A 34 GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A
Jornada 13 25-01-2020
ATREVIT GASTROBAR FS MOLLERUSSA,A 67 BORGES, FS,A
EL POAL AE,A 33 C.F.S. TARREGA,A
GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B 43 BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A
PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A 13 BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A
CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A 72 PONENT FUTSAL ALCARRAS,B
LA SENTIU, O.C. ,B 48 TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A 75 FS SOLSONA,B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 08-02-2020
LA SENTIU, O.C. ,B 15 GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A
CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A 41 TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A
PONENT FUTSAL ALCARRAS,B 34 PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A
GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B 23 BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A
EL POAL AE,A 36 BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A
ATREVIT GASTROBAR FS MOLLERUSSA,A 101 C.F.S. TARREGA,A
BORGES, FS,A 61 FS SOLSONA,B
Jornada 15 29-02-2020
FS SOLSONA,B 10 LA SENTIU, O.C. ,B
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A - CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A
TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A 62 PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A
PONENT FUTSAL ALCARRAS,B 13 GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B
BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A 32 EL POAL AE,A
BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A 63 ATREVIT GASTROBAR FS MOLLERUSSA,A
C.F.S. TARREGA,A 17 BORGES, FS,A
Jornada 16 07-03-2020
CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A 32 LA SENTIU, O.C. ,B
PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A 24 GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A
GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B - TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A
EL POAL AE,A 23 PONENT FUTSAL ALCARRAS,B
ATREVIT GASTROBAR FS MOLLERUSSA,A 63 BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A
BORGES, FS,A 32 BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A
C.F.S. TARREGA,A 26 FS SOLSONA,B
Jornada 17 14-03-2020
FS SOLSONA,B - CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A
LA SENTIU, O.C. ,B - PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A - GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B
TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A - EL POAL AE,A
PONENT FUTSAL ALCARRAS,B - ATREVIT GASTROBAR FS MOLLERUSSA,A
BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A - BORGES, FS,A
BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A - C.F.S. TARREGA,A
Jornada 18 21-03-2020
PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A - CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A
GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B - LA SENTIU, O.C. ,B
EL POAL AE,A - GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A
ATREVIT GASTROBAR FS MOLLERUSSA,A - TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A
BORGES, FS,A - PONENT FUTSAL ALCARRAS,B
C.F.S. TARREGA,A - BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A
BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A - FS SOLSONA,B
Jornada 19 28-03-2020
FS SOLSONA,B - PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A
GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B - CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A
LA SENTIU, O.C. ,B - EL POAL AE,A
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A - ATREVIT GASTROBAR FS MOLLERUSSA,A
TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A - BORGES, FS,A
C.F.S. TARREGA,A - PONENT FUTSAL ALCARRAS,B
BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A - BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A
Jornada 20 04-04-2020
GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B - PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A
EL POAL AE,A - CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A
ATREVIT GASTROBAR FS MOLLERUSSA,A - LA SENTIU, O.C. ,B
BORGES, FS,A - GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A
C.F.S. TARREGA,A - TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A
BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A - PONENT FUTSAL ALCARRAS,B
BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A - FS SOLSONA,B
Jornada 21 18-04-2020
FS SOLSONA,B - GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B
PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A - EL POAL AE,A
CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A - ATREVIT GASTROBAR FS MOLLERUSSA,A
LA SENTIU, O.C. ,B - BORGES, FS,A
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A - C.F.S. TARREGA,A
TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A - BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A
PONENT FUTSAL ALCARRAS,B - BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A
Jornada 22 25-04-2020
GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B - EL POAL AE,A
PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A - ATREVIT GASTROBAR FS MOLLERUSSA,A
BORGES, FS,A - CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A
C.F.S. TARREGA,A - LA SENTIU, O.C. ,B
BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A - GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A
BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A - TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A
PONENT FUTSAL ALCARRAS,B - FS SOLSONA,B
Jornada 23 09-05-2020
FS SOLSONA,B - EL POAL AE,A
GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B - ATREVIT GASTROBAR FS MOLLERUSSA,A
PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A - BORGES, FS,A
CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A - C.F.S. TARREGA,A
LA SENTIU, O.C. ,B - BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A - BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A
TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A - PONENT FUTSAL ALCARRAS,B
Jornada 24 16-05-2020
ATREVIT GASTROBAR FS MOLLERUSSA,A - EL POAL AE,A
BORGES, FS,A - GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B
C.F.S. TARREGA,A - PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A
BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A - CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A
BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A - LA SENTIU, O.C. ,B
PONENT FUTSAL ALCARRAS,B - GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A
TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A - FS SOLSONA,B
Jornada 25 23-05-2020
ATREVIT GASTROBAR FS MOLLERUSSA,A - FS SOLSONA,B
EL POAL AE,A - BORGES, FS,A
GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B - C.F.S. TARREGA,A
PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A - BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A
CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A - BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A
LA SENTIU, O.C. ,B - PONENT FUTSAL ALCARRAS,B
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A - TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A
Jornada 26 30-05-2020
BORGES, FS,A - ATREVIT GASTROBAR FS MOLLERUSSA,A
C.F.S. TARREGA,A - EL POAL AE,A
BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A - GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B
BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A - PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A
PONENT FUTSAL ALCARRAS,B - CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A
TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A - LA SENTIU, O.C. ,B
FS SOLSONA,B - GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.