Competició | TEMPORADA 2019-2020

lliga segona divisio catalana futbol sala | bcn gr 6

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 05-10-2019
FUTSAL ALP,A 73 FS VILANOVA CAN TITO,A
SANT MIQUEL D'OLÓ,A 69 CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A
CFS ODENA,A 81 CAPELLADES C.F.S. ,B
CEFS SANTPEDOR,B 35 E.F.S. MASQUEFA,A
FUTSAL VILOMARA,A 43 VPR Refrigeració FS MONTBUI,A
APLITELC F.S. PUIG-REIG,A 22 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A 42 AEK SANT CUGAT,A
Jornada 2 12-10-2019
FS VILANOVA CAN TITO,A 52 C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A 35 FUTSAL ALP,A
CAPELLADES C.F.S. ,B 61 SANT MIQUEL D'OLÓ,A
E.F.S. MASQUEFA,A 23 CFS ODENA,A
FUTSAL VILOMARA,A 52 CEFS SANTPEDOR,B
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 84 VPR Refrigeració FS MONTBUI,A
AEK SANT CUGAT,A 33 APLITELC F.S. PUIG-REIG,A
Jornada 3 19-10-2019
FS VILANOVA CAN TITO,A 46 CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A
FUTSAL ALP,A 61 CAPELLADES C.F.S. ,B
SANT MIQUEL D'OLÓ,A 25 E.F.S. MASQUEFA,A
CFS ODENA,A 90 FUTSAL VILOMARA,A
CEFS SANTPEDOR,B 212 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
VPR Refrigeració FS MONTBUI,A 51 AEK SANT CUGAT,A
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A 34 APLITELC F.S. PUIG-REIG,A
Jornada 4 26-10-2019
CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A 42 C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
CAPELLADES C.F.S. ,B 48 FS VILANOVA CAN TITO,A
E.F.S. MASQUEFA,A 59 FUTSAL ALP,A
FUTSAL VILOMARA,A 72 SANT MIQUEL D'OLÓ,A
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 113 CFS ODENA,A
AEK SANT CUGAT,A 13 CEFS SANTPEDOR,B
APLITELC F.S. PUIG-REIG,A 61 VPR Refrigeració FS MONTBUI,A
Jornada 5 09-11-2019
CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A 74 CAPELLADES C.F.S. ,B
FS VILANOVA CAN TITO,A 45 E.F.S. MASQUEFA,A
FUTSAL ALP,A 31 FUTSAL VILOMARA,A
SANT MIQUEL D'OLÓ,A 26 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
CFS ODENA,A 64 AEK SANT CUGAT,A
CEFS SANTPEDOR,B 22 APLITELC F.S. PUIG-REIG,A
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A 53 VPR Refrigeració FS MONTBUI,A
Jornada 6 16-11-2019
CAPELLADES C.F.S. ,B 57 C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
E.F.S. MASQUEFA,A 66 CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A
FUTSAL VILOMARA,A 55 FS VILANOVA CAN TITO,A
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 49 FUTSAL ALP,A
AEK SANT CUGAT,A 43 SANT MIQUEL D'OLÓ,A
APLITELC F.S. PUIG-REIG,A 16 CFS ODENA,A
VPR Refrigeració FS MONTBUI,A 43 CEFS SANTPEDOR,B
Jornada 7 23-11-2019
CAPELLADES C.F.S. ,B 41 E.F.S. MASQUEFA,A
CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A 15 FUTSAL VILOMARA,A
FS VILANOVA CAN TITO,A 52 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
FUTSAL ALP,A 61 AEK SANT CUGAT,A
SANT MIQUEL D'OLÓ,A 31 APLITELC F.S. PUIG-REIG,A
CFS ODENA,A 123 VPR Refrigeració FS MONTBUI,A
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A 53 CEFS SANTPEDOR,B
Jornada 8 30-11-2019
E.F.S. MASQUEFA,A 32 C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
FUTSAL VILOMARA,A 52 CAPELLADES C.F.S. ,B
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 80 CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A
AEK SANT CUGAT,A 25 FS VILANOVA CAN TITO,A
APLITELC F.S. PUIG-REIG,A 15 FUTSAL ALP,A
VPR Refrigeració FS MONTBUI,A 51 SANT MIQUEL D'OLÓ,A
CEFS SANTPEDOR,B 17 CFS ODENA,A
Jornada 9 14-12-2019
E.F.S. MASQUEFA,A 26 FUTSAL VILOMARA,A
CAPELLADES C.F.S. ,B 60 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A 84 AEK SANT CUGAT,A
APLITELC F.S. PUIG-REIG,A 86 FS VILANOVA CAN TITO,A
FUTSAL ALP,A 55 VPR Refrigeració FS MONTBUI,A
SANT MIQUEL D'OLÓ,A 73 CEFS SANTPEDOR,B
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A 110 CFS ODENA,A
Jornada 10 21-12-2019
FUTSAL VILOMARA,A 83 C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 64 E.F.S. MASQUEFA,A
AEK SANT CUGAT,A 55 CAPELLADES C.F.S. ,B
APLITELC F.S. PUIG-REIG,A 35 CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A
VPR Refrigeració FS MONTBUI,A 33 FS VILANOVA CAN TITO,A
CEFS SANTPEDOR,B 114 FUTSAL ALP,A
SANT MIQUEL D'OLÓ,A 48 CFS ODENA,A
Jornada 11 11-01-2020
FUTSAL VILOMARA,A 53 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
E.F.S. MASQUEFA,A 10 AEK SANT CUGAT,A
CAPELLADES C.F.S. ,B 06 APLITELC F.S. PUIG-REIG,A
CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A 55 VPR Refrigeració FS MONTBUI,A
FS VILANOVA CAN TITO,A 73 CEFS SANTPEDOR,B
FUTSAL ALP,A 48 CFS ODENA,A
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A 37 SANT MIQUEL D'OLÓ,A
Jornada 12 18-01-2020
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A 313 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
AEK SANT CUGAT,A 20 FUTSAL VILOMARA,A
APLITELC F.S. PUIG-REIG,A 02 E.F.S. MASQUEFA,A
VPR Refrigeració FS MONTBUI,A 44 CAPELLADES C.F.S. ,B
CEFS SANTPEDOR,B 49 CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A
CFS ODENA,A 51 FS VILANOVA CAN TITO,A
SANT MIQUEL D'OLÓ,A 24 FUTSAL ALP,A
Jornada 13 25-01-2020
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 52 AEK SANT CUGAT,A
FUTSAL VILOMARA,A 74 APLITELC F.S. PUIG-REIG,A
E.F.S. MASQUEFA,A 43 VPR Refrigeració FS MONTBUI,A
CAPELLADES C.F.S. ,B 23 CEFS SANTPEDOR,B
CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A 24 CFS ODENA,A
FS VILANOVA CAN TITO,A 54 SANT MIQUEL D'OLÓ,A
FUTSAL ALP,A 93 C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 08-02-2020
FS VILANOVA CAN TITO,A 42 FUTSAL ALP,A
CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A 104 SANT MIQUEL D'OLÓ,A
CAPELLADES C.F.S. ,B 44 CFS ODENA,A
E.F.S. MASQUEFA,A 41 CEFS SANTPEDOR,B
VPR Refrigeració FS MONTBUI,A 24 FUTSAL VILOMARA,A
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 90 APLITELC F.S. PUIG-REIG,A
AEK SANT CUGAT,A 73 C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
Jornada 15 15-02-2020
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A 13 FS VILANOVA CAN TITO,A
FUTSAL ALP,A - CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A
SANT MIQUEL D'OLÓ,A 43 CAPELLADES C.F.S. ,B
CFS ODENA,A 64 E.F.S. MASQUEFA,A
CEFS SANTPEDOR,B 27 FUTSAL VILOMARA,A
VPR Refrigeració FS MONTBUI,A 66 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
APLITELC F.S. PUIG-REIG,A 13 AEK SANT CUGAT,A
Jornada 16 29-02-2020
CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A 22 FS VILANOVA CAN TITO,A
CAPELLADES C.F.S. ,B 47 FUTSAL ALP,A
E.F.S. MASQUEFA,A 42 SANT MIQUEL D'OLÓ,A
FUTSAL VILOMARA,A 33 CFS ODENA,A
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 64 CEFS SANTPEDOR,B
AEK SANT CUGAT,A 46 VPR Refrigeració FS MONTBUI,A
APLITELC F.S. PUIG-REIG,A 33 C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
Jornada 17 14-03-2020
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A - CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A
FS VILANOVA CAN TITO,A - CAPELLADES C.F.S. ,B
FUTSAL ALP,A - E.F.S. MASQUEFA,A
SANT MIQUEL D'OLÓ,A - FUTSAL VILOMARA,A
CFS ODENA,A - C.E. PLATENSE CALAFELL,A
CEFS SANTPEDOR,B - AEK SANT CUGAT,A
VPR Refrigeració FS MONTBUI,A - APLITELC F.S. PUIG-REIG,A
Jornada 18 21-03-2020
CAPELLADES C.F.S. ,B - CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A
E.F.S. MASQUEFA,A - FS VILANOVA CAN TITO,A
FUTSAL VILOMARA,A - FUTSAL ALP,A
C.E. PLATENSE CALAFELL,A - SANT MIQUEL D'OLÓ,A
AEK SANT CUGAT,A - CFS ODENA,A
APLITELC F.S. PUIG-REIG,A - CEFS SANTPEDOR,B
VPR Refrigeració FS MONTBUI,A - C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
Jornada 19 28-03-2020
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A - CAPELLADES C.F.S. ,B
CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A - E.F.S. MASQUEFA,A
FS VILANOVA CAN TITO,A - FUTSAL VILOMARA,A
FUTSAL ALP,A - C.E. PLATENSE CALAFELL,A
SANT MIQUEL D'OLÓ,A - AEK SANT CUGAT,A
CFS ODENA,A - APLITELC F.S. PUIG-REIG,A
CEFS SANTPEDOR,B - VPR Refrigeració FS MONTBUI,A
Jornada 20 04-04-2020
E.F.S. MASQUEFA,A - CAPELLADES C.F.S. ,B
FUTSAL VILOMARA,A - CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A
C.E. PLATENSE CALAFELL,A - FS VILANOVA CAN TITO,A
AEK SANT CUGAT,A - FUTSAL ALP,A
APLITELC F.S. PUIG-REIG,A - SANT MIQUEL D'OLÓ,A
VPR Refrigeració FS MONTBUI,A - CFS ODENA,A
CEFS SANTPEDOR,B - C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
Jornada 21 18-04-2020
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A - E.F.S. MASQUEFA,A
CAPELLADES C.F.S. ,B - FUTSAL VILOMARA,A
CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A - C.E. PLATENSE CALAFELL,A
FS VILANOVA CAN TITO,A - AEK SANT CUGAT,A
FUTSAL ALP,A - APLITELC F.S. PUIG-REIG,A
SANT MIQUEL D'OLÓ,A - VPR Refrigeració FS MONTBUI,A
CFS ODENA,A - CEFS SANTPEDOR,B
Jornada 22 25-04-2020
FUTSAL VILOMARA,A - E.F.S. MASQUEFA,A
C.E. PLATENSE CALAFELL,A - CAPELLADES C.F.S. ,B
AEK SANT CUGAT,A - CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A
FS VILANOVA CAN TITO,A - APLITELC F.S. PUIG-REIG,A
VPR Refrigeració FS MONTBUI,A - FUTSAL ALP,A
CEFS SANTPEDOR,B - SANT MIQUEL D'OLÓ,A
CFS ODENA,A - C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
Jornada 23 09-05-2020
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A - FUTSAL VILOMARA,A
E.F.S. MASQUEFA,A - C.E. PLATENSE CALAFELL,A
CAPELLADES C.F.S. ,B - AEK SANT CUGAT,A
CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A - APLITELC F.S. PUIG-REIG,A
FS VILANOVA CAN TITO,A - VPR Refrigeració FS MONTBUI,A
FUTSAL ALP,A - CEFS SANTPEDOR,B
CFS ODENA,A - SANT MIQUEL D'OLÓ,A
Jornada 24 16-05-2020
C.E. PLATENSE CALAFELL,A - FUTSAL VILOMARA,A
AEK SANT CUGAT,A - E.F.S. MASQUEFA,A
APLITELC F.S. PUIG-REIG,A - CAPELLADES C.F.S. ,B
VPR Refrigeració FS MONTBUI,A - CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A
CEFS SANTPEDOR,B - FS VILANOVA CAN TITO,A
CFS ODENA,A - FUTSAL ALP,A
SANT MIQUEL D'OLÓ,A - C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
Jornada 25 23-05-2020
C.E. PLATENSE CALAFELL,A - C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
FUTSAL VILOMARA,A - AEK SANT CUGAT,A
E.F.S. MASQUEFA,A - APLITELC F.S. PUIG-REIG,A
CAPELLADES C.F.S. ,B - VPR Refrigeració FS MONTBUI,A
CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A - CEFS SANTPEDOR,B
FS VILANOVA CAN TITO,A - CFS ODENA,A
FUTSAL ALP,A - SANT MIQUEL D'OLÓ,A
Jornada 26 30-05-2020
AEK SANT CUGAT,A - C.E. PLATENSE CALAFELL,A
APLITELC F.S. PUIG-REIG,A - FUTSAL VILOMARA,A
VPR Refrigeració FS MONTBUI,A - E.F.S. MASQUEFA,A
CEFS SANTPEDOR,B - CAPELLADES C.F.S. ,B
CFS ODENA,A - CONSTRUCCIONS MARTINEZ CASTELLBELL,A
SANT MIQUEL D'OLÓ,A - FS VILANOVA CAN TITO,A
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A - FUTSAL ALP,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.