Competició | TEMPORADA 2019-2020

lliga segona divisio alevi futbol sala | bcn gr 5

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 05-10-2019
SANT JOAN DESPI C.F.S.,B 23 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
CORNELLA C.F.S. GPC,B 72 AECS L'HOSPITALET,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,A 53 MOLINS 99, C.F.S.,B
GAVA, F.S ,A 26 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,B
COLLBATÓ C.E.,A 102 E.F.S. MASQUEFA,A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU,A 82 CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
C.E.T. 10, FS D,D 19 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B
Jornada 2 12-10-2019
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 16 C.E.T. 10, FS D,D
AECS L'HOSPITALET,A 41 SANT JOAN DESPI C.F.S.,B
MOLINS 99, C.F.S.,B 37 CORNELLA C.F.S. GPC,B
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,B 33 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
E.F.S. MASQUEFA,A 82 GAVA, F.S ,A
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A 36 COLLBATÓ C.E.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B 56 ALHEÑA CLUB ESPORTIU,A
Jornada 3 19-10-2019
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 17 AECS L'HOSPITALET,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,B 13 MOLINS 99, C.F.S.,B
CORNELLA C.F.S. GPC,B 25 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,B
FUTSAL CERVELLO C.E.,A 45 E.F.S. MASQUEFA,A
GAVA, F.S ,A 28 CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
COLLBATÓ C.E.,A 42 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B
C.E.T. 10, FS D,D 42 ALHEÑA CLUB ESPORTIU,A
Jornada 4 26-10-2019
AECS L'HOSPITALET,A 35 C.E.T. 10, FS D,D
MOLINS 99, C.F.S.,B 64 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,B 51 SANT JOAN DESPI C.F.S.,B
E.F.S. MASQUEFA,A 74 CORNELLA C.F.S. GPC,B
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A 62 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B 193 GAVA, F.S ,A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU,A 44 COLLBATÓ C.E.,A
Jornada 5 09-11-2019
AECS L'HOSPITALET,A 43 MOLINS 99, C.F.S.,B
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 03 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,B
SANT JOAN DESPI C.F.S.,B 23 E.F.S. MASQUEFA,A
CORNELLA C.F.S. GPC,B 35 CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,A 65 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B
GAVA, F.S ,A 33 ALHEÑA CLUB ESPORTIU,A
C.E.T. 10, FS D,D 27 COLLBATÓ C.E.,A
Jornada 6 16-11-2019
MOLINS 99, C.F.S.,B 08 C.E.T. 10, FS D,D
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,B 23 AECS L'HOSPITALET,A
E.F.S. MASQUEFA,A 122 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A 21 SANT JOAN DESPI C.F.S.,B
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B 55 CORNELLA C.F.S. GPC,B
ALHEÑA CLUB ESPORTIU,A 21 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
COLLBATÓ C.E.,A 95 GAVA, F.S ,A
Jornada 7 23-11-2019
MOLINS 99, C.F.S.,B 53 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,B
AECS L'HOSPITALET,A 24 E.F.S. MASQUEFA,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 02 CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,B 210 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B
CORNELLA C.F.S. GPC,B 53 ALHEÑA CLUB ESPORTIU,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,A 31 COLLBATÓ C.E.,A
C.E.T. 10, FS D,D 72 GAVA, F.S ,A
Jornada 8 30-11-2019
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,B 32 C.E.T. 10, FS D,D
E.F.S. MASQUEFA,A 90 MOLINS 99, C.F.S.,B
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A 52 AECS L'HOSPITALET,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B 91 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU,A 60 SANT JOAN DESPI C.F.S.,B
COLLBATÓ C.E.,A 62 CORNELLA C.F.S. GPC,B
GAVA, F.S ,A 85 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
Jornada 9 14-12-2019
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,B 26 E.F.S. MASQUEFA,A
MOLINS 99, C.F.S.,B 35 CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
AECS L'HOSPITALET,A 52 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 16 ALHEÑA CLUB ESPORTIU,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,B 017 COLLBATÓ C.E.,A
CORNELLA C.F.S. GPC,B 116 GAVA, F.S ,A
C.E.T. 10, FS D,D 37 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
Jornada 10 21-12-2019
E.F.S. MASQUEFA,A 94 C.E.T. 10, FS D,D
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A 62 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,B
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B 81 MOLINS 99, C.F.S.,B
ALHEÑA CLUB ESPORTIU,A 90 AECS L'HOSPITALET,A
COLLBATÓ C.E.,A 130 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
GAVA, F.S ,A 113 SANT JOAN DESPI C.F.S.,B
FUTSAL CERVELLO C.E.,A 56 CORNELLA C.F.S. GPC,B
Jornada 11 11-01-2020
E.F.S. MASQUEFA,A 44 CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,B 22 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B
MOLINS 99, C.F.S.,B 412 ALHEÑA CLUB ESPORTIU,A
AECS L'HOSPITALET,A 24 COLLBATÓ C.E.,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 15 GAVA, F.S ,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,B 17 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
C.E.T. 10, FS D,D 30 CORNELLA C.F.S. GPC,B
Jornada 12 18-01-2020
C.E.T. 10, FS D,D 92 CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B 26 E.F.S. MASQUEFA,A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU,A 65 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,B
COLLBATÓ C.E.,A 91 MOLINS 99, C.F.S.,B
GAVA, F.S ,A 73 AECS L'HOSPITALET,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,A 21 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
CORNELLA C.F.S. GPC,B 91 SANT JOAN DESPI C.F.S.,B
Jornada 13 25-01-2020
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A 92 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B
E.F.S. MASQUEFA,A 61 ALHEÑA CLUB ESPORTIU,A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,B 16 COLLBATÓ C.E.,A
MOLINS 99, C.F.S.,B 74 GAVA, F.S ,A
AECS L'HOSPITALET,A 16 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 18 CORNELLA C.F.S. GPC,B
SANT JOAN DESPI C.F.S.,B 59 C.E.T. 10, FS D,D

SEGONA VOLTA

Jornada 14 08-02-2020
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 22 SANT JOAN DESPI C.F.S.,B
AECS L'HOSPITALET,A 76 CORNELLA C.F.S. GPC,B
MOLINS 99, C.F.S.,B 23 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,B 34 GAVA, F.S ,A
E.F.S. MASQUEFA,A 12 COLLBATÓ C.E.,A
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A 45 ALHEÑA CLUB ESPORTIU,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B 05 C.E.T. 10, FS D,D
Jornada 15 15-02-2020
C.E.T. 10, FS D,D 131 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,B 14 AECS L'HOSPITALET,A
CORNELLA C.F.S. GPC,B 34 MOLINS 99, C.F.S.,B
FUTSAL CERVELLO C.E.,A 13 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,B
GAVA, F.S ,A 811 E.F.S. MASQUEFA,A
COLLBATÓ C.E.,A 62 CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU,A 103 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B
Jornada 16 29-02-2020
AECS L'HOSPITALET,A 51 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
MOLINS 99, C.F.S.,B 81 SANT JOAN DESPI C.F.S.,B
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,B 43 CORNELLA C.F.S. GPC,B
E.F.S. MASQUEFA,A 43 FUTSAL CERVELLO C.E.,A
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A 123 GAVA, F.S ,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B 111 COLLBATÓ C.E.,A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU,A 43 C.E.T. 10, FS D,D
Jornada 17 14-03-2020
C.E.T. 10, FS D,D - AECS L'HOSPITALET,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A - MOLINS 99, C.F.S.,B
SANT JOAN DESPI C.F.S.,B - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,B
CORNELLA C.F.S. GPC,B - E.F.S. MASQUEFA,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,A - CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
GAVA, F.S ,A - SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B
COLLBATÓ C.E.,A - ALHEÑA CLUB ESPORTIU,A
Jornada 18 21-03-2020
MOLINS 99, C.F.S.,B - AECS L'HOSPITALET,A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,B - C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
E.F.S. MASQUEFA,A - SANT JOAN DESPI C.F.S.,B
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A - CORNELLA C.F.S. GPC,B
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B - FUTSAL CERVELLO C.E.,A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU,A - GAVA, F.S ,A
COLLBATÓ C.E.,A - C.E.T. 10, FS D,D
Jornada 19 28-03-2020
C.E.T. 10, FS D,D - MOLINS 99, C.F.S.,B
AECS L'HOSPITALET,A - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,B
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A - E.F.S. MASQUEFA,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,B - CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
CORNELLA C.F.S. GPC,B - SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B
FUTSAL CERVELLO C.E.,A - ALHEÑA CLUB ESPORTIU,A
GAVA, F.S ,A - COLLBATÓ C.E.,A
Jornada 20 04-04-2020
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,B - MOLINS 99, C.F.S.,B
E.F.S. MASQUEFA,A - AECS L'HOSPITALET,A
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A - C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B - SANT JOAN DESPI C.F.S.,B
ALHEÑA CLUB ESPORTIU,A - CORNELLA C.F.S. GPC,B
COLLBATÓ C.E.,A - FUTSAL CERVELLO C.E.,A
GAVA, F.S ,A - C.E.T. 10, FS D,D
Jornada 21 18-04-2020
C.E.T. 10, FS D,D - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,B
MOLINS 99, C.F.S.,B - E.F.S. MASQUEFA,A
AECS L'HOSPITALET,A - CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A - SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B
SANT JOAN DESPI C.F.S.,B - ALHEÑA CLUB ESPORTIU,A
CORNELLA C.F.S. GPC,B - COLLBATÓ C.E.,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,A - GAVA, F.S ,A
Jornada 22 25-04-2020
E.F.S. MASQUEFA,A - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,B
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A - MOLINS 99, C.F.S.,B
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B - AECS L'HOSPITALET,A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU,A - C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
COLLBATÓ C.E.,A - SANT JOAN DESPI C.F.S.,B
GAVA, F.S ,A - CORNELLA C.F.S. GPC,B
FUTSAL CERVELLO C.E.,A - C.E.T. 10, FS D,D
Jornada 23 09-05-2020
C.E.T. 10, FS D,D - E.F.S. MASQUEFA,A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,B - CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
MOLINS 99, C.F.S.,B - SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B
AECS L'HOSPITALET,A - ALHEÑA CLUB ESPORTIU,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A - COLLBATÓ C.E.,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,B - GAVA, F.S ,A
CORNELLA C.F.S. GPC,B - FUTSAL CERVELLO C.E.,A
Jornada 24 16-05-2020
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A - E.F.S. MASQUEFA,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,B
ALHEÑA CLUB ESPORTIU,A - MOLINS 99, C.F.S.,B
COLLBATÓ C.E.,A - AECS L'HOSPITALET,A
GAVA, F.S ,A - C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,A - SANT JOAN DESPI C.F.S.,B
CORNELLA C.F.S. GPC,B - C.E.T. 10, FS D,D
Jornada 25 23-05-2020
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A - C.E.T. 10, FS D,D
E.F.S. MASQUEFA,A - SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,B - ALHEÑA CLUB ESPORTIU,A
MOLINS 99, C.F.S.,B - COLLBATÓ C.E.,A
AECS L'HOSPITALET,A - GAVA, F.S ,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A - FUTSAL CERVELLO C.E.,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,B - CORNELLA C.F.S. GPC,B
Jornada 26 30-05-2020
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,B - CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU,A - E.F.S. MASQUEFA,A
COLLBATÓ C.E.,A - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,B
GAVA, F.S ,A - MOLINS 99, C.F.S.,B
FUTSAL CERVELLO C.E.,A - AECS L'HOSPITALET,A
CORNELLA C.F.S. GPC,B - C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
C.E.T. 10, FS D,D - SANT JOAN DESPI C.F.S.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.