Competició | TEMPORADA 2019-2020

divisio honor juvenil nacional futbol sala | gr 3

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 21-09-2019
NATACIO SABADELL,A 1-3 BARÇA,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 6-2 C.E.T. 10, FS,A
RIPOLLET F.S.,A 1-7 FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 5-0 JESUS-MARIA C.E.,A
SALOU, F.S.,A 6-3 TRANSCANO CFS MONTCADA,A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A 2-2 MANRESA, F.S.,A
ARRELS, A.E.F.S.,A 2-8 PALMA FUTSAL
ENTRECULTURAS MONTESIÓN 2-4 L'HOSPITALET BELLSPORT,A
Jornada 2 28-09-2019
BARÇA,A 3-1 ENTRECULTURAS MONTESIÓN
C.E.T. 10, FS,A 3-2 NATACIO SABADELL,A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A 4-5 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
JESUS-MARIA C.E.,A 3-4 RIPOLLET F.S.,A
TRANSCANO CFS MONTCADA,A 2-6 LES CORTS UBAE. A.E.,A
MANRESA, F.S.,A 5-1 SALOU, F.S.,A
PALMA FUTSAL 2-1 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A
L'HOSPITALET BELLSPORT,A 7-6 ARRELS, A.E.F.S.,A
Jornada 3 05-10-2019
BARÇA,A 5-1 C.E.T. 10, FS,A
NATACIO SABADELL,A 9-4 FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 5-1 JESUS-MARIA C.E.,A
RIPOLLET F.S.,A 3-3 TRANSCANO CFS MONTCADA,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 5-2 MANRESA, F.S.,A
SALOU, F.S.,A 1-6 PALMA FUTSAL
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A 4-10 L'HOSPITALET BELLSPORT,A
ENTRECULTURAS MONTESIÓN 2-4 ARRELS, A.E.F.S.,A
Jornada 4 12-10-2019
C.E.T. 10, FS,A 5-7 ENTRECULTURAS MONTESIÓN
FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A 2-3 BARÇA,A
JESUS-MARIA C.E.,A 6-5 NATACIO SABADELL,A
TRANSCANO CFS MONTCADA,A 3-10 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
MANRESA, F.S.,A 3-3 RIPOLLET F.S.,A
PALMA FUTSAL 4-3 LES CORTS UBAE. A.E.,A
L'HOSPITALET BELLSPORT,A 6-2 SALOU, F.S.,A
ARRELS, A.E.F.S.,A 4-1 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A
Jornada 5 19-10-2019
C.E.T. 10, FS,A 3-8 FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A
BARÇA,A 4-1 JESUS-MARIA C.E.,A
NATACIO SABADELL,A 2-2 TRANSCANO CFS MONTCADA,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 5-2 MANRESA, F.S.,A
RIPOLLET F.S.,A 0-7 PALMA FUTSAL
LES CORTS UBAE. A.E.,A 4-5 L'HOSPITALET BELLSPORT,A
SALOU, F.S.,A 4-6 ARRELS, A.E.F.S.,A
ENTRECULTURAS MONTESIÓN 2-3 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A
Jornada 6 26-10-2019
FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A 2-4 ENTRECULTURAS MONTESIÓN
JESUS-MARIA C.E.,A 3-2 C.E.T. 10, FS,A
TRANSCANO CFS MONTCADA,A 2-5 BARÇA,A
MANRESA, F.S.,A 4-5 NATACIO SABADELL,A
PALMA FUTSAL 5-3 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
L'HOSPITALET BELLSPORT,A 5-3 RIPOLLET F.S.,A
ARRELS, A.E.F.S.,A 7-7 LES CORTS UBAE. A.E.,A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A 6-4 SALOU, F.S.,A
Jornada 7 02-11-2019
FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A 2-6 JESUS-MARIA C.E.,A
C.E.T. 10, FS,A 4-4 TRANSCANO CFS MONTCADA,A
BARÇA,A 5-4 MANRESA, F.S.,A
NATACIO SABADELL,A 3-7 PALMA FUTSAL
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 2-3 L'HOSPITALET BELLSPORT,A
RIPOLLET F.S.,A 1-5 ARRELS, A.E.F.S.,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 8-1 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A
ENTRECULTURAS MONTESIÓN 4-4 SALOU, F.S.,A
Jornada 8 09-11-2019
JESUS-MARIA C.E.,A 4-4 ENTRECULTURAS MONTESIÓN
TRANSCANO CFS MONTCADA,A 3-2 FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A
MANRESA, F.S.,A 1-3 C.E.T. 10, FS,A
PALMA FUTSAL 3-5 BARÇA,A
L'HOSPITALET BELLSPORT,A 2-2 NATACIO SABADELL,A
ARRELS, A.E.F.S.,A 1-6 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A 8-5 RIPOLLET F.S.,A
SALOU, F.S.,A 1-9 LES CORTS UBAE. A.E.,A
Jornada 9 16-11-2019
JESUS-MARIA C.E.,A 3-1 TRANSCANO CFS MONTCADA,A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A 1-3 MANRESA, F.S.,A
C.E.T. 10, FS,A 1-11 PALMA FUTSAL
BARÇA,A 5-1 L'HOSPITALET BELLSPORT,A
NATACIO SABADELL,A 9-1 ARRELS, A.E.F.S.,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 10-3 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A
RIPOLLET F.S.,A 5-2 SALOU, F.S.,A
ENTRECULTURAS MONTESIÓN 3-4 LES CORTS UBAE. A.E.,A
Jornada 10 23-11-2019
TRANSCANO CFS MONTCADA,A 3-7 ENTRECULTURAS MONTESIÓN
MANRESA, F.S.,A 9-3 JESUS-MARIA C.E.,A
PALMA FUTSAL 6-0 FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A
L'HOSPITALET BELLSPORT,A 3-2 C.E.T. 10, FS,A
ARRELS, A.E.F.S.,A 0-8 BARÇA,A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A 2-4 NATACIO SABADELL,A
SALOU, F.S.,A 3-10 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 11-4 RIPOLLET F.S.,A
Jornada 11 30-11-2019
TRANSCANO CFS MONTCADA,A 3-8 MANRESA, F.S.,A
JESUS-MARIA C.E.,A 3-6 PALMA FUTSAL
FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A 8-4 L'HOSPITALET BELLSPORT,A
C.E.T. 10, FS,A 8-5 ARRELS, A.E.F.S.,A
BARÇA,A 10-0 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A
NATACIO SABADELL,A 7-2 SALOU, F.S.,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 5-5 LES CORTS UBAE. A.E.,A
ENTRECULTURAS MONTESIÓN 2-4 RIPOLLET F.S.,A
Jornada 12 07-12-2019
MANRESA, F.S.,A 5-3 ENTRECULTURAS MONTESIÓN
PALMA FUTSAL 7-0 TRANSCANO CFS MONTCADA,A
L'HOSPITALET BELLSPORT,A 12-5 JESUS-MARIA C.E.,A
ARRELS, A.E.F.S.,A 1-8 FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A 2-1 C.E.T. 10, FS,A
SALOU, F.S.,A 0-10 BARÇA,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 4-1 NATACIO SABADELL,A
RIPOLLET F.S.,A 8-11 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
Jornada 13 14-12-2019
MANRESA, F.S.,A 0-1 PALMA FUTSAL
TRANSCANO CFS MONTCADA,A 3-3 L'HOSPITALET BELLSPORT,A
JESUS-MARIA C.E.,A 5-3 ARRELS, A.E.F.S.,A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A 3-1 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A
C.E.T. 10, FS,A 9-1 SALOU, F.S.,A
BARÇA,A 3-3 LES CORTS UBAE. A.E.,A
NATACIO SABADELL,A 4-7 RIPOLLET F.S.,A
ENTRECULTURAS MONTESIÓN 4-4 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
Jornada 14 21-12-2019
ENTRECULTURAS MONTESIÓN 1-10 PALMA FUTSAL
L'HOSPITALET BELLSPORT,A 3-2 MANRESA, F.S.,A
ARRELS, A.E.F.S.,A 4-2 TRANSCANO CFS MONTCADA,A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A 1-1 JESUS-MARIA C.E.,A
SALOU, F.S.,A 4-6 FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 4-3 C.E.T. 10, FS,A
RIPOLLET F.S.,A 4-6 BARÇA,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 7-2 NATACIO SABADELL,A
Jornada 15 11-01-2020
PALMA FUTSAL 6-5 L'HOSPITALET BELLSPORT,A
MANRESA, F.S.,A 8-3 ARRELS, A.E.F.S.,A
TRANSCANO CFS MONTCADA,A 4-5 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A
JESUS-MARIA C.E.,A 8-4 SALOU, F.S.,A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A 6-3 LES CORTS UBAE. A.E.,A
C.E.T. 10, FS,A 7-6 RIPOLLET F.S.,A
BARÇA,A 7-4 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
NATACIO SABADELL,A 6-4 ENTRECULTURAS MONTESIÓN

SEGONA VOLTA

Jornada 16 25-01-2020
BARÇA,A 5-2 NATACIO SABADELL,A
C.E.T. 10, FS,A 9-6 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A 8-5 RIPOLLET F.S.,A
JESUS-MARIA C.E.,A 3-5 LES CORTS UBAE. A.E.,A
TRANSCANO CFS MONTCADA,A 3-7 SALOU, F.S.,A
MANRESA, F.S.,A 4-2 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A
PALMA FUTSAL 8-2 ARRELS, A.E.F.S.,A
L'HOSPITALET BELLSPORT,A 5-1 ENTRECULTURAS MONTESIÓN
Jornada 17 01-02-2020
ENTRECULTURAS MONTESIÓN 0-3 BARÇA,A
NATACIO SABADELL,A 5-2 C.E.T. 10, FS,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 4-4 FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A
RIPOLLET F.S.,A 5-2 JESUS-MARIA C.E.,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 3-1 TRANSCANO CFS MONTCADA,A
SALOU, F.S.,A 0-5 MANRESA, F.S.,A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A 2-6 PALMA FUTSAL
ARRELS, A.E.F.S.,A 3-6 L'HOSPITALET BELLSPORT,A
Jornada 18 08-02-2020
C.E.T. 10, FS,A 1-5 BARÇA,A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A 3-3 NATACIO SABADELL,A
JESUS-MARIA C.E.,A 3-5 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
TRANSCANO CFS MONTCADA,A 1-4 RIPOLLET F.S.,A
MANRESA, F.S.,A 6-3 LES CORTS UBAE. A.E.,A
PALMA FUTSAL 5-2 SALOU, F.S.,A
L'HOSPITALET BELLSPORT,A 11-3 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A
ARRELS, A.E.F.S.,A 6-5 ENTRECULTURAS MONTESIÓN
Jornada 19 22-02-2020
ENTRECULTURAS MONTESIÓN 4-3 C.E.T. 10, FS,A
BARÇA,A 7-2 FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A
NATACIO SABADELL,A 7-2 JESUS-MARIA C.E.,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 10-0 TRANSCANO CFS MONTCADA,A
RIPOLLET F.S.,A 4-9 MANRESA, F.S.,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 1-2 PALMA FUTSAL
SALOU, F.S.,A 0-10 L'HOSPITALET BELLSPORT,A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A 5-2 ARRELS, A.E.F.S.,A
Jornada 20 29-02-2020
FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A 8-2 C.E.T. 10, FS,A
JESUS-MARIA C.E.,A 2-9 BARÇA,A
TRANSCANO CFS MONTCADA,A 2-4 NATACIO SABADELL,A
MANRESA, F.S.,A 3-5 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
PALMA FUTSAL 8-1 RIPOLLET F.S.,A
L'HOSPITALET BELLSPORT,A 3-7 LES CORTS UBAE. A.E.,A
ARRELS, A.E.F.S.,A 2-3 SALOU, F.S.,A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A 2-3 ENTRECULTURAS MONTESIÓN
Jornada 21 07-03-2020
ENTRECULTURAS MONTESIÓN 1-3 FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A
C.E.T. 10, FS,A 7-4 JESUS-MARIA C.E.,A
BARÇA,A 14-1 TRANSCANO CFS MONTCADA,A
NATACIO SABADELL,A 4-2 MANRESA, F.S.,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 5-4 PALMA FUTSAL
RIPOLLET F.S.,A 0-2 L'HOSPITALET BELLSPORT,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 3-1 ARRELS, A.E.F.S.,A
SALOU, F.S.,A 3-5 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A
Jornada 22 14-03-2020
JESUS-MARIA C.E.,A - FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A
TRANSCANO CFS MONTCADA,A - C.E.T. 10, FS,A
MANRESA, F.S.,A - BARÇA,A
PALMA FUTSAL - NATACIO SABADELL,A
L'HOSPITALET BELLSPORT,A - INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
ARRELS, A.E.F.S.,A - RIPOLLET F.S.,A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A - LES CORTS UBAE. A.E.,A
SALOU, F.S.,A - ENTRECULTURAS MONTESIÓN
Jornada 23 21-03-2020
ENTRECULTURAS MONTESIÓN - JESUS-MARIA C.E.,A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A - TRANSCANO CFS MONTCADA,A
C.E.T. 10, FS,A - MANRESA, F.S.,A
BARÇA,A - PALMA FUTSAL
NATACIO SABADELL,A - L'HOSPITALET BELLSPORT,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A - ARRELS, A.E.F.S.,A
RIPOLLET F.S.,A - FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A - SALOU, F.S.,A
Jornada 24 28-03-2020
TRANSCANO CFS MONTCADA,A - JESUS-MARIA C.E.,A
MANRESA, F.S.,A - FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A
PALMA FUTSAL - C.E.T. 10, FS,A
L'HOSPITALET BELLSPORT,A - BARÇA,A
ARRELS, A.E.F.S.,A - NATACIO SABADELL,A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A - INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
SALOU, F.S.,A - RIPOLLET F.S.,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A - ENTRECULTURAS MONTESIÓN
Jornada 25 04-04-2020
ENTRECULTURAS MONTESIÓN - TRANSCANO CFS MONTCADA,A
JESUS-MARIA C.E.,A - MANRESA, F.S.,A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A - PALMA FUTSAL
C.E.T. 10, FS,A - L'HOSPITALET BELLSPORT,A
BARÇA,A - ARRELS, A.E.F.S.,A
NATACIO SABADELL,A - FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A - SALOU, F.S.,A
RIPOLLET F.S.,A - LES CORTS UBAE. A.E.,A
Jornada 26 18-04-2020
MANRESA, F.S.,A - TRANSCANO CFS MONTCADA,A
PALMA FUTSAL - JESUS-MARIA C.E.,A
L'HOSPITALET BELLSPORT,A - FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A
ARRELS, A.E.F.S.,A - C.E.T. 10, FS,A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A - BARÇA,A
SALOU, F.S.,A - NATACIO SABADELL,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A - INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
RIPOLLET F.S.,A - ENTRECULTURAS MONTESIÓN
Jornada 27 25-04-2020
ENTRECULTURAS MONTESIÓN - MANRESA, F.S.,A
TRANSCANO CFS MONTCADA,A - PALMA FUTSAL
JESUS-MARIA C.E.,A - L'HOSPITALET BELLSPORT,A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A - ARRELS, A.E.F.S.,A
C.E.T. 10, FS,A - FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A
BARÇA,A - SALOU, F.S.,A
NATACIO SABADELL,A - LES CORTS UBAE. A.E.,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A - RIPOLLET F.S.,A
Jornada 28 02-05-2020
PALMA FUTSAL - MANRESA, F.S.,A
L'HOSPITALET BELLSPORT,A - TRANSCANO CFS MONTCADA,A
ARRELS, A.E.F.S.,A - JESUS-MARIA C.E.,A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A - FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A
SALOU, F.S.,A - C.E.T. 10, FS,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A - BARÇA,A
RIPOLLET F.S.,A - NATACIO SABADELL,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A - ENTRECULTURAS MONTESIÓN
Jornada 29 16-05-2020
PALMA FUTSAL - ENTRECULTURAS MONTESIÓN
MANRESA, F.S.,A - L'HOSPITALET BELLSPORT,A
TRANSCANO CFS MONTCADA,A - ARRELS, A.E.F.S.,A
JESUS-MARIA C.E.,A - FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A - SALOU, F.S.,A
C.E.T. 10, FS,A - LES CORTS UBAE. A.E.,A
BARÇA,A - RIPOLLET F.S.,A
NATACIO SABADELL,A - INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
Jornada 30 23-05-2020
L'HOSPITALET BELLSPORT,A - PALMA FUTSAL
ARRELS, A.E.F.S.,A - MANRESA, F.S.,A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A - TRANSCANO CFS MONTCADA,A
SALOU, F.S.,A - JESUS-MARIA C.E.,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A - FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A
RIPOLLET F.S.,A - C.E.T. 10, FS,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A - BARÇA,A
ENTRECULTURAS MONTESIÓN - NATACIO SABADELL,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.