Competició | TEMPORADA 2019-2020

lliga primera divisio femeni futbol sala | bcn gr 1

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 05-10-2019
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 80 C.N. CALDES,F.S. B
F.S.SABADELL FEMENI B 41 Descansa
ARRELS, A.E.F.S. A 05 SANT CUGAT F.S. A
IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE A 20 OLIMPYC FLORESTA FS A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A 64 CFS ARENYS DE MUNT A
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A 13 Descansa
MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP. B 22 BADALONA FUTSAL IRIS A
Jornada 2 12-10-2019
C.N. CALDES,F.S. B 31 MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP. B
Descansa 03 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
SANT CUGAT F.S. A 44 F.S.SABADELL FEMENI B
OLIMPYC FLORESTA FS A 30 ARRELS, A.E.F.S. A
CFS ARENYS DE MUNT A 14 IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE A
Descansa 21 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A
BADALONA FUTSAL IRIS A 43 AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A
Jornada 3 19-10-2019
C.N. CALDES,F.S. B 21 Descansa
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 51 SANT CUGAT F.S. A
F.S.SABADELL FEMENI B 10 OLIMPYC FLORESTA FS A
ARRELS, A.E.F.S. A 13 CFS ARENYS DE MUNT A
IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE A 01 Descansa
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A 41 BADALONA FUTSAL IRIS A
MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP. B 24 AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A
Jornada 4 26-10-2019
Descansa 37 MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP. B
SANT CUGAT F.S. A 32 C.N. CALDES,F.S. B
OLIMPYC FLORESTA FS A 41 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
CFS ARENYS DE MUNT A 36 F.S.SABADELL FEMENI B
Descansa 00 ARRELS, A.E.F.S. A
BADALONA FUTSAL IRIS A 34 IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE A
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A 41 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A
Jornada 5 09-11-2019
Descansa 14 SANT CUGAT F.S. A
C.N. CALDES,F.S. B 10 OLIMPYC FLORESTA FS A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 22 CFS ARENYS DE MUNT A
F.S.SABADELL FEMENI B 04 Descansa
ARRELS, A.E.F.S. A 32 BADALONA FUTSAL IRIS A
IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE A 15 AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A
MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP. B 12 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A
Jornada 6 16-11-2019
SANT CUGAT F.S. A 51 MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP. B
OLIMPYC FLORESTA FS A 90 Descansa
CFS ARENYS DE MUNT A 34 C.N. CALDES,F.S. B
Descansa 23 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
BADALONA FUTSAL IRIS A 03 F.S.SABADELL FEMENI B
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A 03 ARRELS, A.E.F.S. A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A 65 IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE A
Jornada 7 23-11-2019
SANT CUGAT F.S. A 11 OLIMPYC FLORESTA FS A
Descansa 12 CFS ARENYS DE MUNT A
C.N. CALDES,F.S. B 23 Descansa
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 32 BADALONA FUTSAL IRIS A
F.S.SABADELL FEMENI B 36 AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A
ARRELS, A.E.F.S. A 13 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A
MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP. B 15 IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE A
Jornada 8 30-11-2019
OLIMPYC FLORESTA FS A 53 MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP. B
CFS ARENYS DE MUNT A 23 SANT CUGAT F.S. A
Descansa 63 Descansa
C.N. CALDES,F.S. B 22 BADALONA FUTSAL IRIS A
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A 22 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A 55 F.S.SABADELL FEMENI B
IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE A 31 ARRELS, A.E.F.S. A
Jornada 9 14-12-2019
OLIMPYC FLORESTA FS A 41 CFS ARENYS DE MUNT A
SANT CUGAT F.S. A 13 Descansa
Descansa 33 BADALONA FUTSAL IRIS A
C.N. CALDES,F.S. B 34 AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 23 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A
F.S.SABADELL FEMENI B 40 IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE A
MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP. B 12 ARRELS, A.E.F.S. A
Jornada 10 21-12-2019
CFS ARENYS DE MUNT A 32 MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP. B
Descansa 50 OLIMPYC FLORESTA FS A
BADALONA FUTSAL IRIS A 62 SANT CUGAT F.S. A
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A 15 Descansa
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A 23 C.N. CALDES,F.S. B
IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE A 02 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
ARRELS, A.E.F.S. A 46 F.S.SABADELL FEMENI B
Jornada 11 11-01-2020
CFS ARENYS DE MUNT A 12 Descansa
OLIMPYC FLORESTA FS A 16 BADALONA FUTSAL IRIS A
SANT CUGAT F.S. A 22 AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A
Descansa 33 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A
C.N. CALDES,F.S. B 14 IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 60 ARRELS, A.E.F.S. A
MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP. B 12 F.S.SABADELL FEMENI B
Jornada 12 18-01-2020
MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP. B 23 Descansa
BADALONA FUTSAL IRIS A 20 CFS ARENYS DE MUNT A
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A 42 OLIMPYC FLORESTA FS A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A 42 SANT CUGAT F.S. A
IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE A 41 Descansa
ARRELS, A.E.F.S. A 64 C.N. CALDES,F.S. B
F.S.SABADELL FEMENI B 42 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
Jornada 13 25-01-2020
Descansa 02 BADALONA FUTSAL IRIS A
CFS ARENYS DE MUNT A 22 AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A
OLIMPYC FLORESTA FS A 23 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A
SANT CUGAT F.S. A 30 IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE A
Descansa 14 ARRELS, A.E.F.S. A
C.N. CALDES,F.S. B 12 F.S.SABADELL FEMENI B
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 41 MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP. B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 08-02-2020
C.N. CALDES,F.S. B 66 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
Descansa 16 F.S.SABADELL FEMENI B
SANT CUGAT F.S. A 32 ARRELS, A.E.F.S. A
OLIMPYC FLORESTA FS A 42 IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE A
CFS ARENYS DE MUNT A 36 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A
Descansa 12 AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A
BADALONA FUTSAL IRIS A 52 MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP. B
Jornada 15 15-02-2020
MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP. B 42 C.N. CALDES,F.S. B
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 51 Descansa
F.S.SABADELL FEMENI B 30 SANT CUGAT F.S. A
ARRELS, A.E.F.S. A 22 OLIMPYC FLORESTA FS A
IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE A 13 CFS ARENYS DE MUNT A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A 22 Descansa
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A 12 BADALONA FUTSAL IRIS A
Jornada 16 29-02-2020
Descansa 21 C.N. CALDES,F.S. B
SANT CUGAT F.S. A 23 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
OLIMPYC FLORESTA FS A 46 F.S.SABADELL FEMENI B
CFS ARENYS DE MUNT A 65 ARRELS, A.E.F.S. A
Descansa 50 IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE A
BADALONA FUTSAL IRIS A 34 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A 74 MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP. B
Jornada 17 14-03-2020
MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP. B - Descansa
C.N. CALDES,F.S. B - SANT CUGAT F.S. A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A - OLIMPYC FLORESTA FS A
F.S.SABADELL FEMENI B - CFS ARENYS DE MUNT A
ARRELS, A.E.F.S. A - Descansa
IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE A - BADALONA FUTSAL IRIS A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A - AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A
Jornada 18 21-03-2020
SANT CUGAT F.S. A - Descansa
OLIMPYC FLORESTA FS A - C.N. CALDES,F.S. B
CFS ARENYS DE MUNT A - INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
Descansa - F.S.SABADELL FEMENI B
BADALONA FUTSAL IRIS A - ARRELS, A.E.F.S. A
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A - IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A - MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP. B
Jornada 19 28-03-2020
MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP. B - SANT CUGAT F.S. A
Descansa - OLIMPYC FLORESTA FS A
C.N. CALDES,F.S. B - CFS ARENYS DE MUNT A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A - Descansa
F.S.SABADELL FEMENI B - BADALONA FUTSAL IRIS A
ARRELS, A.E.F.S. A - AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A
IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE A - CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A
Jornada 20 04-04-2020
OLIMPYC FLORESTA FS A - SANT CUGAT F.S. A
CFS ARENYS DE MUNT A - Descansa
Descansa - C.N. CALDES,F.S. B
BADALONA FUTSAL IRIS A - INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A - F.S.SABADELL FEMENI B
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A - ARRELS, A.E.F.S. A
IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE A - MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP. B
Jornada 21 18-04-2020
MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP. B - OLIMPYC FLORESTA FS A
SANT CUGAT F.S. A - CFS ARENYS DE MUNT A
Descansa - Descansa
BADALONA FUTSAL IRIS A - C.N. CALDES,F.S. B
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A - AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A
F.S.SABADELL FEMENI B - CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A
ARRELS, A.E.F.S. A - IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE A
Jornada 22 25-04-2020
CFS ARENYS DE MUNT A - OLIMPYC FLORESTA FS A
Descansa - SANT CUGAT F.S. A
BADALONA FUTSAL IRIS A - Descansa
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A - C.N. CALDES,F.S. B
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A - INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE A - F.S.SABADELL FEMENI B
ARRELS, A.E.F.S. A - MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP. B
Jornada 23 09-05-2020
MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP. B - CFS ARENYS DE MUNT A
OLIMPYC FLORESTA FS A - Descansa
SANT CUGAT F.S. A - BADALONA FUTSAL IRIS A
Descansa - AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A
C.N. CALDES,F.S. B - CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A - IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE A
F.S.SABADELL FEMENI B - ARRELS, A.E.F.S. A
Jornada 24 16-05-2020
Descansa - CFS ARENYS DE MUNT A
BADALONA FUTSAL IRIS A - OLIMPYC FLORESTA FS A
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A - SANT CUGAT F.S. A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A - Descansa
IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE A - C.N. CALDES,F.S. B
ARRELS, A.E.F.S. A - INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
F.S.SABADELL FEMENI B - MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP. B
Jornada 25 23-05-2020
Descansa - MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP. B
CFS ARENYS DE MUNT A - BADALONA FUTSAL IRIS A
OLIMPYC FLORESTA FS A - AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A
SANT CUGAT F.S. A - CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A
Descansa - IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE A
C.N. CALDES,F.S. B - ARRELS, A.E.F.S. A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A - F.S.SABADELL FEMENI B
Jornada 26 30-05-2020
BADALONA FUTSAL IRIS A - Descansa
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A - CFS ARENYS DE MUNT A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A - OLIMPYC FLORESTA FS A
IES MANUEL BLANCAFORT GARRIGA AE A - SANT CUGAT F.S. A
ARRELS, A.E.F.S. A - Descansa
F.S.SABADELL FEMENI B - C.N. CALDES,F.S. B
MAGIC SANTS FUTSAL CLUB ESP. B - INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.