Competició | TEMPORADA 2019-2020

lliga divisio honor juvenil femeni futbol sala | gr unic

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 21-09-2019
PENYA BLAUGRANA MONTMELO A 51 FUTSAL FEIMAT MATARÓ C.E. A
CFS ARENYS DE MUNT A 17 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
Descansa
R
Descansa
FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE A 17 LES CORTS UBAE. A.E. A
C.N. CALDES,F.S. A 30 C.E.T. 10, FS A
Descansa 101 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
MECANOVIGA CFS EIXAMPLE A 71 Descansa
Jornada 2 28-09-2019
FUTSAL FEIMAT MATARÓ C.E. A 30 Descansa
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 32 PENYA BLAUGRANA MONTMELO A
Descansa 32 CFS ARENYS DE MUNT A
LES CORTS UBAE. A.E. A
R
Descansa
C.E.T. 10, FS A 74 FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 51 C.N. CALDES,F.S. A
MECANOVIGA CFS EIXAMPLE A 58 Descansa
Jornada 3 05-10-2019
FUTSAL FEIMAT MATARÓ C.E. A 47 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO A 83 Descansa
CFS ARENYS DE MUNT A 05 LES CORTS UBAE. A.E. A
Descansa
R
C.E.T. 10, FS A
FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE A 43 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
C.N. CALDES,F.S. A 32 MECANOVIGA CFS EIXAMPLE A
Descansa 06 Descansa
Jornada 4 12-10-2019
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 50 Descansa
Descansa 52 FUTSAL FEIMAT MATARÓ C.E. A
LES CORTS UBAE. A.E. A 51 PENYA BLAUGRANA MONTMELO A
C.E.T. 10, FS A 61 CFS ARENYS DE MUNT A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
R
Descansa
MECANOVIGA CFS EIXAMPLE A 23 FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE A
Descansa 32 C.N. CALDES,F.S. A
Jornada 5 19-10-2019
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 62 Descansa
FUTSAL FEIMAT MATARÓ C.E. A 15 LES CORTS UBAE. A.E. A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO A 35 C.E.T. 10, FS A
CFS ARENYS DE MUNT A 65 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
Descansa
R
MECANOVIGA CFS EIXAMPLE A
FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE A 35 Descansa
Descansa 21 C.N. CALDES,F.S. A
Jornada 6 26-10-2019
Descansa 42 Descansa
LES CORTS UBAE. A.E. A 63 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
C.E.T. 10, FS A 51 FUTSAL FEIMAT MATARÓ C.E. A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 113 PENYA BLAUGRANA MONTMELO A
MECANOVIGA CFS EIXAMPLE A 62 CFS ARENYS DE MUNT A
Descansa
R
Descansa
C.N. CALDES,F.S. A 37 FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE A
Jornada 7 09-11-2019
Descansa 27 LES CORTS UBAE. A.E. A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 24 C.E.T. 10, FS A
FUTSAL FEIMAT MATARÓ C.E. A 73 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO A 101 MECANOVIGA CFS EIXAMPLE A
CFS ARENYS DE MUNT A 26 Descansa
Descansa
R
C.N. CALDES,F.S. A
Descansa 24 FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE A
Jornada 8 16-11-2019
LES CORTS UBAE. A.E. A 40 Descansa
C.E.T. 10, FS A 31 Descansa
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 24 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
MECANOVIGA CFS EIXAMPLE A 52 FUTSAL FEIMAT MATARÓ C.E. A
Descansa 53 PENYA BLAUGRANA MONTMELO A
C.N. CALDES,F.S. A 11 CFS ARENYS DE MUNT A
FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE A
R
Descansa
Jornada 9 23-11-2019
LES CORTS UBAE. A.E. A 53 C.E.T. 10, FS A
Descansa 73 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 42 MECANOVIGA CFS EIXAMPLE A
FUTSAL FEIMAT MATARÓ C.E. A 53 Descansa
PENYA BLAUGRANA MONTMELO A 61 C.N. CALDES,F.S. A
CFS ARENYS DE MUNT A 26 FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE A
Descansa
R
Descansa
Jornada 10 30-11-2019
C.E.T. 10, FS A 50 Descansa
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 112 LES CORTS UBAE. A.E. A
MECANOVIGA CFS EIXAMPLE A 46 Descansa
Descansa 32 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
C.N. CALDES,F.S. A 23 FUTSAL FEIMAT MATARÓ C.E. A
FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE A 51 PENYA BLAUGRANA MONTMELO A
Descansa
R
CFS ARENYS DE MUNT A
Jornada 11 14-12-2019
C.E.T. 10, FS A 33 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
LES CORTS UBAE. A.E. A 81 MECANOVIGA CFS EIXAMPLE A
Descansa 37 Descansa
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 110 C.N. CALDES,F.S. A
FUTSAL FEIMAT MATARÓ C.E. A 30 FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO A
R
Descansa
Descansa 01 CFS ARENYS DE MUNT A
Jornada 12 21-12-2019
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 12 Descansa
MECANOVIGA CFS EIXAMPLE A 14 C.E.T. 10, FS A
Descansa 13 LES CORTS UBAE. A.E. A
C.N. CALDES,F.S. A 74 Descansa
FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE A 21 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
Descansa
R
FUTSAL FEIMAT MATARÓ C.E. A
CFS ARENYS DE MUNT A 32 PENYA BLAUGRANA MONTMELO A
Jornada 13 11-01-2020
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 36 MECANOVIGA CFS EIXAMPLE A
C.E.T. 10, FS A 40 Descansa
LES CORTS UBAE. A.E. A 50 C.N. CALDES,F.S. A
Descansa 24 FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
R
Descansa
FUTSAL FEIMAT MATARÓ C.E. A 52 CFS ARENYS DE MUNT A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO A 41 Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 14 18-01-2020
FUTSAL FEIMAT MATARÓ C.E. A 54 PENYA BLAUGRANA MONTMELO A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 21 CFS ARENYS DE MUNT A
Descansa
R
Descansa
LES CORTS UBAE. A.E. A 21 FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE A
C.E.T. 10, FS A 31 C.N. CALDES,F.S. A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 510 Descansa
Descansa 32 MECANOVIGA CFS EIXAMPLE A
Jornada 15 25-01-2020
Descansa 33 FUTSAL FEIMAT MATARÓ C.E. A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO A 24 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
CFS ARENYS DE MUNT A 35 Descansa
Descansa
R
LES CORTS UBAE. A.E. A
FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE A 31 C.E.T. 10, FS A
C.N. CALDES,F.S. A 13 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
Descansa 33 MECANOVIGA CFS EIXAMPLE A
Jornada 16 08-02-2020
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 23 FUTSAL FEIMAT MATARÓ C.E. A
Descansa 55 PENYA BLAUGRANA MONTMELO A
LES CORTS UBAE. A.E. A 81 CFS ARENYS DE MUNT A
C.E.T. 10, FS A
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 34 FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE A
MECANOVIGA CFS EIXAMPLE A 51 C.N. CALDES,F.S. A
Descansa 20 Descansa
Jornada 17 15-02-2020
Descansa 14 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
FUTSAL FEIMAT MATARÓ C.E. A 91 Descansa
PENYA BLAUGRANA MONTMELO A 13 LES CORTS UBAE. A.E. A
CFS ARENYS DE MUNT A 16 C.E.T. 10, FS A
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE A 44 MECANOVIGA CFS EIXAMPLE A
C.N. CALDES,F.S. A 21 Descansa
Jornada 18 29-02-2020
Descansa 36 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
LES CORTS UBAE. A.E. A 50 FUTSAL FEIMAT MATARÓ C.E. A
C.E.T. 10, FS A - PENYA BLAUGRANA MONTMELO A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 31 CFS ARENYS DE MUNT A
MECANOVIGA CFS EIXAMPLE A
R
Descansa
Descansa 21 FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE A
C.N. CALDES,F.S. A - Descansa
Jornada 19 14-03-2020
Descansa - Descansa
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A - LES CORTS UBAE. A.E. A
FUTSAL FEIMAT MATARÓ C.E. A - C.E.T. 10, FS A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO A - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
CFS ARENYS DE MUNT A - MECANOVIGA CFS EIXAMPLE A
Descansa
R
Descansa
FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE A - C.N. CALDES,F.S. A
Jornada 20 21-03-2020
LES CORTS UBAE. A.E. A - Descansa
C.E.T. 10, FS A - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A - FUTSAL FEIMAT MATARÓ C.E. A
MECANOVIGA CFS EIXAMPLE A - PENYA BLAUGRANA MONTMELO A
Descansa - CFS ARENYS DE MUNT A
C.N. CALDES,F.S. A
R
Descansa
FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE A - Descansa
Jornada 21 28-03-2020
Descansa - LES CORTS UBAE. A.E. A
Descansa - C.E.T. 10, FS A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
FUTSAL FEIMAT MATARÓ C.E. A - MECANOVIGA CFS EIXAMPLE A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO A - Descansa
CFS ARENYS DE MUNT A - C.N. CALDES,F.S. A
Descansa
R
FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE A
Jornada 22 04-04-2020
C.E.T. 10, FS A - LES CORTS UBAE. A.E. A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A - Descansa
MECANOVIGA CFS EIXAMPLE A - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
Descansa - FUTSAL FEIMAT MATARÓ C.E. A
C.N. CALDES,F.S. A - PENYA BLAUGRANA MONTMELO A
FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE A - CFS ARENYS DE MUNT A
Descansa
R
Descansa
Jornada 23 18-04-2020
Descansa - C.E.T. 10, FS A
LES CORTS UBAE. A.E. A - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
Descansa - MECANOVIGA CFS EIXAMPLE A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A - Descansa
FUTSAL FEIMAT MATARÓ C.E. A - C.N. CALDES,F.S. A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO A - FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE A
CFS ARENYS DE MUNT A
R
Descansa
Jornada 24 25-04-2020
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A - C.E.T. 10, FS A
MECANOVIGA CFS EIXAMPLE A - LES CORTS UBAE. A.E. A
Descansa - Descansa
C.N. CALDES,F.S. A - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE A - FUTSAL FEIMAT MATARÓ C.E. A
Descansa
R
PENYA BLAUGRANA MONTMELO A
CFS ARENYS DE MUNT A - Descansa
Jornada 25 09-05-2020
Descansa - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
C.E.T. 10, FS A - MECANOVIGA CFS EIXAMPLE A
LES CORTS UBAE. A.E. A - Descansa
Descansa - C.N. CALDES,F.S. A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A - FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE A
FUTSAL FEIMAT MATARÓ C.E. A
R
Descansa
PENYA BLAUGRANA MONTMELO A - CFS ARENYS DE MUNT A
Jornada 26 16-05-2020
MECANOVIGA CFS EIXAMPLE A - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
Descansa - C.E.T. 10, FS A
C.N. CALDES,F.S. A - LES CORTS UBAE. A.E. A
FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE A - Descansa
Descansa
R
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
CFS ARENYS DE MUNT A - FUTSAL FEIMAT MATARÓ C.E. A
Descansa - PENYA BLAUGRANA MONTMELO A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.