Competició | TEMPORADA 2019-2020

segona divisio femeni infantil | grup 7

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
PLANADEU FEMENI, C.F.,A CENTELLES, U.E.,A
TORELLO, C.F.,B
R
Descansa
TARADELL, U.D.,A 38 OAR VIC,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 140 VALLES, C.AT.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 150 BELLAVISTA MILAN, C.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 52 SABADELL F.C., C.E.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 23 LLERONA, C.E.,C
Jornada 2 20-10-2019
CENTELLES, U.E.,A 115 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
Descansa
R
PLANADEU FEMENI, C.F.,A
OAR VIC,A 22 TORELLO, C.F.,B
VALLES, C.AT.,A 118 TARADELL, U.D.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 03 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
SABADELL F.C., C.E.,B 36 MOLLET U.E.,CF.,A
LLERONA, C.E.,C 16 PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 3 27-10-2019
CENTELLES, U.E.,A
R
Descansa
PLANADEU FEMENI, C.F.,A 010 OAR VIC,A
TORELLO, C.F.,B 220 VALLES, C.AT.,A
TARADELL, U.D.,A 110 BELLAVISTA MILAN, C.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 26 SABADELL F.C., C.E.,B
MOLLET U.E.,CF.,A 53 LLERONA, C.E.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 42 PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 4 03-11-2019
Descansa
R
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
OAR VIC,A 60 CENTELLES, U.E.,A
VALLES, C.AT.,A 64 PLANADEU FEMENI, C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 023 TORELLO, C.F.,B
SABADELL F.C., C.E.,B 44 TARADELL, U.D.,A
LLERONA, C.E.,C 05 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 24 MOLLET U.E.,CF.,A
Jornada 5 10-11-2019
Descansa
R
OAR VIC,A
CENTELLES, U.E.,A 31 VALLES, C.AT.,A
PLANADEU FEMENI, C.F.,A 130 BELLAVISTA MILAN, C.,A
TORELLO, C.F.,B 71 SABADELL F.C., C.E.,B
TARADELL, U.D.,A 33 LLERONA, C.E.,C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 18 PALAUTORDERA, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 52 MOLLET U.E.,CF.,A
Jornada 6 17-11-2019
OAR VIC,A 32 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
VALLES, C.AT.,A
R
Descansa
BELLAVISTA MILAN, C.,A 15 CENTELLES, U.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 61 PLANADEU FEMENI, C.F.,A
LLERONA, C.E.,C 08 TORELLO, C.F.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 21 TARADELL, U.D.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 81 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
Jornada 7 24-11-2019
OAR VIC,A 111 VALLES, C.AT.,A
Descansa
R
BELLAVISTA MILAN, C.,A
CENTELLES, U.E.,A 08 SABADELL F.C., C.E.,B
PLANADEU FEMENI, C.F.,A 33 LLERONA, C.E.,C
TORELLO, C.F.,B 41 PALAUTORDERA, C.F.,A
TARADELL, U.D.,A 32 MOLLET U.E.,CF.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 31 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
Jornada 8 01-12-2019
VALLES, C.AT.,A 111 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 110 OAR VIC,A
SABADELL F.C., C.E.,B
R
Descansa
LLERONA, C.E.,C 40 CENTELLES, U.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 32 PLANADEU FEMENI, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 22 TORELLO, C.F.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 04 TARADELL, U.D.,A
Jornada 9 15-12-2019
VALLES, C.AT.,A 83 BELLAVISTA MILAN, C.,A
OAR VIC,A 120 SABADELL F.C., C.E.,B
Descansa
R
LLERONA, C.E.,C
CENTELLES, U.E.,A 08 PALAUTORDERA, C.F.,A
PLANADEU FEMENI, C.F.,A 17 MOLLET U.E.,CF.,A
TORELLO, C.F.,B 100 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 20 TARADELL, U.D.,A
Jornada 10 22-12-2019
BELLAVISTA MILAN, C.,A 011 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
SABADELL F.C., C.E.,B 71 VALLES, C.AT.,A
LLERONA, C.E.,C 02 OAR VIC,A
PALAUTORDERA, C.F.,A
R
Descansa
MOLLET U.E.,CF.,A 101 CENTELLES, U.E.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 26 PLANADEU FEMENI, C.F.,A
TARADELL, U.D.,A 04 TORELLO, C.F.,B
Jornada 11 12-01-2020
BELLAVISTA MILAN, C.,A 011 SABADELL F.C., C.E.,B
VALLES, C.AT.,A 011 LLERONA, C.E.,C
OAR VIC,A 31 PALAUTORDERA, C.F.,A
Descansa
R
MOLLET U.E.,CF.,A
CENTELLES, U.E.,A 36 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
PLANADEU FEMENI, C.F.,A 12 TARADELL, U.D.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 03 TORELLO, C.F.,B
Jornada 12 19-01-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 11 SABADELL F.C., C.E.,B
LLERONA, C.E.,C 71 BELLAVISTA MILAN, C.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 180 VALLES, C.AT.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 25 OAR VIC,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
R
Descansa
TARADELL, U.D.,A 61 CENTELLES, U.E.,A
TORELLO, C.F.,B 101 PLANADEU FEMENI, C.F.,A
Jornada 13 26-01-2020
SABADELL F.C., C.E.,B 111 LLERONA, C.E.,C
BELLAVISTA MILAN, C.,A 216 PALAUTORDERA, C.F.,A
VALLES, C.AT.,A 06 MOLLET U.E.,CF.,A
OAR VIC,A 40 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
Descansa
R
TARADELL, U.D.,A
CENTELLES, U.E.,A 06 TORELLO, C.F.,B
PLANADEU FEMENI, C.F.,A 09 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 02-02-2020
CENTELLES, U.E.,A 14 PLANADEU FEMENI, C.F.,A
Descansa
R
TORELLO, C.F.,B
OAR VIC,A 61 TARADELL, U.D.,A
VALLES, C.AT.,A 25 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
BELLAVISTA MILAN, C.,A 216 MOLLET U.E.,CF.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 20 PALAUTORDERA, C.F.,A
LLERONA, C.E.,C 15 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
Jornada 15 09-02-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 50 CENTELLES, U.E.,A
PLANADEU FEMENI, C.F.,A
R
Descansa
TORELLO, C.F.,B 20 OAR VIC,A
TARADELL, U.D.,A 120 VALLES, C.AT.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 70 BELLAVISTA MILAN, C.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 81 SABADELL F.C., C.E.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 114 LLERONA, C.E.,C
Jornada 16 16-02-2020
Descansa
R
CENTELLES, U.E.,A
OAR VIC,A 71 PLANADEU FEMENI, C.F.,A
VALLES, C.AT.,A 014 TORELLO, C.F.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,A 313 TARADELL, U.D.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 110 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
LLERONA, C.E.,C 31 MOLLET U.E.,CF.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 30 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
Jornada 17 01-03-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
R
Descansa
CENTELLES, U.E.,A 18 OAR VIC,A
PLANADEU FEMENI, C.F.,A 63 VALLES, C.AT.,A
TORELLO, C.F.,B 140 BELLAVISTA MILAN, C.,A
TARADELL, U.D.,A 14 SABADELL F.C., C.E.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 23 LLERONA, C.E.,C
MOLLET U.E.,CF.,A 26 PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 18 08-03-2020
OAR VIC,A
R
Descansa
VALLES, C.AT.,A 15 CENTELLES, U.E.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 58 PLANADEU FEMENI, C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 44 TORELLO, C.F.,B
LLERONA, C.E.,C 32 TARADELL, U.D.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 93 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
MOLLET U.E.,CF.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
Jornada 19 15-03-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - OAR VIC,A
Descansa
R
VALLES, C.AT.,A
CENTELLES, U.E.,A - BELLAVISTA MILAN, C.,A
PLANADEU FEMENI, C.F.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
TORELLO, C.F.,B - LLERONA, C.E.,C
TARADELL, U.D.,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B - MOLLET U.E.,CF.,A
Jornada 20 22-03-2020
VALLES, C.AT.,A - OAR VIC,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A
R
Descansa
SABADELL F.C., C.E.,B - CENTELLES, U.E.,A
LLERONA, C.E.,C - PLANADEU FEMENI, C.F.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - TORELLO, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,A - TARADELL, U.D.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
Jornada 21 29-03-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - VALLES, C.AT.,A
OAR VIC,A - BELLAVISTA MILAN, C.,A
Descansa
R
SABADELL F.C., C.E.,B
CENTELLES, U.E.,A - LLERONA, C.E.,C
PLANADEU FEMENI, C.F.,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
TORELLO, C.F.,B - MOLLET U.E.,CF.,A
TARADELL, U.D.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
Jornada 22 05-04-2020
BELLAVISTA MILAN, C.,A - VALLES, C.AT.,A
SABADELL F.C., C.E.,B - OAR VIC,A
LLERONA, C.E.,C
R
Descansa
PALAUTORDERA, C.F.,A - CENTELLES, U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A - PLANADEU FEMENI, C.F.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B - TORELLO, C.F.,B
TARADELL, U.D.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
Jornada 23 19-04-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - BELLAVISTA MILAN, C.,A
VALLES, C.AT.,A - SABADELL F.C., C.E.,B
OAR VIC,A - LLERONA, C.E.,C
Descansa
R
PALAUTORDERA, C.F.,A
CENTELLES, U.E.,A - MOLLET U.E.,CF.,A
PLANADEU FEMENI, C.F.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
TORELLO, C.F.,B - TARADELL, U.D.,A
Jornada 24 26-04-2020
SABADELL F.C., C.E.,B - BELLAVISTA MILAN, C.,A
LLERONA, C.E.,C - VALLES, C.AT.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - OAR VIC,A
MOLLET U.E.,CF.,A
R
Descansa
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B - CENTELLES, U.E.,A
TARADELL, U.D.,A - PLANADEU FEMENI, C.F.,A
TORELLO, C.F.,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
Jornada 25 03-05-2020
SABADELL F.C., C.E.,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A - LLERONA, C.E.,C
VALLES, C.AT.,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
OAR VIC,A - MOLLET U.E.,CF.,A
Descansa
R
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
CENTELLES, U.E.,A - TARADELL, U.D.,A
PLANADEU FEMENI, C.F.,A - TORELLO, C.F.,B
Jornada 26 10-05-2020
LLERONA, C.E.,C - SABADELL F.C., C.E.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A - BELLAVISTA MILAN, C.,A
MOLLET U.E.,CF.,A - VALLES, C.AT.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B - OAR VIC,A
TARADELL, U.D.,A
R
Descansa
TORELLO, C.F.,B - CENTELLES, U.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - PLANADEU FEMENI, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.