Competició | TEMPORADA 2019-2020

primera divisio femeni infantil | grup 1

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,A 90 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 14 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 61 MANRESA, C.E.,A
LLERONA, C.E.,B 53 MARTINENC, F.C.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 72 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 51 SABADELL F.C., C.E.,A
IGUALADA, C.F.,A 33 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
VILADECANS U.D.,A 61 SANT GABRIEL, C.D.,B
Jornada 2 13-10-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 11 VILADECANS U.D.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 31 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,A
MANRESA, C.E.,A 13 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
MARTINENC, F.C.,A 16 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 16 LLERONA, C.E.,B
SABADELL F.C., C.E.,A 33 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A 21 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
SANT GABRIEL, C.D.,B 52 IGUALADA, C.F.,A
Jornada 3 20-10-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 11 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,A 80 MANRESA, C.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 32 MARTINENC, F.C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 91 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
LLERONA, C.E.,B 31 SABADELL F.C., C.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 64 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 11 SANT GABRIEL, C.D.,B
VILADECANS U.D.,A 14 IGUALADA, C.F.,A
Jornada 4 27-10-2019
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 25 VILADECANS U.D.,A
MANRESA, C.E.,A 31 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
MARTINENC, F.C.,A 07 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 02 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
SABADELL F.C., C.E.,A 01 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A 70 LLERONA, C.E.,B
SANT GABRIEL, C.D.,B 04 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
IGUALADA, C.F.,A 24 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
Jornada 5 03-11-2019
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 70 MANRESA, C.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 41 MARTINENC, F.C.,A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,A 80 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 04 SABADELL F.C., C.E.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A 10 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
LLERONA, C.E.,B 13 SANT GABRIEL, C.D.,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 53 IGUALADA, C.F.,A
VILADECANS U.D.,A 30 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
Jornada 6 10-11-2019
MANRESA, C.E.,A 13 VILADECANS U.D.,A
MARTINENC, F.C.,A 26 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 06 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
SABADELL F.C., C.E.,A 32 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A 52 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
SANT GABRIEL, C.D.,B 05 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
IGUALADA, C.F.,A 42 LLERONA, C.E.,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 33 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
Jornada 7 17-11-2019
MANRESA, C.E.,A 41 MARTINENC, F.C.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 72 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 25 SABADELL F.C., C.E.,A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,A 43 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 03 SANT GABRIEL, C.D.,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 33 IGUALADA, C.F.,A
LLERONA, C.E.,B 40 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
VILADECANS U.D.,A 50 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
Jornada 8 24-11-2019
MARTINENC, F.C.,A 28 VILADECANS U.D.,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 14 MANRESA, C.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 05 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A 13 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
SANT GABRIEL, C.D.,B 16 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,A
IGUALADA, C.F.,A 25 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 03 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 41 LLERONA, C.E.,B
Jornada 9 01-12-2019
MARTINENC, F.C.,A 33 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
MANRESA, C.E.,A 13 SABADELL F.C., C.E.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 41 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 02 SANT GABRIEL, C.D.,B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,A 53 IGUALADA, C.F.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 23 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 42 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
VILADECANS U.D.,A 22 LLERONA, C.E.,B
Jornada 10 15-12-2019
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 22 VILADECANS U.D.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 51 MARTINENC, F.C.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A 30 MANRESA, C.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,B 34 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
IGUALADA, C.F.,A 51 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 22 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 40 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
LLERONA, C.E.,B 12 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
Jornada 11 22-12-2019
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 32 SABADELL F.C., C.E.,A
MARTINENC, F.C.,A 16 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
MANRESA, C.E.,A 23 SANT GABRIEL, C.D.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 54 IGUALADA, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 35 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,A 21 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 00 LLERONA, C.E.,B
VILADECANS U.D.,A 03 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
Jornada 12 12-01-2020
SABADELL F.C., C.E.,A 11 VILADECANS U.D.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A 63 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
SANT GABRIEL, C.D.,B 92 MARTINENC, F.C.,A
IGUALADA, C.F.,A 52 MANRESA, C.E.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 18 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 13 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
LLERONA, C.E.,B 04 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 63 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
Jornada 13 19-01-2020
SABADELL F.C., C.E.,A 25 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 52 SANT GABRIEL, C.D.,B
MARTINENC, F.C.,A 22 IGUALADA, C.F.,A
MANRESA, C.E.,A 21 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 21 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 11 LLERONA, C.E.,B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,A 22 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
VILADECANS U.D.,A 01 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
Jornada 14 26-01-2020
VILADECANS U.D.,A 04 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
SANT GABRIEL, C.D.,B 43 SABADELL F.C., C.E.,A
IGUALADA, C.F.,A 61 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 61 MARTINENC, F.C.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 21 MANRESA, C.E.,A
LLERONA, C.E.,B 09 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 81 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 13 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,A
Jornada 15 02-02-2020
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A 10 SANT GABRIEL, C.D.,B
SABADELL F.C., C.E.,A 23 IGUALADA, C.F.,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 05 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
MARTINENC, F.C.,A 05 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
MANRESA, C.E.,A 33 LLERONA, C.E.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 12 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 41 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,A 20 VILADECANS U.D.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 04 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 52 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
MANRESA, C.E.,A 04 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
MARTINENC, F.C.,A 32 LLERONA, C.E.,B
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 06 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 34 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A 51 IGUALADA, C.F.,A
SANT GABRIEL, C.D.,B 00 VILADECANS U.D.,A
Jornada 17 16-02-2020
VILADECANS U.D.,A 30 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,A 54 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 11 MANRESA, C.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 61 MARTINENC, F.C.,A
LLERONA, C.E.,B 16 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 31 SABADELL F.C., C.E.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 42 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
IGUALADA, C.F.,A 12 SANT GABRIEL, C.D.,B
Jornada 18 01-03-2020
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 04 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
MANRESA, C.E.,A 13 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,A
MARTINENC, F.C.,A 15 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 110 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
SABADELL F.C., C.E.,A 42 LLERONA, C.E.,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A 23 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
SANT GABRIEL, C.D.,B 43 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
IGUALADA, C.F.,A 11 VILADECANS U.D.,A
Jornada 19 08-03-2020
VILADECANS U.D.,A 24 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 12 MANRESA, C.E.,A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,A 71 MARTINENC, F.C.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 24 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 65 SABADELL F.C., C.E.,A
LLERONA, C.E.,B 51 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 22 SANT GABRIEL, C.D.,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 21 IGUALADA, C.F.,A
Jornada 20 15-03-2020
MANRESA, C.E.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
MARTINENC, F.C.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
SANT GABRIEL, C.D.,B - LLERONA, C.E.,B
IGUALADA, C.F.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - VILADECANS U.D.,A
Jornada 21 22-03-2020
VILADECANS U.D.,A - MANRESA, C.E.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - MARTINENC, F.C.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,A - SABADELL F.C., C.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - SANT GABRIEL, C.D.,B
LLERONA, C.E.,B - IGUALADA, C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
Jornada 22 29-03-2020
MARTINENC, F.C.,A - MANRESA, C.E.,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
SABADELL F.C., C.E.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,A
SANT GABRIEL, C.D.,B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
IGUALADA, C.F.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - LLERONA, C.E.,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - VILADECANS U.D.,A
Jornada 23 05-04-2020
VILADECANS U.D.,A - MARTINENC, F.C.,A
MANRESA, C.E.,A - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - SABADELL F.C., C.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,A - SANT GABRIEL, C.D.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - IGUALADA, C.F.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
LLERONA, C.E.,B - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
Jornada 24 19-04-2020
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - MARTINENC, F.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,A - MANRESA, C.E.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
SANT GABRIEL, C.D.,B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
IGUALADA, C.F.,A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
LLERONA, C.E.,B - VILADECANS U.D.,A
Jornada 25 26-04-2020
VILADECANS U.D.,A - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
MARTINENC, F.C.,A - SABADELL F.C., C.E.,A
MANRESA, C.E.,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - SANT GABRIEL, C.D.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - IGUALADA, C.F.,A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - LLERONA, C.E.,B
Jornada 26 03-05-2020
SABADELL F.C., C.E.,A - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - MARTINENC, F.C.,A
SANT GABRIEL, C.D.,B - MANRESA, C.E.,A
IGUALADA, C.F.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,A
LLERONA, C.E.,B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - VILADECANS U.D.,A
Jornada 27 10-05-2020
VILADECANS U.D.,A - SABADELL F.C., C.E.,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
MARTINENC, F.C.,A - SANT GABRIEL, C.D.,B
MANRESA, C.E.,A - IGUALADA, C.F.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,A - LLERONA, C.E.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
Jornada 28 17-05-2020
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - SABADELL F.C., C.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,B - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
IGUALADA, C.F.,A - MARTINENC, F.C.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - MANRESA, C.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
LLERONA, C.E.,B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - VILADECANS U.D.,A
Jornada 29 24-05-2020
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - VILADECANS U.D.,A
SABADELL F.C., C.E.,A - SANT GABRIEL, C.D.,B
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - IGUALADA, C.F.,A
MARTINENC, F.C.,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
MANRESA, C.E.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - LLERONA, C.E.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
Jornada 30 31-05-2020
SANT GABRIEL, C.D.,B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
IGUALADA, C.F.,A - SABADELL F.C., C.E.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - MARTINENC, F.C.,A
LLERONA, C.E.,B - MANRESA, C.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
VILADECANS U.D.,A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.